Пристрій плоских покрівель з наплавлюваних матеріалів. Рулонна покрівля – правильне пристрій і монтаж

131

Всі покрівлі в нашій країні можна розділити на два види: плоскі і скатні. Скатні відмінно справляються з відведенням дощової води і покладами снігу, але змушені витримувати значні вітрові навантаження. Плоскі дахи навпаки, їм не страшні пориви вітру, але скупчення снігу істотно навантажують покриття. Тому плоска і м’яка наплавляється покрівля часто використовуються як синоніми, бо наплавляються покрівельні матеріали для багатьох означає міцність і надійність покриття.

м’яка рулонна покрівля складається не тільки з наплавлюваних матеріалів, вона складається з наступних шарів:

  1. основа даху. Як правило, це залізобетонна плита покриття, але не обов’язково. В якості основи може застосовуватися профільований лист на промислових будівлях.
  2. пароізоляція. На сьогодні не існують будівельні матеріали, які б не пропускали через себе повітря, пар, різні гази. Тому на основі виконується укладання пароізоляційного шару. Його призначення захистити від насичення вологою наступні шари, особливо утеплювач, який при цьому втрачає свої теплоізоляційні властивості.
  3. разуклонка. Цей шар влаштовується з цементно-піщаного розчину або з насипних матеріалів (керамзит, пісок, гравій). Основне його призначення-створити невеликий ухил даху 1-3% для відводу атмосферних опадів.
  4. утеплення даху. Він складається з укладання 2-3 шарів плитного утеплювача.
  5. цементно-піщана стяжка. Призначення: підготовка поверхні даху під наплавлювані матеріали. Виконується з цементно-піщаного розчину м100 (і більше) або складається з 2 шарів плоского асбоцементного листа товщиною 10 мм
  6. гідроізоляція. Цей шар не тільки захищає нижні шари від протікання, але і забезпечує адгезію (зчеплення) наплавлюваних матеріалів зі стяжкою. Як правило, являє собою обмазку бітумним праймером.
  7. покрівельний килим.

Пристрій плоских покрівель з наплавлюваних матеріалів. Рулонна покрівля – правильне пристрій і монтаждодатковим елементом даху є установка . Їх призначення-зняття напруги, що виникає від різниці температурних розширень у різних матеріалів і видалення повітряних бульбашок. Кількість аераторів на даху визначається з розрахунку 1 шт. На 80÷100 м2.

Зміст

використовувані матеріали

які матеріали слід вибирати на пристрій наплавляється покрівлі:

  1. гідро — і пароізоляція може виконуватися 2 способами: з наплавляються покрівельних матеріалів або обмазкою рідкими бітумними мастиками, праймерами. Обмазка краще, вона не тільки лягає на поверхню, але і заповнює пори, дрібні тріщини. Крім того, технологія обмазки дуже проста, на відміну від технології розігріву наплавляються рулонних полотен за допомогою газових пальників.

Пристрій плоских покрівель з наплавлюваних матеріалів. Рулонна покрівля – правильне пристрій і монтаж

  1. як утеплювач застосовуються жорсткі матеріали, здатні витримувати велике навантаження на дахи від снігу і вага людей, обладнання. Найбільш поширеними утеплювачами є екструдований пінополістирол і мінеральний утеплювач на основі базальтового волокна, які успішно витісняють плити підвищеної жорсткості (ппж). Порівнюючи показники, можна відзначити, що екструдований пінополістирол володіє більш привабливими властивостями. Він легше, міцніше, дешевше, з низьким водопоглинанням. У нього один недолік: клас горючості г3 (нормально горючий). Нерідко утеплювач складається з двох шарів, де для нижнього шару застосовується утеплювач з меншою щільністю і міцністю .

показники базальтове волокно екструдований пінополістирол ппж щільність, кг/м3 100-400 25-45 100-200 клас горючості негорюче г3 негорюче міцність на стиск при 10%-й деформації 10-55 кпа 0,2-0,5 мпа 0,1 мпа паропроникність, мг / м∙год∙па 0,3 0,007–0,008 0,049 коефіцієнт теплопровідності, вт / м°с 0,032–0,048 0,030 0,052 водопоглинання 1,5–2% 0,5% 20%

  1. насипні матеріали. Краще застосовувати матеріал з показником фракції 0-10 або подрібнений. В цьому випадку шар виходить менш пористий, щільний, міцний, жорсткий.
  2. наплавлювані рулонні матеріали. Їх не варто плутати з клеяться і самоклеящимися покриттями. Вони являють собою багатошарову продукцію:
    • основа зі скловолокна (склотканина, стеклохолст), поліефіру;
    • верхнє покриття, являє собою бітумне в’яжуче із захисною посипкою (для нижнього шару застосовується пилувата посипка, для верхнього-грубозерниста);
    • нижнє покриття складається з бітумного в’яжучого із захисною плівкою.

Пристрій плоских покрівель з наплавлюваних матеріалів. Рулонна покрівля – правильне пристрій і монтажнайбільш часто наплавляється рулонна покрівля виконується з продукції техноніколь: бікрост, уніфлекс, техноеласт. У найменування входять наступні літерні позначення, наприклад, епп, екп, тпп, ткп, хкп, хпп, де:

  • перша буква вказує на матеріал підстави (ефір, полотно, тканина);
  • друга — на нижній (п – підкладковий) і верхній (к – покрівельний) шар;
  • третя – на вигляд посипання (п – пилоподібна, к – грубозерниста).

технологія монтажу

як правило, з обмазкою гідро — і пароізоляції питань не виникає. Покриття наноситься валиком або пензлем. У пристрій цементно-піщаної стяжки теж нічого складного немає. Тільки при влаштуванні такої стяжки на шар утеплювача потрібно монтаж розділового шару з рулонного матеріалу, щоб утеплювач не намокав. Утеплювач і стяжка з плоских азбоцементних листів укладаються в 2-3 ряди. Порядок укладання досить простий, але необхідно звернути увагу на деякі правила:

  1. стики верхніх і нижніх листів утеплювача після укладання повинні знаходитися в розрізі в шаховому порядку. В іншому випадку через стики формуються містки холоду і матеріали промерзають.
  2. азбоцементні листи до початку укладання з усіх боків обмазуються тонким шаром праймера для захисту від намокання, навіть з боків. Намоклий плоский шифер на місці стяжки може жолобитися, згинатися. Термін придатності його значно скорочується, лист швидко руйнується .
  3. стики азбоцементних (або хризотилцементних) листів також не повинні збігатися, листи повинні кріпитися між собою за допомогою кріплень, наприклад, будівельними скобами з розрахунку по 2 штуки по одній стороні, але не менше 6 штук на 1 лист.
  4. у тих місцях, де лінії стиків перетинаються, слід укладати невеликі шматки склотканини розміром близько 10х10 см.це необхідно для захисту утеплювача при монтажі наплавляється шару за допомогою пальників. Навіть невеликий отвір в кілька міліметрів може привести до прогорання утеплювача, особливо екструдованого пінополістиролу.

