Відмиваємо вікна після ремонту. Як відмити пластикові вікна: способи та ефективні засоби ніж відмити вікна після ремонту в новобудові

132

По закінченню тривалого часу після установки пластикові вікна забруднюються, покриваючись шаром пилу і бруду. Після ремонтних робіт на профілі можна виявити сліди монтажної піни, будівельних сумішей, фарби та інших речовин. Щоб відмити пластикові вікна, можна використовувати не тільки побутову хімію, а й професійні засоби, які продаються в магазині. При очищенні поверхонь потрібно дотримуватися деяких рекомендацій.

Якщо вікна встановлені в новобудові, і захисна плівка з логотипом виробника ще не знята, то наклейку потрібно видалити і протерти пластик мокрою ганчіркою. Через деякий час після установки вікна зазвичай покриваються товстим шаром пилу і бруду.

Навіть якщо будівельники працювали акуратно, після ремонту на вікнах все одно з’являється товстий шар будівельного пилу. Багато хто намагається позбутися від неї за допомогою води або ганчірки. Такий варіант простий, але не ефективний, так як все одно залишиться білий наліт. Щоб відмити вікно водою, потрібно вимити його більше 10 разів, та й це не є гарантією того, що пил повністю віддалиться.

Щоб відмити вікно від будівельного пилу або після зими від бруду, необхідно:

  • розчинити в 1 л води склянку оцту або столову ложку спирту. Якщо цих коштів немає під рукою, то можна застосовувати хлорне вапно в пропорції 50 г на 1 л води;
  • змочити губку в розчині і помити склопакет, після цього скло користується газетою;
  • якщо вікно зроблено з глухими частинами і неможливо дотягнутися до деяких місць, то можна використовувати спеціальну щітку з телескопічною ручкою. Скло протирається за допомогою губки і миючого розчину, а після цього за допомогою щітки зворотною стороною і гумового шпателя усувається вода з залишилася брудом.

очищення від цементу і будівельних сумішей

Є кілька способів, щоб очистити пластикове вікно від пилу і і будівельних сумішей:

  1. розчиніть рідке мило у воді і за допомогою ганчірки протріть пластик. Це простий спосіб для усунення осілого пилу і будівельних сумішей.
  2. нанесіть рідке мило на профіль і почекайте 15 хвилин. За цей час грязьразмокнет, і її можна буде легко прибрати ганчіркою.
  3. якщо після цих заходів залишилися плями від бетону або штукатурки, то їх можна усунути канцелярським ножем.

видалення слідів монтажної піни

Трапляється, що після установки на профіль потрапляють залишки монтажної піни, яку неможливо відмити. В такому випадку очистити вікноможно декількома способами:

  • взяти шпатель і акуратно зішкребти застиглу піну. Часто вона видаляється без зусиль. Якщо піна сильно в’їлася в пластмасу, доведеться провести очищення механічним способом.
  • взяти засіб для очищення або розчинник на основі ацетону. Шматок повсті просочити будь-який з цих рідин і нанести на залишки піни.
  • як тільки піна розмокне, потрібно швидко протерти профіль шматком повсті до повного усунення герметика. Процедура виконується в гумових рукавичках.

очищення вікон від клею

Що залишився клей від захисної плівки на пластикових вікнах — поширена проблема після ремонту. У домашніх умовах клей можна видалити за допомогою спеціального засобу, наприклад cosmofen. Залежно від складу засіб має нумерацію. «п’ятірка « — найделікатніший розчин,» двадцятка» — дуже концентрований склад.

Для очищення профілю можна використовувати фен: прогріти залишився клей і усунути новим пластиковим шпателем. Щоб повністю очистити профіль, його можна обробити розчинником на базі ацетону, а потім промити водою з порошком.

що робити, якщо нічого не допомогло?

