Види фасадних панелей для зовнішньої обробки будинку. Їх переваги та особливості

165

Зовнішня обробка важлива для будь-якого будинку. Вона надає фасаду закінченого вигляду, захищає стіни від негативного впливу опадів, температур, вітру. Особливістю сучасних фасадних матеріалів є унікальне поєднання практичності і декоративності. Величезною популярністю користуються фасадні панелі для зовнішньої обробки будинку. Вони дозволяють швидко зробити фасад акуратним, допомагають ідеально вписати його в навколишній ландшафт.

Затребуваність фасадних панелей для зовнішньої обробки пояснюється не тільки різноманітністю забарвлень, матеріалів, форм і розмірів, також вона пов’язана з цілим рядом переваг:

  • облицювання панелями дозволяє швидко повернути доглянутий вигляд навіть старої будівлі;
  • монтаж виконується швидко, не вимагає складної підготовки стін;
  • кріплення виконується за допомогою саморізів, скоб;
  • на стіні фасадні панелі можна розташовувати вертикально, горизонтально;
  • лицьова поверхня різноманітна за кольором і текстурою.

Крім того, таке облицювання надійно захищає стіни від перепадів температур, впливу вітру, опадів. Вона покращує звукоізоляцію, зменшує втрати тепла з будівлі. Мінусів у неї небагато. Якісні матеріали обійдуться недешево, а для монтажу часто доводиться звертатися за допомогою до професіоналів. Однак довговічність, практичність і естетичний вигляд готового покриття швидко окупають вкладені кошти.

У магазинах пропонуються різні види фасадних панелей. Вони виготовлені з металу, скла, керамограніта, фіброцементу. Кожен вид має свої переваги, недоліки, особливості монтажу та догляду за готовим покриттям.

Керамосайдинг

Це досить новий матеріал, що виготовляється з суміші глини і волокнистих силікатів. Завдяки багатошаровому покриттю зовні він нагадує кераміку. Для фарбування поверхні використовують неорганічні, фторвмісні, кремнієво-акрилові барвники. Фасадні панелі з керамосайдинга підійдуть для облицювання будинків з цегли, бетону, залізобетону. Їх відрізняють такі переваги:

  • висока стійкість до факторів зовнішнього середовища (ультрафіолету, морозу, вологи);
  • підвищені тепло і звукоізоляційні властивості;
  • вогнестійкість;
  • екологічна безпека;
  • величезний вибір кольорів і фактур.

Панелі підходять для будь-якого клімату. Лицьова частина точно передає текстуру натурального каменю, цегляної кладки, штукатурки. Навіть фахівцеві важко помітити імітацію. Матеріал не вицвітає, тому при необхідності можна замінити одну панель, і це не буде помітно.

До недоліків керамосайдинга відносять складність монтажу. При відсутності досвіду і, особливо, по виконанню робіт на висоті краще звернутися до професіоналів. Інакше домогтися якісного результату буде складно. Через досить великої ваги панелей необхідно попередньо розрахувати, чи зможе підстава витримати облицювання. Її не рекомендують використовувати для дерев’яних будинків.

Склопластик

Він являє собою композитний матеріал, створений на основі скловолокна і поліефірних смол. Площа полотен варіюється від 1 до 3 квадратних метрів. Зовнішнє покриття з успіхом імітує натуральний камінь, дерево, цегла. Його переваги:

  • міцне, надійне;
  • довговічне;
  • термостійке;
  • не боїться вологи;
  • не вигоряє на сонці.

Види фасадних панелей для зовнішньої обробки будинку. Їх переваги та особливості

До мінусів покриття відносять низьку тепло і звукоізолюючу здатність. Тому буде потрібно пристрій посиленої ізоляції. Обійдеться таке покриття недешево. Хоча монтаж і демонтаж панелей нескладний, але слід враховувати температурне розширення і стиснення полотен від зміни температур. В результаті на поверхні з’являються тріщини.

Існує кілька різновидів панелей зі склопластику:

  • фібровер-непрозорий лист будь-якого забарвлення, відрізняється високими декоративними і експлуатаційними характеристиками;
  • фібролайт-прозорі листи, часто використовувані при будівництві теплиць або для облаштування покрівель;
  • фібротон-тоновані пластини, що забезпечують естетичний вигляд фасаду.