технологія монтажу наплавляється покрівлі володіє своїми тонкощами:

  1. рулонні матеріали не повинні бути холодними. Монтаж рулонної покрівлі можна виконувати і при негативній температурі зовнішнього повітря, але сам рулон повинен зберігатися при температурі не нижче +5ос і виноситися на покрівлю перед початком монтажу.
  2. перед наплавленням матеріалу проводиться «налаштування» рулону. Він розкочується в місці монтажу для підгонки стиків, виявлення шлюбу. Потім скочується назад, поступово розігрівається і приклеюється від одного краю до іншого.
  3. починати монтаж наплавляється покрівлі слід з боку звисів, карнизів.
  4. рулони наплавляються зі стиками внахлест уздовж полотна шириною 70-80 мм, поперек — не менше 100 мм.

Пристрій плоских покрівель з наплавлюваних матеріалів. Рулонна покрівля – правильне пристрій і монтаж

  1. стики (нахлести) шарів при укладанні рулонного килима не повинні знаходитися один над одним. Зсув країв нахлестов не менше 300 мм.

Пристрій плоских покрівель з наплавлюваних матеріалів. Рулонна покрівля – правильне пристрій і монтажякщо рулони повинні бути зміщені один від одного, то в одному шарі матеріал повинен розкладати цілим полотном уздовж звису, а в іншому підлягає обрізку. Який шар, верхній або нижній слід ліпити зі шматочків? зрозуміло, нижній, до рівності і цілісності верхнього полотна пред’являються підвищені вимоги. Чи під силу наплавляється покрівля своїми руками? сумнівно. Технологія монтажу вимагає участі бригади з 3 чоловік, знання правил і досвід роботи, але провести ремонт покриття можна і самостійно.

Ремонт

те, що м’яка рулонна покрівля потребує ремонту можна зрозуміти по тривалому терміну експлуатації, появи протікань, зовнішньому зносу матеріалу. Ремонт буває двох видів:

  • поточний;
  • капітальний.

поточний ремонт передбачає заміну покрівельного покриття місцями, при капітальному виконується заміна покрівельного пирога в обсязі не менше 50% від загальної площі даху. Для визначення виду виконуваних робіт проводиться обстеження покрівлі, під час якого з’ясовується:

  1. скільки утворилося повітряних бульбашок і тріщин на поверхні.
  2. скільки місць протікання.
  3. характер руйнування покрівельних матеріалів.

вже через 3-5 років після укладання покриття покрівля рулонна потребує невеликого поточному ремонті. Як правило, він являє собою вирізку наплавляється матеріалу в місціОсвіти повітряних бульбашок. Зазвичай розмір міхура не перевищує 1 м2. Місце готується до укладання заплатки:

  • висушується;
  • очищається;
  • обмазується бітумною мастикою.

однак, ремонт покрівлі рятує ненадовго: тут заліпили – потекло в іншому місці. Основна умова тривалого терміну служби-якісні матеріали і роботи, але не варто забувати про правила експлуатації. Досвідчені будівельники завжди визначать, що протікання з’явилися в результаті механічних пошкоджень від прибирання снігу, установки антен або підвищеної прохідності даху.

І надовго захистить від впливу опадів. Пристрій наплавляється покрівлі: підготовка підстави, рівень герметичності і теплоізоляції даху, технологія наклейки покрівельного матеріалу контролюються будівельними нормами і правилами (снип). Дотримуючись прописані стандарти, можна домогтися якісного покриття.

Характеристики

При виготовленні цього типу покрівлі використовуються рулонні матеріали, виготовлені на міцній синтетичній основі і просочені бітумом. Експлуатаційні властивості використовуваного покриття визначили переваги наплавлюваних м’яких покрівель:

  • надійна гідроізоляція;
  • еластичність і гнучкість, що дозволяє приклеювати полотно на складну дах;
  • стійкість до ультрафіолету і коливання температури;
  • довговічність при правильному монтажі;
  • можливість ремонту;
  • мала вага покриття;
  • простота укладання.

Вибір матеріалу

Пристрій плоских покрівель з наплавлюваних матеріалів. Рулонна покрівля – правильне пристрій і монтаж

Покрівля з наплавляються матеріалів різниться за типом підстави. Додатково до цього всі вони мають різну ступінь міцності, яка визначає їх довговічність і ціну:

  1. картон-застарілий матеріал з найменшими показниками стійкості до гниття.
  2. стеклохолст-біологічно стійке, але недостатньо еластичне полотно, вимагає обережного поводження.
  3. скловолокно-гнучкий матеріал зі скляних ниток, що не руйнується при вигині.
  4. поліестер-найбільш міцна і дорога основа, стійка до стирання, механічного та атмосферного впливу.

Сполучний компонент покриття багато в чому визначає його властивості:

  • бітум-має недостатній рівень гнучкості при негативній температурі, потребує захисту від ультрафіолету, є недорогим речовиною. Його використовують при настиланні нижніх шарів покрівлі;
  • модифікований (полімеризований) бітум – до основи додаються полімери, що поліпшують властивості матеріалу: зменшується швидкість старіння, збільшується еластичність на морозі, посилюється адгезія. Модифікатор сбс (штучний каучук) забезпечує оптимальні показники стійкості до перепадів температури, пластик апп підвищує температуру плавлення, збільшує міцність і коштує дешевше сбс;
  • полімер – робить дахове полотно високоеластичним, здатним повторювати рельєф даху. Матеріал розрахований на використання в будь-яких умовах.

Пристрій плоских покрівель з наплавлюваних матеріалів. Рулонна покрівля – правильне пристрій і монтаж

Для захисту зовнішнього шару рулонного покриття від механічних пошкоджень і впливу ультрафіолету використовується спеціальна посипання. Вона виготовляється зі сланцю, базальту або керамічної крихти і розрізняється за розміром фракції:

  • пилоподібна;
  • дрібнозерниста;
  • луската;
  • грубозерниста.

Нижній шар бітумно-полімерного покриття захищається фольгою або полімерною плівкою, цей матеріал запобігає злипання в рулоні і виступає індикатором при наплавленні.

Інструменти для роботи:

  1. газовий пальник.
  2. балон пропану.
  3. будівельний ніж.
  4. шпатель.
  5. рулетка.
  6. валик для прокатування.
  7. пензлик для нанесення праймера.
  8. захисний комбінезон, рукавички, взуття.

Підготовка підстави

Пристрій плоских покрівель з наплавлюваних матеріалів. Рулонна покрівля – правильне пристрій і монтаж

Перед наплавленням покриття для плоских покрівель виробляють підготовку підстави. Вона включає прибирання сміття, установку вентиляційних шахт і воронок внутрішнього водостоку. Можливі дефекти залізобетонних плит закладаються розчином, подальші роботи проводяться після його висихання. Підготовлена поверхня покривається шаром грунтовки.