У важких ситуаціях застосовується спосіб електромеханічної полірування. Для цього потрібно взяти дриль або маленьку шліфувальну машинку, повстяні кола і розчин на базі ацетону. Полірування здійснюється наступним чином:

  1. бруд усувається миючим засобом і шпателем.
  2. профіль полірується електричним інструментом зі спеціальним колом. Тим самим усувається тонкий шар пластику разом з в’ївся брудом.
  3. таким способом можна усунути дрібні подряпини. Якщо вони великі, можна застосувати рідкий пвх або білий акрил.
  1. якщо ведеться робота з розчинниками і спеціальними засобами, необхідно використовувати гумові рукавички і берегти очі.
  2. не можна допускати попадання будь-якого засобу на гумовий ущільнювач. Абразивні речовини псують гуму і деформують герметичність вікна. У таких випадках деякі вікна не підлягають ремонту, адже є типи профілів, які виробляються з встановленою в них гумою і не піддаються заміні.
  3. залишилися сліди від будівельних матеріалів усуваються спеціальним засобом для очищення цементно-вапняного бруду.
  4. якщо ведеться робота з простими розчинниками, не призначеними для пвх, потрібно бути обережним. У них можуть міститися кислоти, які сприяють руйнуванню профілю.

професійні чистячі засоби

Якщо вікна виходять на жваву вулицю, то вони забруднюються швидше. У таких випадках на допомогу приходять професійні засоби для . Професійні засоби для чищення мають в складі компоненти, які ефективно відмивають бруд. Вони не тільки усувають бруд і пом’якшують воду, але і володіють грязеотталкивающими властивостями. Будь-яка поверхня, оброблена м’якою водою, довгий час залишається чистою і згодом краще очищається.

Після першого миття вікна будуть блищати довгий час, бруд і пил не будуть прилипати до них. Часто такі засоби не використовуються в сонячну погоду, так як вони сохнуть швидко і нерівномірно, залишаючи розлучення і втрачаючи захисні властивості. Для роботи з професійними миючими засобами і видалення плям необхідно використовувати скребки, щітки, шубки для нанесення. Професійні засоби можна замовити в інтернет-магазині. Найкращими з них вважаються фінські, німецькі та шведські.

очищення підвіконня

За допомогою побутової хімії можна видалити забруднення з пластикових підвіконь. Але ці кошти можуть не є делікатними по відношенню до поверхні, що очищається і могутвызвать алергію.

Щоб почистити підвіконня, використовують засоби mr. Proper. Вони ефективно усувають бруд і не вимагають довгого змивання водою. Речовини для чищення кухні, вироблені під маркою froch, прекрасно очищають бруд, сажу, жовтизну, сліди від скотча. Глибокі плями складно буде відмити, але такі засоби безпечні для алергіків.

Спреї для миття вікон help справляються навіть з самими в’їдаються слідами бруду і жовтими розводами від вицвітання. Вони легко очищають поверхню пластикового підвіконня і змиваються водою. Домогосподарки часто застосовують засоби, створені для миття варильних панелей. Порошкові засоби особливо ефективні, так як абразиви виводять навіть в’їдаються плями.

Щоб очистити профіль, можна скористатися послугами клінінгової компанії. Фахівці відчистять вікна професійними засобами до дзеркального блиску.

Захистити всі частини вікна від забруднень під час ремонту досить складно. Іноді на підвіконня потрапляє монтажна піна, скло забризкують фарбою або штукатуркою, брудняться укоси і рама. Як же відмити вікно від таких складних забруднень?

Найкраще для миття вікон використовувати спеціальний скребок для скла. Його можна купити в будівельному магазині за невелику суму, і він вам потім ще не раз стане в нагоді. Використовувати шпателі і ножі для видалення забруднень з вікон не можна, оскільки ними можна подряпати поверхню, а бруд вони соскребают погано.

  • пропилососьте рами, щоб звільнити від пилу петлі та інші віконні механізми.
  • якщо на рамах є плівка, то її знімають, попередньо змочивши гарячою водою.
  • протирають рами жорсткою губкою з миючим засобом, наприклад, сифом, і промивають їх чистою водою.
  • намочіть скло звичайною теплою водою і зберіть воду разом з пристали забрудненнями за допомогою скребка.
  • нанесіть на скло рідину для миття вікон і помийте скло ганчіркою, приділяючи увагу всім кутам. Дуже зручно для видалення зайвої вологи використовувати згін.
  • скла миють спочатку зсередини, а потім зовні.
  • після того як скло і рами вимиті, можна помити підвіконня.
  • в кінці миють відлив.