Ще одна популярна різновид-термопластикові фасадні панелі. Їх виготовляють з поліестерного скловолокна, що відрізняється стійкістю до корозії, утворення грибка. Вони довговічні, дозволяють реалізувати будь-які ідеї дизайнера.

Для облицювання частіше використовують непрозорі гофровані фасадні панелі з великою хвилею. Їх відрізняє висока міцність, при цьому важать вони небагато. Монтаж склопластику досить простий. До стіни його кріплять дюбелями, саморізами або на герметик. Щоб приховати отвори від кріплення і замаскувати шви між листами, використовують мастику. Після підсихання її зачищають і фарбують.

Сендвіч-панелі

Їх особливістю є багатошарова конструкція, що поєднує в собі утеплювач і декоративне покриття. Зовнішні шари виконані з металу (сплав алюмінію, марганцю, магнію), товщиною приблизно 0,5 мм.усередині сендвіч містить утеплювач і шар пароізоляції (алюмінієву фольгу). Утеплювач виконується з пінополіуретану, мінеральної або базальтової вати, скловолокна, пінополістиролу.

Види фасадних панелей для зовнішньої обробки будинку. Їх переваги та особливості

Матеріал ізолює приміщення від звуків з вулиці, прекрасно переносить перепади температур в широкому діапазоні. Лицьове покриття виконують у вигляді штукатурки, дерева, каменю. Переваги:

  • довговічність;
  • пожежобезпечність;
  • стійкість до корозії;
  • низька теплопровідність;
  • висока міцність на вигин;
  • не схильні до розбухання.

Фасадні панелі типу сендвіч не створюють велике навантаження на фундамент, тому не вимагають його посилення. Щоб сендвіч довго прослужив і повністю проявив свої переваги, необхідно дотримуватися обережності при транспортуванні і монтажі. Різкі удари по панелях можуть привести до появи вм’ятин, подряпин, пошкодивши не тільки зовнішній каркас, але і внутрішнє полотно. Якщо порушена технологія монтажу, то можливо промерзання панелей на стиках.

Незважаючи на деякі недоліки, властиві сендвіч-панелям, вони користуються величезною популярністю. Тому постійно з’являються різновиди. Однією з них є касетний профіль. Він являє собою конструкцію з тонколистової сталі, в яку вставлений утеплювач. Зовні закріплена фасадна . Товщину касетного профілю підбирають з урахуванням кліматичних особливостей розміщення будівлі. Для порівняння: теплоізоляційні властивості касети товщиною 10 см можна порівняти з характеристиками стіни з газобетону товщиною 60 см або цегли – 140 см.

Види фасадних панелей для зовнішньої обробки будинку. Їх переваги та особливості

Для монтажу сендвіч-панелей будуть потрібні добірні елементи. Вони закриють торці, стики, допоможуть заховати місця з’єднань, додадуть облицюванні закінчений вигляд. Монтаж виконують на каркас за допомогою саморізів. Якщо виникає необхідність розрізати панель, то робити це слід ножицями по металу або пилкою. Не слід користуватися болгаркою або лазерної різкою: теплоізоляція може відшаруватися від облицювання, порушиться антикорозійне покриття.

Панелі зазвичай встановлюють горизонтально, починають монтаж з установки цокольного нащільника. Перший ряд сендвіч-панелей укладають пазом вниз, закріплюють саморізами з оцинкуванням і гумовими шайбами. Уклавши один ряд, переходять до наступного. Стики потрібно ущільнити піною або мінватою, потім можна закрити нащільником. Погодні умови не впливають на проведення монтажу. Але слід врахувати, що, працюючи з сендвіч-панеллю, що має в складі мінвату, небажано укладати її при дощі. Від підвищеної вологості погіршуються властивості утеплювача.

Догляд за покриттям зводиться до періодичного огляду і очищення від забруднень без абразивних засобів. Виявлені подряпини потрібно очистити від іржі і фарбувати.

металеві панелі

Вони виготовляються з оцинкованої сталі і алюмінію з гладкою або перфорованою поверхнею, товщиною не більше 0,55 мм. Алюмінієві фасадні панелі легше сталевих, але менш міцні. Для захисту від корозії їх покривають поліестером, пуралом, пластизолом. Вони використовуються для облицювання дерев’яних, цегляних, блокових будинків.