Утеплення даху

Пристрій плоских покрівель з наплавлюваних матеріалів. Рулонна покрівля – правильне пристрій і монтаж

Першим етапом пристрою покрівельного килима стане укладання пароізоляційної плівки. Вона захистить шар теплоізоляції від впливу вологи, що піднімається зсередини будівлі. Розстеляння виконується із заходом на бічні частини даху на висоту, що перевищує покрівельний килим. Краї матеріалу необхідно герметизувати самоклеящейся стрічкою. Технологія настилу полотен вимагає їх заходу одного на інше не менше ніж на 10 см, місця з’єднань проклеюють будівельною стрічкою.

Поверх мембрани укладається утеплення, в якості нього використовуються жорсткі плити пінопласту, пінополістиролу або базальтової вати. Матеріали мають свої плюси і мінуси:

  • мінеральна вата-не горить, але втрачає властивості через вбралася вологи;
  • пінопласт – має низьку теплопровідність, вологостійкий, не гниє. Матеріал схильний до впливу гризунів, має малу міцність;
  • пінополістирол – демонструє високу ступінь теплоізоляції, він вологостійкий, біологічно нейтральний. Полімер активно підтримує горіння і виділяє токсичні речовини.

Щоб виключити промерзання, плити склеюються між собою розігрітим бітумом. Це одна з вимог по міцності теплоізоляції від снип. Щільність укладання плит впливає на герметичність покрівлі і ступінь захисту від холоду, тому їх розміщують якомога щільніше один до одного.

Зверніть увагу! одним з варіантів утеплення служить засипання шару керамзиту. При необхідності плити утеплення укладають в два шари, шви між ними не повинні збігатися.

Пристрій плоских покрівель з наплавлюваних матеріалів. Рулонна покрівля – правильне пристрій і монтаж

Наступний крок-виконання піско-цементної стяжки висотою 2-3 см. Покриття розділяється термоусадочними швами шириною в 5 мм, це необхідно для пластичного розширення бетону при нагріванні. Ці деформаційні шви ділять площу покрівлі на квадрати зі стороною 6 м.у точках зіткнення зі стінами влаштовується бортик висотою до 10 см, встановлений під кутом в 45 градусів. Через не менше ніж 5-6 годин, необхідно покрити стяжку праймером з бітуму і гасу, з’єднаними в рівних частках. Стяжка і покриття з праймера повинні добре просохнути перед монтажем наплавляється покрівлі.

Як зробити

Пристрій плоских покрівель з наплавлюваних матеріалів. Рулонна покрівля – правильне пристрій і монтаж

При ухилі плоских покрівель до 5º кількість шарів наплавляється матеріалу становить 4-5, якщо покрівля виконана під кутом до 15º, то досить 3 шарів рулонного покриття. Нижня ділянка покрівельного килима виготовляється з недорогого матеріалу без зовнішнього покриття крихтою. Це не тільки зменшить вартість покрівлі, але і сприяє більш надійному скріпленню наплавляються полотен. Роботу по монтажу рулонного покриття краще виконувати з напарником, адже доведеться розмотувати і прогрівати матеріалу, а також прокатувати його валиком для фіксації.

Перед укладанням покрівлі виконується додаткова гідроізоляція деформаційних швів смугами покрівельного матеріалу шириною в 15 см, місця прийомних воронок ізолюються квадратами зі стороною в 70 см.починати монтаж слід від найнижчої точки даху. Рулон розмотується для контролю його поверхні, потім край закріплюється, розплавляючи його пальником. Зафіксований рулон скачують у вихідне положення.

Пристрій плоских покрівель з наплавлюваних матеріалів. Рулонна покрівля – правильне пристрій і монтаж

Полум’ям пальника рівномірно прогрівають нижній шар полотна і бітум на поверхні даху. Рулон розмотується і укладається на розплавлений шар, частково виступає з боків при придавлюванні полотна. Розкочування покриття виконується спеціальним гаком. Для міцної фіксації і позбавлення від бульбашок повітря використовується валик. Його прокочують по полотну від центру до країв, намагаючись ретельно їх зафіксувати. Після приклеювання першої смуги проводиться огляд, частини, які погано наплавлені, піднімаються шпателем і заново прогріваються. Герметичність покрівлі забезпечить розміщення смуг з бічним нахлестом до 10 см, а торцевим – від 15 см. Напрямок нахлеста має збігатися з ухилом покрівлі, щоб забезпечити стік вологи з поверхні. При укладанні декількох шарів, наступний ряд укладається не перехресно, а зі зміщенням швів.

Пристрій плоских покрівель з наплавлюваних матеріалів. Рулонна покрівля – правильне пристрій і монтаж

Для гідроізоляції парапетів відрізається полотно виміряної довжини, і фіксується цвяхами на краї парапету. Потім матеріал розплавляється пальником і приклеюється. Вертикальне примикання виконується з двох шарів. Перший заводиться на 25 см, прибивається цвяхами і приплавляється. Другий шар виготовляється з полотна з посипанням, він перевищує підкладковий на 5 см і фіксується по верхньому краю спеціальною рейкою, потім розігрівається і приклеюється по всій поверхні.

Зверніть увагу! покрівля, що наплавляється, укладена зСтимулюючих зростання, що підсилюють смак або збільшують термін придатності. Щоб потрапити в тренд «екологічної продукції», необхідно пройти кілька етапів екологічної сертифікації:
Зібрати пакет необхідних документів (свідоцтво про реєстрацію підприємця, заяву у вільній формі, ту сертифікованої продукції, сертифікат відповідності гост р (при наявності такого), повний пакет технічної документації) і надати їх в реєстраційний центр. Даний список може змінюватися в залежності від того, який саме вид товару проходить процедуру сертифікації:
Дочекатися, поки сертифікаційний центр прийме рішення з приводу заявки (для цього фахівцям потрібно провести ретельний аналіз наданої документації).
У разі попередньої згоди фахівці реєстраційного центру проводять аудит виробничого процесу, відбирають зразки проб і здійснюють лабораторні випробування, на підставі чого і приймається рішення про видачу екологічного сертифіката відповідності або відмови в наданні такого.

Рентабельність

Середній показник рентабельності тепличного бізнесу може досягати від 15% до 25%. Однак даний показник є вкрай усередненим, оскільки залежить від сукупності багатьох факторів, зокрема – від кліматичних умов регіону, від довжини періоду міжсезоння і, звичайно, від виду вирощуваної продукції. Так, вирощування зелені виявляється рентабельніше вирощування овочів рази в чотири. Термін окупності початкових вкладень становить в середньому 1-2 роки.