Кілька слів з приводу згону, його ще називають стяжкою для стекол або склізом. Він дозволяє очистити скло без всяких ганчірок і серветок. Ганчірку ви можете застосувати, тільки якщо треба трохи підправити результат. Згоном продаються за різною ціною, є не дуже дорогі, а є професійні, вартість яких перевищує 1000Рубель.

Як сильно не замазати вікна

Найлегше відмити пластикові рами, дерев’яні ж, фарбовані металеві або покриті спеціальною плівкою рами вимагають більш дбайливого ставлення. Якщо в процесі ремонту на них потрапила будівельна суміш, її треба негайно стерти. Очистити такі рами від засохлої бруду, не пошкодивши їх, дуже складно.

Відразу ж треба прибирати монтажну піну, якщо вона потрапила на будь-яку частину вікна. Піна сильно прилипає, і відмити її після ремонту непросто. Правда, вона руйнується під дією сонця і низьких температур, але чекати, коли це станеться, треба довго.

захисні плівки з нових вікон після ремонту бажано зняти якомога швидше. Чим довше вони будуть триматися, тим сильніше прикиплять до рам.

Для захисту рам можна використовувати малярський скотч, однак, тримати його довго небажано, оскільки під дією сонячного світла він може залишити після себе жовті плями. Не можна використовувати занадто липкий скотч, тому що на його відмивання згодом доведеться затратити багато зусиль.

Засоби для миття вікон

Якщо істотних забруднень на вікнах немає, то підійде практично будь-який миючий засіб. Можна використовувати спеціальні вологі серветки або ж натирати злегка зволожені скла газетою. Газети прекрасно збирають бруд, шліфують скла, надають їм незрівнянний блиск і вбирають вологу. Однак зараз звичайні газети зустрічаються все рідше. Замість них можна використовувати м’яку ганчірку з матеріалу, який буде вбирати воду і не залишить на склі волокон.

При бажанні можна купити набір, в який входить засоби для очищення пластикових рам, ущільнювачів і фурнітури. Перевага такого набору в тому, що ви зможете згодом не раз змащувати ущільнювач і металеві частини механізму вікна. Тим самим ви продовжите йому термін служби.

Якщо ви не довіряєте покупним миючим речовинам, вважаючи їх шкідливими для здоров’я, то можете спочатку помити рами і скла мильною водою, а після цього сполоснути розчином нашатирного спирту (на літр води 1 велика ложка спирту).

Непогано відмити забруднення зі скла допоможе розчин столового оцту (чверть склянки) і води (стакан). Для зручності використання рідина наливають в пульверизатор і розбризкують по скляній поверхні.

Бризки фарби з рам або зі скла допомагає відмити скипидар, їх також можна розмочити водою і зішкребти скребком.

Для прибирання найкраще вибирати нежаркий день, щоб сонце швидко не сушила скло. В цьому випадку вам буде легше працювати, і ви дуже швидко приведете вікна в порядок.

Під час ремонту вберегти віконний профіль від будь-якого виду забруднень не вдасться. На скло може потрапити фарба або штукатурка, на підвіконня – монтажна піна, брудняться укоси і рама. Щоб не пошкодити поверхню, що очищається і нову обробку, потрібно очистити їх правильно. Тому у багатьох виникає питання-як відмити вікна після ремонту?