Види фасадних панелей для зовнішньої обробки будинку. Їх переваги та особливості

До основних переваг металевих панелей відносять:

  • зберігають прекрасні характеристики протягом усього терміну експлуатації;
  • мають високу стійкість до дії опадів, температур, ультрафіолету, кислот, лугів;
  • догляд за фасадом зводиться до миття водою з миючими засобами;
  • простий монтаж.

Метал добре захищає будівлю від електромагнітного випромінювання. Фасад прослужить довгі роки безРемонт. Мінус матеріалу тільки в його високій теплопровідності. Тому потрібно прокласти шар утеплювача. Монтаж панелей ведуть горизонтально, закріплюючи їх на вертикальних напрямних.

фасад з фіброцементу

Основним компонентом панелі є цемент, решта-мінеральні складові і волокна целюлози. Лицьову частину покривають акрилом, поліуретаном, напиленням з кам’яної крихти. Переваги панелей:

  • морозостійкі;
  • довговічні;
  • не горять;
  • довго зберігають яскравість забарвлення.

Також вони володіють прекрасними тепло і звукоізоляційні властивості, пружністю. Мінус матеріалу в необхідності фарбувати після монтажу. Він погано переносять сильні удари, відрізняється високим водопоглинанням.

Види фасадних панелей для зовнішньої обробки будинку. Їх переваги та особливості

Поверхня плит покривають тонкою плівкою світлокаталізатора. Він перешкоджає проникненню бруду всередину, забезпечуючи самоочищення поверхні під час дощу або під струменем води зі шланга.

Кріплення панелей виконують на каркас або безпосередньо на стіну будинку. Для цього використовують приховані панельні замки (кляммери), якщо товщина плити менше 16 мм.для закріплення більш товстих плит застосовують саморізи або декоративні цвяхи. Шви між стиками обробляють затіркою. Завдяки гнучкості матеріал дозволяє без праці облицювати нерівні поверхні.

технологія монтажу

Монтаж панелей різного виду має свої особливості, які вказані в інструкції виробника. Дотримання рекомендацій гарантує довговічність і естетичність фасаду.

Встановлювати фасадні панелі можна за будь-якої погоди. Однак рекомендують робити це в суху погоду, краще при плюсових температурах. Якщо передбачена укладання утеплювача, то спочатку на стіні закріплюють обрешітку. Вона виставляється за рівнем, формуючи рівну площину. Каркас заповнюють утеплювачем, зверху накладають пароізоляційну плівку. Зверху влаштовують ще один шар обрешітки. До нього кріплять панелі, встановлюючи кріплення в спеціальні пази. Монтаж ведуть зліва-направо, зверху-вниз. Тільки закінчивши попередній ряд, переходять до наступного.

Фасадні панелі для зовнішньої обробки будинку дозволяють надати зовнішньому вигляду стін презентабельність, скоротити тепловтрати, поліпшити звукоізоляцію. Декоративні та захисні функції панелей для облицювання фасаду залежать від того матеріалу, з якого вони виготовлені. Вироби можуть бути цементними, пластиковими, керамогранітними, металевими та ін.

види і переваги фасадних панелей

Якщо немає досвіду у виборі облицювання для фасадів, то найкраще звернутися за допомогою до фахівця. Він повинен допомогти з вибором правильного облицювального матеріалу, який більше підходить саме для кожного конкретного будинку. Залежно від матеріалу виготовлення панелі на фасади можуть бути класифіковані наступним чином:

  1. сендвіч-панелі і термопліти. Складаються з пінополіуретану та інших видів матеріалів.
  2. вироби з фіброцементу. Являють собою силікатні матеріали, що мають спеціальне декоративне покриття.
  3. термопластовые. Складаються з поліестру і скловолокна, являють собою різні варіанти покриття.
  4. вироби склопластикові. Виготовляються зі скловолокна з домішкою спеціальних смол.
  5. цокольний сайдинг. Виготовляється з поліпропілену і полівінілхлориду.

Фасадні панелі для будинку мають свої переваги і недоліки. Вони відрізняються за власним призначенням і якості покриття. При виборі панелей слід звернути увагу не тільки на зовнішній вигляд виробу, але і його фізико-технічні характеристики.

Декоративні панелі для оздоблення фасаду можуть володіти багатошаровою конструкцією, що включає шар утеплювача.