Речовинами, по міцності поступається всім у своїй гілці, плюс набагато дешевше ніж інші. Мінуси мінімальний опір до розриву і наплавляються покрівлі при негативних температурах з цього матеріалу схильні до крихкості.

  • е-поліетер.

    Майже те ж саме що склотканина, але використані спеціальні добавками дозволяє прослужити найдовше.

  • Друга буква.

    • к-для посилення верхнього шару була використана спеціальна посипка, для опору природних і механічних факторів.

      В основному застосовується вигляді верхнього шару.

    • п-поверхня гладка з нанесенням полімерної захисної плівки. В основному якщо зустрічається друга буква вигляді п значить ви відразу повинні зрозуміти, що це матеріал призначений, для використання вигляді нижнього шару.

    Третя буква.

    • п-полімерна захисна плівка яка знаходиться знизу і наплавляється на поверхню покрівлі.

      У всіх матеріалів наплавляється частина однакова і тому третя буква застосовується до всіх матеріалів.

    монтажу наплавляється покрівлі.

    Монтажу наплавляється покрівлі в основному починають укладання на ухил наплавляється покрівлі від 2 градусів, на рівній і чистій поверхні. При новому будівництві наплавляється покрівля технологія укладання роботи проходять в наступному порядку, на плити перекриття укладається пароізоляція, поверх неї кладуть утеплювач, якщо два шари то в шаховому порядку.

    Для вентиляції насипає керамзит і за допомогою якого домагаємося отримати ідеальний ухил наплавляється покрівлі в подальшому укладаємо сітку будівельну, встановлюємо маячки для ухилу наплавляється покрівлі і завершення цих робіт заливаємо бетон або робимо своїми руками стяжку.

    Остаточним етапом пристрій покрівель з наплавлюваних матеріалів, це очищення поверхні від дефектів розчину і нанесення всієї поверхні праймером.після підсихання поверхні відбувається сам монтажу наплавляється покрівлі в два або три шари, для більш надійного захисту.

    При старому ремонті все простіше там можна укласти в один або два шари по старій поверхні, але іноді доводиться демонтувати старе покрівельне покриття яке прийшло в непридатний стан і можливо ще оновлення стяжки.

    Пристрій покрівель з наплавлюваних матеріалів і наплавляється покрівля технологія укладання завжди повинна проходити за всіма нормативами і роботи бажано завжди довіряти фахівцям.

    М’яка наплавляється покрівля повинна служити довго і радувати своєю гідроізоляцією.

    наплавляється покрівля робота взимку.

    Монтаж наплавляється покрівлі взимку дуже важкий процес через великий снігового покриву і мінусової температури. Як ми всі знаємо що наші матеріали складаються з бітуму і прогумованих добавок які при мінусовій температурі стають крихкими і починають тріскатися.

    Монтаж наплавляється покрівлі взимку повинен проходити дуже дбайливо, попередньо прогрів наплавляється матеріал за допомогою пальника.

    М’яка наплавляється покрівля монтаж взимку відбувається в основному з прибирання снігу з підстави, а потім просушування і після цього струму нанесення покрівельного покриття на підставу.

    Чесно кажучи наплавляється покрівля робота взимку це без корисного працю і даремно викинуті гроші на вітер, в основному така покрівля вистачає приблизно на рік і рідко коли до трьох років. Так що монтаж наплавляється покрівлі взимку не ефективна. Не варто упускати що наплавляються покрівлі при негативних температурах дуже крихкі і всі роботи на даху повинні проходити мінімально.

    Установку наплавляемая покрівля замовити можна замовити у нас за низькими цінами.

    Установку наплавляється покрівля відбувається швидко дотриманням всіх технологій, з великим терміном гарантія на виконані роботи. Наплавляється покрівля ціна за роботу м2 струму у нас ще 50 рублів. Монтаж наплавляється покрівлі ціна одна, без всяких накруток, що дозволить заощадити бюджет.

    яку пароізоляцію вибрати для покрівлі

    Пароізоляція в утеплених покрівлях виконує роль бар’єру для вологи в газоподібному агрегатному стані. Якщо дивитися з боку опалювального приміщення, то плівки і багатошарові рулонні покриття встановлюють перед утеплювачем — саме його вони повинні захищати в першу чергу.

    Види пароізоляційних матеріалів і технологія монтажу мають свої особливості, які залежать від типу даху, характеру експлуатації покрівлі та будівлі.

    пароізоляція плоских покрівель

    Як перекриття плоскої покрівлі використовують бетонні плити, покрівельний профнастил, вологостійкі матеріали на деревній основі (osb плиту і фанеру).

    depositphotos

    бетонна основа

    Найбільш доступний паронепроникний матеріал-поліетиленова плівка високої щільності.

    Її рекомендують використовувати на неексплуатованих плоских покрівлях з бетонною плитою перекриття. На ринку полімерних плівок це поширений матеріал, але краще купувати спеціалізований продукт, що пройшов сертифікацію на відповідність технічних умов.

    До недоліків поліетилену відносять невисоку міцність до механічних впливів. Тому зазвичай використовують багатошарові або армовані рулонні матеріали.

    За способом кріплення до поверхні плити і створення єдиного непроникного шару є наступні варіанти:

    • з фіксацією за допомогою самоклеючих стрічок.

      До таких відносяться двошарові плівки ізоспан c, d і тришарові плівки ізоспан rm, rs.

    • самоклеючі бітумно-полімерні рулонні матеріали, що мають клейовий шар на бітумній основі з високим ступенем адгезії до бетонних основ. Наприклад, уніфлекс с.
    • наплавляється рулонна гідроізоляція. В якості армуючого шару використовується стеклохолст або неткані поліефірні матеріали, а за непроникність відповідає бітумні і полімербітумні просочення.

      Наприклад, у компанії техноніколь до бітумних відносяться біополь епп / тпп, а до бітумно полімерним — уніфлекс і техноеласт.

    На плоских покрівлях і при ухилах даху менше 10° допускається укладати рулонну бітумну або бітумно-полімерну пароізоляцію «всуху», без приклеювання до основи.

    Але з обов’язковою зварюванням стиків полотнищ пальником або будівельним феном, і з приклеюванням до вертикальних поверхонь.

    depositphotos

    плоскі покрівлі з профнастилу

    Як і бетонна плита, оцинкований лист не відноситься до пароізоляційних матеріалів.

    Для створення паронепроникного шару використовують рулонні бітумно-полімерні матеріали, армовані тканиною зі скловолокна або нетканого полотна з поліестеру — їх міцність на розрив вище, ніж у «чистих» бітумних матеріалів на скловолокна.

    Клеять пароізоляцію на верхні гофри, без заповнення пустот будь-якими іншими матеріалами. За способом кріплення є два види пароізоляції, рекомендованих до використання по оцинкованому сталевому листу (з лакофарбовим покриттям або без нього):

    • наплавляється ізоляція типу техноеласт.
    • самоклеюча ізоляція.