Перш ніж почати мити віконний блок, потрібно його до цього підготувати. Якщо на ньому залишилися сліди від клею, монтажної піни або штукатурки, то потрібно виконати наступні рекомендації:

  1. щоб прибрати з поверхні віконного профілю плями від клею, потрібно використовувати хімічний препарат cosmofen. Або прибрати плями шпателем, заздалегідь прогрів феном.
  2. нарости від застиглої монтажної піни необхідно зішкребти шпателем або скребком, дотримуючись при цьому обережність, щоб не зіпсувати цілісність віконної поверхні. Решта сліди потрібно обробити спеціальним розчинником, що має в своєму складі ацетон. Рідиною просочується забруднену ділянку, і через 6-8 хвилин піна розмокає. Потім плями видалити вологою серветкою. Придбати такий розчинник можна в будівельному магазині.
  3. сліди від штукатурки потрібно добре просочити водою. Потім обережно видалити їх шпателем або спеціальним скребком.
  4. плівку з нових пластикових вікон варто прибрати якомога швидше і до настання сильних холодів або спеки, інакше потім це буде складно зробити. Якщо прибрати плівкове покриття не виходить, то можна скористатися феном для сушіння волосся. Для цього потрібно гарячий потік направити на поверхню з плівкою і тримати до тих пір, поки вона не почне повільно відшаровуватися. Потім потрібно відразу ж її зняти.
  5. очистивши віконний профіль від забруднень будівельним матеріалом, можна приступати до миття вікон.

очищення віконних профілів

Для очищення віконного профілю потрібно спочатку видалити частинки пилу з петель і інших віконних механізмів за допомогою пилососа. Потім треба віконні рами помити мильним розчином або іншим засобом для миття. Для цього потрібно в п’ятилітровій ємності з прохолодною водою розчинити півкільця мила або 2 ст.л. Миючого засобу. Змочивши в ньому ганчірочку, протерти профіль. Якщо після цієї процедури на вимитих вікнах залишилися сліди, то треба скористатися іншими засобами або препаратами побутової хімії.

засоби побутової хімії для миття віконних рам

У продажу є безліч засобів, призначених для відмивання вікон. У разі використання будь-якої побутової хімії необхідно слідувати інструкції по застосуванню.

Відмиваємо вікна після ремонту. Як відмити пластикові вікна: способи та ефективні засоби ніж відмити вікна після ремонту в новобудові

Для вікон можна застосовувати такі миючі засоби:

  • «саніта»» має кремоподібну структуру. На поверхню, що очищається наноситься на 3-4 хвилини і змивається чистою водою. При жирних плямах засіб залишити на 5-6 хвилин.
  • «доместос». Такий засіб має ефект відбілювання, допомагає видалити сильні забруднення. Для того щоб отримати хороший результат, потрібно накласти його на віконний профіль на 12-15 хв., після змити чистою водою.
  • mr. Proper. У продажу є в порошкоподібному і рідкому вигляді. Порошок розчиняється у воді (6 ч.л. На 5 л.), а розчин застосовується в незмінно рідкому стані. Приготована суміш поміщається на віконні рами, і через пару хвилин змивається губкою, добре змоченою в простій воді.
  • cillit bang. Випускається з пульверизатором, за допомогою якого рідина розпорошується на віконну поверхню. Нанесений засіб слід розтерти до утворення піни і залишити на 8-10 хвилин. Потім добре протерти тканинною серветкою.

Працювати з використанням побутової хімії потрібно в добре провітрюваному приміщенні і з засобами захисту (гумові рукавички, маска).

народні способи очищення вікон

Відмити більш сильні забруднення можна і засобами, які знаходяться вдома. До таких засобів відносять:

  1. оцтова есенція. Щоб відмити вікна від забруднень, потрібно 9%-ий розчин оцту розвести в холодній воді в співвідношенні 3:1. Отриманою рідиною рясно змочити ватний диск і протерти брудні ділянки.
  2. гас. Добре допомагає в боротьбі з плямами від фарби. Замість нього застосовувати можна бензин. Варто відзначити, що даний засіб через його токсичності треба застосовувати тільки в разі, якщо інші способи очищення не ефективні.
  3. рідина для зняття лаку. Така рідина прекрасно відтирає плями від клею і фарби. Варто вибирати засіб, в складі якого відсутній ацетон. Серветкою, змоченою цією рідиною, добре протерти вікна.
  4. нашатирний спирт. Для відмивання віконних профілів використовується розчин, приготований зі спирту і води (25 мл на 1 л). Отриманий засіб швидко впорається з осілої пилом і іншими слідами бруду, що залишилися після ремонтних робіт.