Якщо виготовлення виробу здійснювалося без утеплювача, то в процесі обробки між стіною і панеллю повинна залишатися повітряний прошарок. Її утворює екран, що знижує тепловтрати. Виробники наділяють панелі для фасадів наступними перевагами незалежно від матеріалу виготовлення:

  1. тривалий термін служби. Виконання функції облицювання протягом усього року.
  2. легкість і швидкість установки.
  3. стійкість до вологи, ультрафіолетового випромінювання, низьких температур.
  4. невелика вага панелей для фасаду, який не створює навантаження на основу.
  5. можливість створення красивих сучасних екстер’єрів будинків.
  6. додаткове утеплення будинку, захист «дихаючих» стін від цвілі, корозії, шкідників і т. П.

Вибір правильного варіанту облицювання є дуже важливим в процесі оформлення фасаду декоративними панелями. Це дозволить забезпечити захист будинку від вологості, негоди, різного хімічного впливу. Перед здійсненням покупки необхідно завжди цікавитися у продавця про технічні характеристики обраного матеріалу.

що слід врахувати при виборі облицювання

Кожен господар заміського будинку має потребу у виборі якісної облицювання, що дозволяє надати фасаду гідний зовнішній вигляд. Дерево або цегла вже давно поступилися місцем фасадним панелям, що представляє собою сучасний варіант для обробки фасадів приватних будинків.

Перед покупкою того чи іншого різновиду вироби для облицювання фасаду слід вивчити причини, що пояснюють те, чому матеріал затребуваний на ринку. Різні види виробів володіють не тільки своїми технічними характеристиками, але і складом, фактурою, способом монтажу, декоративними властивостями. Фахівці виділяють наступні властивості панелей, які роблять цю продукцію затребуваною:

  1. відповідність вимогам покупців за рахунок широкого вибору різновидів панелей.
  2. отримання гідного ефекту від монтажу при зниженні трудомісткості виконання робіт в умовах максимального прискорення процесу установки виробів.
  3. міцність і чудові теплоізоляційні властивості виробу, що дозволяють тривалий час зберігати тепло в будинку.
  4. великий термін експлуатації і швидка установка фасадних панелей, доступна новачкові.
  5. виробництво продукції для обробки фасадів з екологічних матеріалів, деякі з яких зробили справжню революцію на ринку облицювальних виробів.

Щоб покупець міг переконатися в екологічній чистоті оздоблювальних плит, виробники повинні надати сертифікат якості. Якщо господар будинку планує монтаж фасадних панелей своїми руками, то на складність виконання робіт необхідно звернути увагу в першу чергу. Вироби, що володіють індивідуальними властивостями, повинні відповідати вимогам пожежної безпеки, мати відповідний зовнішній вигляд і прийнятну ціну.

Види фасадних панелей можуть бути наступними:

  • одношарові;
  • двошарові;
  • тришарові.

Одношарові декоративні вироби для облицювання фасадів володіють легкістю, низькою вагою, невисокими показниками по утепленню будівлі. Застосування двошарових панелей для оздоблення фасаду будинку є ефективним, так як на зовнішній шар виробу кріпиться утеплювач. Тришарові вироби являють собою конструкцію, характерну для сендвіч-панелей, що мають 2 захисних шару з утеплювачем між ними.

властивості металевих касет для фасаду

Облицювальна панель у вигляді фасадної касети puzzleton являє собою навісне вентильоване кріплення. Puzzleton-це не назва компанії виробника виробу, монтаж якого повинен здійснюватися на певній відстані від поверхні стіни.

Види фасадних панелей для зовнішньої обробки будинку. Їх переваги та особливості

За своїм зовнішнім виглядом фасадні касети puzzleton нагадують сегменти, що мають сувору геометрію. Квадратні, прямокутні або трикутні форми фасадних панелей, види яких залежать від матеріалу виготовлення, актуальні для будинків зі складною конфігурацією. Технічні характеристики касет залежать від матеріалів їх виготовлення. Серед них:

  1. алюміній, що представляє собою легкий варіант, який може передбачати нанесення полімеру. Він не створює великого навантаження на стіни фасаду будівлі.
  2. латунь, що не вимагає додаткового фарбування, що володіє жовтуватим відтінком.
  3. мідь, що представляє собою найбільш дорогий і стійкий до корозії матеріал з довгим терміном служби, що зберігає свої якості без додаткової обробки.