      Наприклад, паробар’єр з з алюмінізірованной плівкою або алюмінієвою фольгою.

    Паробар’єр сф 1000 (з алюмінієвою фольгою) застосовують на дахах будівель, приміщення якого можуть мати мокрий вологісний режим (по сп 50.13330.2012), в тому числі на плоских покрівлях лазень і басейнів.

    дерев’яна основа

    Пароізоляцію дерев’яних плоских підстав проводять двома способами:

    • укладання полімерних плівок з проклеюванням нахлестів і примикань паронепроникними стрічками.

      наплавлювана гідроізоляція

      До таких відносяться техноніколь, ізоспан c і d, ізоспан rm і rs.

    • укладання бітумно-полімерних армованих рулонних матеріалів з клейовим шаром, типу паробар’єр с або уніфлекс с.

    depositphotos

    пароізоляція скатних дахів

    Пароізоляцію скатної даху проводять при утепленні мансарди.

    Плівку кріплять до балок зсередини горища або по внутрішній обрешітці обшивки — всі дерев’яні елементи конструкції даху, так само як і утеплювач, не повинні намокати від впливу парів теплого повітря з боку приміщення.якщо горище холодний, то утеплюють перекриття, і пароізоляцію кріплять до підшивної стелі.

    Мансарди

    В якості найпростішого паронепроникного матеріалу для мансарди можна використовувати поліетиленову плівку товщиною не менше 200 мкм.

    У тих випадках, коли потрібно зменшити ризик зволоження внутрішньої обробки мансарди, застосовують дво — і тришарові паронепроникні матеріали з антиконденсатною поверхнею.

    Для збільшення ефективності роботи системи опалення рекомендується використовувати відображають тепло паро-гідроізоляційні матеріали.

    Всі вони мають металізовану (фольговану) поверхню, але можуть мати різну основу:

    • крафт-папір металізовану лавсаном (ізоспан fb) — здатна витримувати високі температури, в тому числі «сухої пари» саун;
    • поліпропіленове полотно з металізованої пропіленової плівкою (ізоспан fd – ткане полотно, ізоспан fs – неткане полотно);
    • спінений поліетилен з металізованої лавсановою плівкою (ізоспан fx) — володіє власними теплоізоляційними властивостями.

    Статті по темі: вибір пароізоляції для мансарди, огляд плівок ізоспан.

    для холодних горищ

      Пароізоляція холодних горищ з бетонними утепленими перекриттями проходить за допомогою тих же матеріалів, що і плоских дахів з аналогічним підставою.

      Захист утеплювача, покладеного між дерев’яними балками на підшивній основі з дощок, проводять по поверхні чорнової стелі.

      Номенклатура пароізоляційних матеріалів в цьому випадку така, як для утеплених скатних покрівель.

    Вибір конкретного виду залежить від температурного і вологісного режиму приміщення. Наприклад, для лазень краще вибрати плівку з рефлексним шаром.

    для ремонту даху

    Коли проводять ремонт мансардного даху без зняття внутрішнього облицювання, то закріпити традиційним способом нову пароізоляцію на крокви неможливо. У цих випадках використовують мембрану зі змінною паропроникністю-наприклад, delta-sd-flexx.

    Після того, як демонтують стару покрівлю і утеплювач, її кріплять на крокви з боку даху суцільним шаром.

    Потім укладають утеплювач і монтують нову покрівлю.

    У сухому стані така мембрана має низьку паропроникність. При намоканні (від контакту з зволоженими кроквами або дерев’яною латами внутрішньої обшивки) пори мембрани «відкриваються» — надлишкова волога починає вивітрюватися в утеплювач, а з нього через супердифузійну гідроізоляцію в підпокрівельний вентильований простір.

    Після висихання, пори мембрани «закриваються», і вона знову стає паронепроникною.

    Мвнвданвамнбаа

    Особливості м’якого покриття для дахів техноніколь
    Як правильно укладати техноніколь
    Послідовність монтажу рулонної покрівлі
    Підготовка даху до роботи
    Технологія укладання м’якої покрівлі

    Після появи на вітчизняному будівельному ринку м’якої покрівлі техноніколь вона стала затребуваною в сфері зведення малоповерхових будівель. Технічні характеристики цього покрівельного матеріалу дозволяють використовувати його в багатьох регіонах країни з різними кліматичними умовами.

    особливості м’якого покриття для дахів техноніколь

    Підтвердженням високої якості покрівельного покриття техноніколь є сертифікат iso 9001, що гарантує надійність виробника даної торгової марки. Для виготовлення м’якої покрівлі задіють бітум.

    У продажу зустрічаються такі види продукції техноніколь:

    • рулонні матеріали;
    • полімерна мембрана;
    • гнучка черепиця.

    Структура покриттів даху техноніколь характеризується високим ступенем стійкості щодо механічних впливів і погодних умов.

    При виробництві гнучкої черепиці в якості основи застосовують стеклохолст, який просочують з двох сторін модифікованим бітумом. Зовні на вироби наносять захист з базальтової крупно фракційної крихти.

    Ця посипка забарвлює листи черепиці в різноманітні відтінки і кольори.

    Зі зворотного боку на продукції є бітумно-полімерне покриття — його захищає шар плівки. Її знімають перед тим, як укладати техноніколь.

    Полімерну мембрану випускають в трьох варіантах:

    • на основі пластичних поліолефінів;
    • з використанням синтетичного каучуку;
    • з додаванням пластифікаторів.

    Найбільш затребувана мембрана, що випускається на основі пвх з пластифікаторами, що додають покриттю покрівлі еластичність і стійкість до впливу негативних температур.

    Щоб підвищити міцність на розрив, основу армують сіткою з поліестеру.

    як правильно укладати техноніколь

    М’яку рулонну покрівлю техноніколь укладають на плоских дахах будівель виробничого та адміністративного призначення.

    наплавляється покрівля своїми руками. Особливості монтажу наплавляється покрівлі

    Наплавляється продукцію випускають на синтетичній основі, вона має п’ятишарову структуру.

    У процесі виробництва на армовану основу, таку як стеклохолст, з обох сторін наносять бітумне покриття. Зверху матеріал захищають мінеральною посипкою з кольоровими гранулами, а зі зворотного боку самоклеящийся шар прикривають поліетиленовою плівкою.

    Перевага даної покрівельної продукції полягає в абсолютній її гідроізоляції, стійкості до мінусових температур і в наявності шумоізоляційних якостей.

    Ще один позитивний момент: технологією укладання м’якої покрівлі техноніколь не передбачено застосування складного обладнання. Оскільки наплавляється матеріал здатний легко прийняти форму дахів різної конфігурації, в тому числі куполоподібних, його часто задіють дизайнери з метою втілення своїх оригінальних ідей.