Якщо помити вікна після ремонту, застосовуючи такі методи очищення, вони будуть блищати чистотою.

Для ефективного очищення вікон варто дотримуватися наступних рекомендацій:Відмиваємо вікна після ремонту. Як відмити пластикові вікна: способи та ефективні засоби ніж відмити вікна після ремонту в новобудові

  1. відмивати вікна, особливо при роботі з хімічними засобами і розчинниками, варто в гумових рукавичках, щоб уберегти шкіру рук від їх шкідливого впливу.
  2. потрібно не допускати попадання будь-якого засобу на гумовий ущільнювач вікна. Агресивні речовини, що входять до його складу, можуть зіпсувати гуму і порушити герметичність вікна. Деякі профілі виготовляються з уже впаяної в них гумою, і при її псуванні заміні підлягає вікно цілком.
  3. якщо сліди від клейових сумішей і шпаклівок сильно в’їлися в віконну поверхню, то позбутися від них можна спеціальними засобами, призначені для чищення цементно-вапняних забруднень, які є у продажу в магазинах будівельних матеріалів.
  4. треба проявляти крайню обережність при роботі зі звичайними розчинниками, які не призначені для пластику, так як високий вміст хімічно активних речовин може пошкодити віконний профіль. Користуючись різними способами, дотримуючись таких рекомендацій, питання, ніж відмити вікна після ремонту, більше не виникне. Цими методами можна скористатися, щоб помити вікна в заміському будинку. Справитися з таким завданням можна буде просто і швидко.

Після закінчення оздоблювальних робіт на пластикових вікнах часто залишаються плями і патьоки від будівельнихСуміш. Монтажну піну потрібно зрізати і видалити залишки димексидом, уайт-спіритом або спеціальної змивом. Захисну плівку знімають за допомогою скребка і будівельного фена, а залишки клею розчиняють спиртом. Фарбу, шпаклівку і побілку можна очистити шпателем або скористатися побутовою хімією. Ми розповімо про те, як відмити вікна після ремонту і видалити подряпини з пластикового профілю.

Обробники закінчили свою роботу, але перш ніж будинок засяє чистотою потрібно прибрати будівельне сміття і відмити всі поверхні від плям фарби, шпаклівки і грудок монтажної піни. Спершу займемося вікнами: перш за все, знімемо захисну плівку, зазвичай це робиться одним рухом, але якщо вікна давно були встановлені, а плівку ніхто не зняв, то доведеться повозитися.

Захисна плівка

Деякі господарі нехтують інструкцією і не знімають захисну стрічку, пояснюючи це тим, що ремонт ще не закінчений і пластиковий профіль потрібно захищати від плям і будівельного пилу. Це звичайно вірно, але з часом клей змінює свої властивості і плівка намертво «прикипає» до рами. Краще зняти її відразу і наклеїти малярський скотч, який легко знімається і захищає від забруднень нітрохи не гірше.

Якщо ви цього не знали, і плівка встигла приклеїтися намертво, то скористайтеся одним із запропонованих засобів:

  1. будівельний фен і скребок для металокерамічних плит. Потрібно нагріти плівку і видалити скребком для чищення металокерамічних плит.
  2. відскоблити шматки плівки лезом або канцелярським ножем, а залишки стерти гумкою. Чистити доведеться досить довго, але результат вас не розчарує.
  3. якщо плівка розкришилася, то її відмивання може бути досить складним. Для роботи знадобиться уайт-спірит або технічний спирт. Нанесіть засіб на шматки плівки зачекайте кілька хвилин і гарненько потріть щіткою з жорсткою щетиною ( металеву використовувати не можна! )
  4. інший спосіб видалити дрібні шматки — це наклеїти поверх широкий скотч, добре його притиснути, розгладити, почекати годину і відірвати разом з прилиплими шматочками плівки.

Увага! застосовуйте » космофен » і подібні засоби інших марок тільки в крайньому випадку, якщо побутова хімія виявилася безсила. Деякі типи пластику можуть поміняти колір від впливу розчинника або втратити глянець.