Фасадні касети для облицювання будинку зовні мають масу переваг, а не тільки позитивні технічні характеристики. Це:

  • великий вибір кольорів матеріалу;
  • захист фасаду будівлі від опадів;
  • надійна звукоізоляція будинку за рахунокБагатошарової обробки;
  • відсутність термічних деформацій, які не залежать від способу кріплення касет;
  • запобігання виникненню цвілі і попрілостей на стінах через наявність повітряного прошарку між фасадом і касетою;
  • пожежна безпека металопрофілю, перешкода поширенню вогню;
  • відсутність необхідності в попередньому вирівнюванні стін перед установкою касет;
  • наявність строгих геометричних форм, в значній мірі прискорюють монтаж;
  • можливість здійснювати монтаж касет в будь-який час року і при різній температурі;
  • невелика вага кожного окремого сегмента не створює додаткового навантаження на фасад;
  • термін придатності, що встановлюється виробниками на продукцію, близько 50 років;
  • можливість заміни пошкодженої фасадної касети без демонтажу всього облицювання.

Оздоблення будинку фасадними касетами дозволяє надати новий зовнішній вигляд старої будівлі. Вироби виготовляються з нержавіючої або покритої полімером сталі, алюмінію, міді або латуні.

Кріпити їх слід на спеціальному каркасі, монтуючи знизу, з лівого кута.

облицювання фасадів фіброцементними панелями

Рейтинг фасадних панелей з екологічно чистої сировини включає фіброцементні плити, які займають в ньому не останнє місце за популярністю. Вироби містять цемент в своєму складі на 90%, завдяки чому за допомогою них можна здійснювати обробку не тільки висотних будівель, а й приватних будинків з котеджами. Панелі, виготовлення яких відбувається із застосуванням армуючих волокон і мінеральних заповнювачів, мають високу міцність.

Фасадні облицювальні панелі набувають міцність за рахунок таких матеріалів, як цемент, пісок, армуючі фібри. Готові вироби відрізняються довговічністю, стійкістю до гниття і корозії, вогнетривкістю. Надійні фіброцементні деталі мають масу позитивних характеристик.

Облицювальна плита, в основу якої закладений цемент, містить мінеральні добавки і целюлозні волокна, які виступають в якості сполучних елементів. Останні підвищують гнучкість вироби, зменшують його деформацію. Для покриття поверхонь готових виробів використовується кам’яна крихта або акрил.

Експлуатаційні якості фіброцементних плит відповідають пожежної безпеки. Вироби не схильні до впливу температурних умов, вони здатні створити надійний захист від тепловтрат. Такі плити дуже часто застосовуються в процесі зведення житлових будинків.

Недоліком обробки панелями на основі цементу є велика маса елементів. Вага стандартної плити може становити до 30 кг.для кріплення панелей на спеціальному каркасі з металевого профілю застосовується вертикальний і горизонтальний спосіб. Досягнення надійної фіксації за допомогою кронштейна забезпечується за рахунок використання паранітової прокладки.

Технологія облицювання фіброцементними плитами передбачає теплоізоляцію будинку за допомогою базальтової вати або пінопласту. Матеріал повинен бути покладений між напрямними каркаса і зафіксований дюбелями.

Кріплення панелей до каркасу проводиться за допомогою саморізів або кляммеров.

застосування фасадних панелей із пластику

Обшивка стін зовні не завжди дає можливість застосовувати натуральний камінь через його істотної ваги і складності укладання. В якості заміни при створенні облицювання з каменю і цегли підходять панелі, які представляють собою їх імітацію.

Види фасадних панелей для зовнішньої обробки будинку. Їх переваги та особливості

Плити з поліпропілену широко застосовуються в процесі обробки цоколя, так як вони стійкі до вологи і гниття, мають малу вагу і прості в догляді. Цокольні панелі з полімерів легко встановлюються. Фасадний матеріал для облицювання здатний витримувати будь-яку погоду. Плити зі склопластику можуть імітувати обробку з цегли, мармуру або дерева.

Вони мають міцність і надійність, термін їх служби може досягати 50 років.

Якщо обшити будинок пластиковими панелями, то облицювання не зруйнується під впливом температурних перепадів, високої вологості або впливу ультрафіолетового випромінювання. Плитам, армованим склопластиком, не страшні механічні дії, завдяки акриловому покриттю досягається стійкість кольору обшивки.