    Великий асортимент м’яких покрівельних покриттів, особливо гнучкої черепиці, яку виготовляють в різноманітних колірних рішеннях, дозволяє урізноманітнити зовнішній вигляд приватних домоволодінь.

    послідовність монтажу рулонної покрівлі

    При облаштуванні покриттів з матеріалів техноніколь використовують один з двох методів:

    • механічний;
    • за допомогою наплавлення.

    Перший з них задіють при облаштуванні скатної покрівлі. Для фіксації полотен застосовують спеціальну мастику і оцинковані кріплення. У другому випадку наплавлення виконують за допомогою газового пальника.

    Дану технологію укладання техноніколь використовують для робіт на плоских дахах:

    1. слід починати настилати полотна від найбільш низької точки покрівлі.
    2. спочатку рулон матеріалу розгортають і підганяють під обриси поверхні, забезпечуючи захід покриття на виступаючі ділянки даху.
    3. щоб в процесі підгонки і при розправленні полотно не змістилося, один край потрібно зафіксувати важким предметом.
    4. при наплавленні покрівлі користуються методом»на себе». Цей прийом дозволяє стежити за тим, наскільки прогрівся бітумний шар. В результаті покрівельник бачить, чи потрібно ще використовувати пальник. 1. Рухи при цьому слід робити плавно і рівномірно. У місцях, де укладання м’якої покрівлі техноніколь проводиться внахлест, потрібно виробляти додатковий нагрів.

    5. пальник необхідно тримати так, щоб прогрівалися одночасно і бітумний шар матеріалу покриття і підстава. Коли нагрів зроблений неправильно, тоді перед розкочується рулоном з’явиться бітумний валик.
    6. в процесі роботи потрібно стежити за рівномірністю плавлення бітумного шару для запобігання появи холодних і перегрітих зон.
    7. момент, коли попливе малюнок, є сигналом будівельнику, що йому слід далі розгортати матеріал.

      Коли бітум розплавлений, то він починає виступати по краях полотна. В результаті виходять шви шириною близько 25 міліметрів(прочитайте також: «порядок і технологія укладання м’якої покрівлі – покрокове керівництво»).

    Якщо в процесі укладання рулонної покрівлі виникла необхідність наплавити полотно зверху мінеральної посипки, то вищеописаний спосіб монтажу не підійде, оскільки дах буде протікати. Читайте також:»технологія укладання м’якої покрівлі – послідовність і правила укладання».

    Існує інший варіант, як правильно укладати техноніколь з нанесеними на нього мінеральними гранулами. Спочатку слід ретельно розтопити поверхню матеріалу, потім, використовуючи шпатель, втопити посипання в гарячому бітумному шарі.

    Лише потім приступають до стандартного способу наплавлення покриття.

    підготовка даху до роботи

    Наплавляється вид покрівлі укладають на залізобетон, або на плити мінвати без заливки вирівнює стяжки, або на асфальтобетонне покриття, або на суху основу з цементно-стружкових блоків або азбоцементних листів.

    Підготовчий етап передбачає ряд заходів з ліквідації виступаючих елементів, наявних на даху.

    Вертикально розташовані труби, вентиляційні короби, парапети спочатку штукатурять цементним розчином, накладаючи його на висоту, куди будуть діставати матеріали для м’якої покрівлі техноніколь.

    НаВідрізняється своїми сильними і слабкими сторонами, терміном експлуатації і вартістю. Тому дуже важливо перед придбанням ознайомиться з усіма характеристиками купується покрівельного матеріалу.

    Вибір покрівлі

    Якщо говорити про матеріали, які використовуються для створення м’яких покрівель, то їх можна класифікувати за кількома показниками.

    Так, наприклад, такі покрівлі розрізняються за типом підстави:

    • картонні;
    • скловолокнисті;
    • азбестові;
    • полімерні.

    За типом сполучної речовини:

    • полімерні;
    • бітумні;
    • бітумно-полімерні.

    Дуже популярні раніше рулонні матеріали першого покоління (руберойд) сьогодні використовуються тільки як підкладковий і гідроізоляційний шар. До безперечних переваг руберойду можна віднести його вартість, але, на жаль, за всіма іншими показниками він має незадовільні результати, що і призвело до зниження його популярності у забудовників.

    Сьогодні ж для створення дійсно якісного покрівельного покриття вибираються матеріали на основі поліестеру або склотканини, а в якості просочення використовуються бітумно-полімерні композиції. Для подібних матеріалів не існує загальноприйнятого госту, тому кожен виробник має свої власні ту.

    Найбільші виробники маркують свої вироби згідно трехбуквенному позначенню.

    Перша буква в маркуванні означає тип підстави:

    • е-поліестер;
    • т — склотканина;
    • х — стеклохолст.

    Друга-вид зовнішнього покриття:

    • п-полімерна захисна плівка;
    • м — дрібнозернистий пісок;
    • к — мінеральне посипання.

    Третя буква описує нижнє покриття:

    • ф-фольга;
    • с — суспензія;
    • м — дрібнозернистий пісок;
    • п — захисна полімерна плівка.

    Технологія пристрою наплавляється покрівлі

    Перед початком монтажу наплавляється покрівлі слід підготувати підставу. Перший шар покрівельного пирога-це пароізоляція, яку укладають прямо на плити перекриття. Для цих цілей використовують наплавляються або плівкові матеріали. Увага! важливо знати . У місцях примикання пароізоляції до вертикальних елементів, плівку заводять на стінки, піднімаючи її вище рівня майбутнього шару теплоізоляції. На горизонтальних поверхнях плівку пароізоляції укладають внахлест, при цьому всі шви герметизуються.

    Далі йде шар теплоізоляції, поверх якого буде влаштований шар цементно-піщаної стяжки. Плити утеплювача також необхідно з’єднати між собою за допомогою гарячого бітуму. Стяжку роблять з урахуванням температурно-усадочних швів, ширина яких повинна становити близько 5 мм.шви повинні розділяти стяжку на рівні квадрати зі стороною 6 м. По закінченню 3-4 годин після укладання стяжки її накривають праймером, приготованим із суміші бітуму і гасу (в пропорціях 1 до 1).

    Останній шар пирога покрівлі, поверх якого буде укладатися верхнє покриття-це гідроізоляція. При цьому під час її укладання слід передбачити організацію воронок для внутрішнього стоку води. Їх установку проводять згідно проектної документації. У місцях примикань «пирога» до стін і труб виконуються бортики з асфальтобетону або цементно-піщаного розчину висотою 10 см і кутом нахилу в 45 градусів.

    Перед початком укладання гідроізоляції необхідно перевірити рівень вологості стяжки. Не можна продовжувати роботи, якщо цемент недостатньо просох. Усадочні шви необхідно додатково накрити смужками гідроізоляції шириною 15 см.при цьому краще використовувати рулонний матеріал з грубозернистою посипкою, сторону якої кладуть вниз.