відмиваємо шпаклівку і штукатурку

Під час оформлення віконного отвору і шпаклівки стін будівельні матеріали нерідко потрапляють на скло і рами. Штукатурка буває гіпсова, цементна або вапняна. Незалежно від складу вона відмивається з пластикового профілю вологою ганчіркою. Якщо вона встигла підсохнути, то використовують сухе ганчір’я або шпатель в залежності від ступеня забруднення. Щоб не дряпати пластик гострий край шпателя обертають дрантям і зчищають шматки штукатурки, підрізаючи її у самого профілю.

Відмиваємо вікна після ремонту. Як відмити пластикові вікна: способи та ефективні засоби ніж відмити вікна після ремонту в новобудові

герметик (силікон)

Якщо на вікна потрапив силіконовий герметик, в цьому немає нічого страшного. Просто почекайте, поки він підсохне, підчепити краєчок шпателем, візьміться пальцями і плавно потягніть, поки він весь не залишиться у вас в руках.

Побілка

Суха побілка зі скла і пластика легко стирається сухою ганчіркою, орудуючи мокрою ганчіркою, ви тільки розвезете бруд і будете довго відмивати розлучення і патьоки. Після того як ви видалите більшу частину побілки сухою ганчіркою можна приступати до миття вікна. Пластиковий профіль миють мильною водою, а скла очищувачем для вікон або домашнім миючим складом (на 2 л.води 1 ст. Л. Нашатирю або 2 ст. Л. Оцту).

Не так добре йдуть справи з вапняною побілкою, вона так просто не відстане. Зі скла її можна видалити лезом або канцелярським ножем. Для того щоб змити вапно з вікон пвх скористайтеся одним із запропонованих засобів:

  1. cillit, розведіть водою один до одного і нанесіть на забруднену поверхню, через кілька хвилин потріть жорсткою мочалкою. Будьте обережні, cillit містить щавлеву кислоту, перед використанням перевірте в прихованому від очей місці.
  2. розчиніть у відрі води столову ложку оцту або лимонної кислоти і помийте профіль.
  3. кухонна сіль теж допомагає позбутися від вапна. Стакан солі на відро води.
  4. замість солі і оцту можна додати в воду рослинне масло: 100 гр. На 10 л.води, цим же складом миють забруднений підлогу, вінілові шпалери і навіть дерев’яні меблі. Після того як побілка відмита, поверхні знежирюють рідиною для миття посуду. Лаковані меблі не знежирюють, а полірують м’якою ганчіркою.

Шпалерний клей легко змивається теплою водою.

Відмиваємо вікна після ремонту. Як відмити пластикові вікна: способи та ефективні засоби ніж відмити вікна після ремонту в новобудові

Монтажна піна

Якщо бригада не відрізнялася особливою акуратністю, то після їх відходу ви можете зіткнутися з ще однією проблемою: висохла монтажна піна на профілі, підвіконні і стеклах. Якщо піна застигла шматком, то її можна зіпхнути шпателем, а залишився слід відмити за допомогою підручних засобів. Как ? ми коротко торкнемося цього питання, щоб дізнатися подробиці, клікніть на виділений фрагмент.

Відмиваємо вікна після ремонту. Як відмити пластикові вікна: способи та ефективні засоби ніж відмити вікна після ремонту в новобудові

  1. соняшникова олія . Свіжі забруднення потрібно потерти ганчірочкою змоченою в гарячому рослинному маслі. Застаріле пляма зажадає більше часу. Потріть і накрийте промасленою ганчіркою, через 30 хв.залишки піни буде набагато простіше відмити.
  2. оцет 9% . Прикладіть трохи зусиль, і ви відмиєте сліди піни.
  3. якщо піна не встигла застигнути, то її можна легко змити «уайт-спіритом» або рідиною для миття монтажного пістолета до складу якої входить етилацетат. Наносите змивку тільки білою тканиною, інакше барвник розчинитися і вбереться в пластик, відмити його буде не просто. Але краще дати піні затвердіти і видалити механічно.
  4. «димексид » – аптечний засіб, який використовують досвідчені будівельники для видалення слідів монтажної піни. Потрібно зрізати основну частину шматка лезом, змочити димексидом ватний диск і гарненько потерти, покласти диск на пляму і залишити на 5-10 хв.
  5. можна використовувати саморобну «відмивку», для цього потрібно змішати по 10 грам ацетону і розчинника а-649, 20 гр. Оцтової есенції і 50 гр. Рідини для промивання будівельних пістолетів. Монтажники запевняють, що цей склад розчиняє монтажну піну будь-якої марки.