    У місці розташування водоприймальних воронок укладають додаткові «заплатки» квадратними шматками ізоляції зі стороною 70 см.

    Якщо проводиться ремонт покрівлі з наплавляються матеріалів, то підготовка підстави повинна проводиться за наступною схемою:

    • прибрати сміття з поверхні;
    • максимально прибрати пил з поверхні старого покриття;
    • уважно оглянути покриття для виявлення бульбашок і здуття;
    • виявлені бульбашки необхідно розкрити, після чого прогріти це місце для його наплавлення.

    Необхідні матеріали

    Для проведення робіт будуть потрібні наступні інструменти:

    Покрівля, що наплавляється — технологія укладання

    Стандартно, покриття даху рулонним матеріалом відбувається за наступною схемою:

    Найскладніший момент робіт, який вимагає наплавляється покрівля — технологія укладання герметичного примикання покрівельного пирога до вертикальних елементів. У таких точках виникає найбільша ймовірність утворення щілин і протікання покрівлі. Саме тому так важливо уважно вивчити питання організації «складних місць». Як правило, наклеюють два додаткових шару гідроізоляції. Перший шар необхідно завести на стінку поверхні як мінімум на 25 см, другий шар заводять трохи менше — на 5 см.

    Покрівельний рулонний матеріал — виконуємо монтаж»). Особливо легко укладати матеріал поверх старого підстави, тобто, проводячи ремонт наплавляється покрівлі.

    Але в той же час завжди необхідно пам’ятати про небезпеку роботи з газовими пальниками. Тому так важливо дотримуватися правил техніки безпеки. З огляду на всі аспекти робіт, попередньо вивчивши інструкцію робіт, непідготовлена людина цілком зможе самостійно провести укладання такої покрівлі на досить високому рівні (прочитайте: «»).

    Укладання покрівлі є важливим етапів будівельних робіт. Саме покрівля найбільше піддається навантаженням в процесі експлуатації, природа яких природна (опади, температурні перепади, шквальні вітри, вплив сонця). Виробництво наплавляється покрівлі відбувається за допомогою безлічі матеріалів, таких як черепиця, жесть, металочерепиця і т.д. Найекономічнішою і нехитрою при монтажі є м’яка рулонна наплавляється покрівля.

    Такі види рулонної покрівлі найчастіше використовують для покриття плоских поверхонь дахів. Та й для плоских дахів наплавляється рулонна покрівля є ідеальним варіантом, крім пвх мембрани.

    Рулонна покрівля, що наплавляється: переваги

    Хоча розцінки на покрівлю, що наплавляється, і є невисокими, проте не можна назвати її простою декорацією. Якщо порівнювати її з іншими покриттями, то вона, звичайно, перемагає за багатьма показниками, що дозволяє їй лідирувати за популярністю і попиту на будівельному ринку.

    Головні переваги полягають в наступному:

    • високий ступінь еластичності, міцності;
    • транспортування і установка покрівлі не складе труднощів за рахунок легкої ваги покриття;
    • покриття не примхливе, за ним не потрібно ретельно доглядати, чистити, а також його дуже просто встановити;
    • покрівля володіє відмінними шумозахисними і гідроізоляційними якостями;
    • покриття є не сприйнятливим до вогню, а також екологічно безпечним.

    Саме з перерахованих вище причин найчастіше ремонтники вибирають це покриття з безлічі інших, так як воно ідеально підходить для багатоквартирних будинків, будівель технічного призначення або господарського. Неспеціаліст задумається над правдивістю подібних суджень, так як всі пам’ятають упередження з приводу м’яких рулонних покрівельних матеріалів. Вони безпідставні, тому що зараз не виробляють і не застосовують покриття, що містять картон і шкідливі домішки. Вони були витіснені новітніми суперміцними, довговічними і екологічно чистими матеріалами.

    Рулонні матеріали для покрівлі

    У наш час наплавляється покрівля виробляється з поліестеру, склотканини і волокна. Її гідроізоляція підвищується за рахунок багатошарового покриття бітумом.

    Відмінною особливістю матеріалів, використовуваних при облаштуванні наплавляються покрівель, є наявність декількох шарів, включаючи основу з нанесеними на неї в’яжучими компонентами і захисне покриття. Зверху покрівля покривається шаром слюдяної, сланцевої або піщаної крихти (дрібної або великої), іноді покриття буває лускатим. Це дозволяє підвищити стійкість покриття, а також зробити більш стійким до механічних зовнішніх впливів або хімічних, намокання і займання. Самий нижній шар покривається плівкою з поліетилену, яка легко плавиться.

    Розташовуватися ці шари можуть в різних поєднаннях, в залежності від яких виробниками передбачається кілька варіантів виготовлення наплавляються покрівель, технологія укладання яких має певну специфіку.

    Основа

    властивості покриття, які залежать від включених до її складу матеріалів,Проявляються так:

    • якщо в складі є стеклохолст, тобто нетканий матеріал, який до того ж биостойкий, який складається з хаотично розташованих з’єднань, наділений невисокою стійкістю до розривів і не дуже еластичний, то його радять змішувати зі склотканиною.
    • якщо він використовується при виробництві покриття, то вартість такого покриття буде не дуже високою.

    Відомі типи наплавлюваних покриттів можуть відрізнятися за своєю основі, в якості якої найчастіше використовуються такі матеріали:

    • склотканина, що представляє собою міцну і надійну структуру і маркується буквою «с». Її підставою є переплетені стеклоніті. Цей матеріал відрізняється підвищеною міцністю, але володіє мінімальною еластичністю. Якщо на даху відбудуться якісь зміни в плані її рельєфу, то покриття може відірватися, але гідроізоляційні властивості збереже, в той час, як стеклохолст просто порветься.
    • стеклохолст, що виготовляється у вигляді матеріалу нетканого типу середнього ступеня міцності. Застосовується зазвичай для закриття стабільних основ з малим рівнем зсувів і деформацій. При маркуванні відображається значком «х».
    • поліестер, що представляє собою еластичну і досить міцну ткану основу. Виготовляються з нього матеріали здатні розтягуватися зі збільшенням свого вихідного розміру майже на третину. Всі вони мають стандартне маркування у вигляді літери «е». Є найдорожчим матеріалом, але він одночасно і найміцніший, і самий еластичний. Він виробляється з хаотичних волокон поліестеру.

    Додаткова інформація

    • всі перераховані вище підстави використовуються при виробництві відомої марки наплавляється покрівлі «техноніколь», технологія укладання якої наводиться в робочій інструкції, завантажити яку можна в кінці статті.
    • щільний картон, що забезпечує необхідну міцність покриття і відрізняється низькою вартістю і невеликими термінами придатності (до 5-ти років). На його основі виготовляються всі відомі сорти руберойду, маркуються буквою»р». Сфера застосування класичного руберойдового матеріалу обмежена вузьким температурним діапазоном, що є основною причиною низького попиту на нього.
    • азбестовий папір, з якої робиться добре відоме покрівельний виріб «гідроізол». Цей матеріал найчастіше застосовується як підкладковий шар при гідроізоляції покрівельних покриттів і має порівняно невисоку ціну (близько 600-700 рублів за десятиметровий рулон).

    Найбільш «просунуті» технології пристрою м’якої покрівлі з наплавляються матеріалів припускають використання в якості основи поліестеру, щодо якого виробниками дається гарантія 25-30 років. Єдиним недоліком таких покриттів є їх порівняно висока ціна.

    В’яжучий

    Ще однією важливою умовою отримання якісного наплавляється покриття є правильний вибір в’яжучого матеріалу, який може виготовлятися з наступних речовин:

    • бітумні мастики;
    • в’яжучі склади на основі звичайного дьогтю;
    • комбіновані бітумно-дьогтьові суміші;
    • склади на основі гуми з бітумом;
    • бітумно-полімерні в’яжучі.

    Найнадійнішими в’яжучими вважаються резінобітумние склади, що відрізняються розширеним діапазоном робочих температур.

    В минулому наповнювалися для в’яжучого ефекту бітум, а відповідно, покриття виходило неміцним, нееластичним, недовговічним і швидко втрачало корисні властивості. У наш час для модернізації його властивостей бітум забезпечили більш якісними і привабливими модифікаторами. Їх зміст може доходити до чверті відсотків. Вони допомагають бітуму придбати більш високі і якісні характеристики.

    Так, теплостійкість такого покриття досягає 110 градусів, а за рахунок високої еластичності покрівлю можна використовувати на гнучкій основі. Наплавляється рулонна покрівля відрізняється довговічністю, термін служби покриття тепер становить близько тридцяти років.

    Снип

    Що стосується безпосередньо покрівельних робіт, то весь їх порядок, а також конкретні положення і правила прописані в снип – це сукупність правил і рекомендацій по проведенню ремонтних робіт, в якому вказані всі необхідні норми і характеристики.

    Пристрій: технологія монтажу-укладання і плавлення

    Вимоги до несучої основи під покриття

    Пристрій покрівлі з наплавлюваних матеріалів передбачає її облаштування по ж/б основи з урахуванням того, що стики між сусідніми плитами попередньо заповнюються бетонним розчином. Однак в ряді випадків в якості підстави можуть використовуватися наступні елементи покрівельного пирога:

    • жорсткі заготовки (мати) утеплювача на основі такого поширеного матеріалу, як мінеральна вата;
    • заготовки з пінополістиролу підвищеної щільності;
    • теплоізоляційна прошарок з легкого бетону з наповнювачем.

    При необхідності формування невеликого ухилу покрівлі він повинен робитися в сторону водостоку (до елементів водозбірника) і складати не менше 1,7%. Для цих цілей найзручніше скористатися шаром утеплювача, викладеного з невеликим нахилом в сторону звису.

    Зверніть увагу

    Окремими виробниками такий ухил передбачається в випускаються ними утеплювальних плитах. Для отримання необхідного ефекту вони повинні укладатися в порядку, обумовленому в інструкції по їх монтажу.

    Відомі технології і схеми пристрою наплавляється покрівлі дозволяють оформляти ухил ската шляхом підготовки спеціальних напрямних (маяків), що монтуються безпосередньо перед заливкою вирівнює стяжки.

    Підготовчі заходи

    Перед проведенням покрівельних заходів необхідно:

    • видалити з закривається покрівлі весь заважає роботам сміття і бруд;
    • при наявності на ній помітних нерівностей закрити їх за допомогою заздалегідь підготовленого цементного розчину або обробити вирівнює стяжкою;
    • всі наявні на покрівлі вертикально розташовані поверхні перед монтажем покриття обов’язково оштукатурюються або обшиваються відповідним захисним матеріалом;
    • при виявленні на їх поверхні невеликих щілин або тріщин останні обробляються герметичним складом або розчином з піску;
    • фахівці радять безпосередньо перед початком робіт додатково обробити всі поверхні спеціальним грунтувальним складом на основі бітуму.

    Наплавляється матеріал слід укладати на вже добре підготовлену основу, яке покрито праймером і грунтовно висушено. Починайте роботу з укладання з найбільш низьких покрівельних ділянок.

    Місця передбачуваних примикань покриття до виведених на дах димоходів і елементів вентиляційної системи також ретельно очищаються від бруду і грунтуються. Така підготовка поверхонь до майбутніх заходів забезпечить надійну гідроізоляцію покрівлі і захистить елементи несучих конструкцій від можливих руйнувань.

    Використовуваний інструмент

    Для якісного облаштування покрівель з наплавлюваних матеріалів, технологія виготовлення яких передбачає їх нанесення на різні види підстав, буде потрібно спеціальне обладнання і наступний інструмент:

    1. типовий газовий пальник, що працює в комплекті з балоном, оснащеним спеціальним редуктором;
    2. вирівнює лопатка (шпатель);
    3. спеціальний покрівельний ніж;
    4. валик для прикочування листових заготовок;
    5. м’які щітки, необхідні для очищення поверхні основи і подальшого нанесення складу грунтовки (праймера);
    6. комплект спецодягу, що включає в себе комбінезон, черевики на товстій підошві і рукавички з термостійкою тканини.

    За допомогою всього цього інструменту добре підготовлений фахівець в короткі терміни впорається з роботами по нарізці, укладанні і сплавлення листових заготовок обраного типу покриття.
    Відзначимо, що для отримання потрібного результату виконавцю необхідно строго дотримуватися всіх вимог додається до матеріалу інструкції по його укладанні.
    Перед укладанням розкачайте покрівельний рулон і переконайтеся в його правильному розташуванні. Скориставшись пальником, зафіксуйте початок рулону, а після цього назад закатати його. Способом прикріплення матеріалу до поверхні служить його розігрівання нижнього шару за допомогою пальника.

    Важливо направити полум’я пальника так, щоб з його допомогою розігрілася і нижня частина рулону, і підстава даху. За рахунок подібного нагрівання поруч з рулоном з’явиться маленький «валик», що складається з бітуму, який допоможе рулону зчепитися з дахом, з підставою. ПоказникЮридическое лицо и налоги

    Если вы планируете увеличивать масштабы вашего бизнеса и выводить его на межрегиональный уровень, то вам необходимо будет зарегистрироваться в качестве субъекта предпринимательской деятельности. Лучше всего остановиться на формате общества с ограниченной ответственностью, поскольку в данном случае у вас будет возможность работать по упрощенной системе налогообложения (ставка по которой составляет 6% с объекта «доходы» и 15% с объекта «доходы минус расходы»). Оформление ооо обойдется вам в 4 000 рублей и займет пять дней.