видалити подряпини

Якщо в процесі ремонту на пластику з’явилися подряпини, то в цьому випадку стане в нагоді розчинник «космофен-5», про який ми обіцяли розповісти докладніше. Його використовують професійні монтажники для того, щоб відполірувати профіль, прибрати подряпини і сліди потертостей.

Є три групи товарів для реставрації пластику: рідкий пластик, очищувач і поліроль.

Рідкий пластик-це самозатвердевающая маса, якою заповнюють глибокі подряпини, після чого поверхню полірують. Його так само використовують для склеювання пластикових поверхонь. Буває різних кольорів.

Відмиваємо вікна після ремонту. Як відмити пластикові вікна: способи та ефективні засоби ніж відмити вікна після ремонту в новобудові

На відміну від рідкого пластику очищувач не заповнює подряпину, а розчиняє пвх. Після того як ви нанесли розчинник потрібно акуратно розрівняти поверхню і відполірувати.

Відмиваємо вікна після ремонту. Як відмити пластикові вікна: способи та ефективні засоби ніж відмити вікна після ремонту в новобудові

Поліроль для пластику має в своєму складі речовини, які заповнюють дрібні подряпини і потертості, створюючи ілюзію новизни і глянцю.

Відмиваємо вікна після ремонту. Як відмити пластикові вікна: способи та ефективні засоби ніж відмити вікна після ремонту в новобудові

Приготуйте для роботи:

  • кілька білих ганчірок, кольорова ганчірка линяє від компонентів очищувача, і замість видалення подряпин ви отримаєте незмивне кольорове пляма. Вибираючи ганчірку перевірте чи не залишає вона ворс.
  • вибраний засіб.
  • наждачний папір № 400 або 600.
  • шпатель.

Перш ніж приступати до роботи підготуйте поверхню: помийте мильним розчином і знежирте спиртом або рідиною для миття вікон.

Зачистіть наждачним папером подряпану ділянку, можливо, цього буде достатньо.

Якщо подряпина дуже глибока то візьміть шпатель, нанесіть на кромку трохи рідкого пластику, і щільно притискаючи шпатель до поверхні, заповніть подряпину. Залишок клею зітріть ганчіркою. Діяти потрібно швидко-пластик застигає за 60 сек. Далі потрібно нанести на шматочок тканини «космофен-20 » або акуратно відполірувати постраждалу ділянку.

Якщо подряпини не настільки глибокі, то використовуйте розчинник пластика «космофен-5 ». Потрібно нанести трохи засобу на поверхню, як тільки пластик розм’якшиться, його акуратно розгладжують пензлем, щоб заповнити подряпину. Після затвердіння місце реставрації полірують м’якою тканиною, змоченою в «космофен — 20».

Поліроль використовують для видалення дрібних подряпин і потертостей. М’яку ганчір’я змочують в засобі і круговими рухами полірують пошкоджену поверхню.

Хочемо попередити читачів що: робота з реставрації пластику досить копітка і вимагає певних навичок. Якість пластика сильно різниться в залежності від виробника, недосвідчена людина може помилитися у виборі засобів або вПроцесі роботи. Тому ми все ж рекомендуємо довірити видалення подряпин фахівцям тієї фірми, де ви замовляли вікна. Вартість таких послуг навряд чи виявиться вище вартості ремкомплекту.

Відмиваємо вікна після ремонту. Як відмити пластикові вікна: способи та ефективні засоби ніж відмити вікна після ремонту в новобудові

Торгова марка cosmofen не єдиний виробник подібної продукції, в будівельних магазинах ви знайдете чимало аналогів.

анастасія , 9 лютого 2017 .