Панелі для обробки фасадів можна зміцнювати наступними способами:

  • на клей;
  • на обрешітку.

Останній варіант монтажу дозволяє одночасно утеплити будинок зовні. Властивості пластикових панелей повинні відповідати сучасним вимогам. Серед основних переваг виробів із пластику виділяються:

  • економія коштів на опаленні;
  • вентиляція повітря;
  • стійкість виробів до вицвітання, розтріскування і корозії;
  • легкість догляду;
  • простота монтажу і можливість проведення установки панелей при будь-якій погоді;
  • захист стін зовні від негативних впливів зовнішнього середовища;
  • широкий вибір фактур і відтінків;
  • естетичний фасад;
  • довгий період експлуатації, що досягає 50-100 років.

Декоративні фасадні панелі з полімерів представлені на ринку багатим асортиментом, що надає покупцям простір для втілення творчих задумів. Облицювання фасаду панелями з пластика повинна проводитися тільки на рівні стіни. При наявності значних дефектів і перепадів рівня, каркас слід виготовляти з металевого профілю або дерев’яних брусків. В процесі монтажу необхідно залишати зазори між виробами в 3 мм.це передбачається для теплового розширення, саморіз теж не слід закручувати до кінця. Решта щілини слід закрити герметиком.

Сучасний вініловий сайдинг являє собою найпоширенішу різновид вентильованої зовнішньої обробки фасаду будинку з сип-панелей. Цей матеріал підходить для облицювання малоповерхових будівель. Сайдинг з пвх широко використовується для обробки лазень, гаражів, госпбудівель на ділянці, будівель автозаправок і т. Д.

Види фасадних панелей для зовнішньої обробки будинку. Їх переваги та особливості

Панелі сайдинга з полівінілхлориду відрізняються красивим зовнішнім виглядом. Вони не горять і не гниють, можуть добре захищати стіни від впливу атмосферних опадів, легко встановлюються і володіють довгим терміном служби. Широка колірна гамма панелей вінілового сайдинга дозволяє з успіхом підбирати необхідні забарвлення, що дозволяють втілити найрізноманітніші художні рішення при оформленні фасадів будинків. Нижче перераховані основні переваги сучасного вінілового сайдинга, застосовуваного для фасадно-облицювальних робіт:

  • простота монтажу;
  • доступна вартість;
  • вологостійкість;
  • термін служби до 50 років;
  • стійкість до біологічного впливу;
  • можливість заміни пошкоджених деталей;
  • забезпечення захисту від ультрафіолету за рахунок додавання в матеріал спеціальних компонентів.

Застосування обробки фасадів панелями сайдинга з полівінілхлориду має свої недоліки. Вони пов’язані з появою крихкості матеріалу на морозі і вібрацією при сильних вітрах. В якості звичайного декору при облицюванні будинку панелями сайдинга використовуються вироби, що імітують планки з дерева.

Кріплення пластикових панелей проводиться на обрешітку. Перед монтажем встановлюється стартова планка, в яку вставляється початковий ряд панелей. Для кріплення елементів передбачено замкове з’єднання. Облицювальні панелі для фасаду будинку монтуються за допомогою саморізів за рахунок вкручених посередині отворів.

Капелюшки елементів кріплення не докручуються на 1 мм.

застосування термопанелей для зовнішнього облицювання будинків

Декоративні облицювальні панелі поєднують естетичну функцію з утепленням. Для них характерна наступна структура:

  • зовнішній шар з клінкерної або керамічної плитки;
  • утеплювач;
  • захисна плівка.

Розміри термопанелей досить великі, тому обробка здійснюється в короткі терміни. В якості утеплювача застосовується пінопласт, що знижує вартість плит. При горінні він здатний виділяти шкідливу токсичну речовину. Пінополістирол, який може бути використаний як утеплювач, надає міцність конструкції, є безпечним, не вбирає вологу. Облицювання таким оздоблювальним матеріалом має ряд переваг:

  1. можливість установки вироби на поверхню з будь-якого матеріалу.
  2. довговічність облицювання.
  3. високий рівень тепло — і звукоізоляції.
  4. можливість монтажу протягом цілого року. Може застосовуватися в суворих кліматичних умовах.
  5. швидкість монтажу завдяки великим розмірам і зниження кількості стиків, що представляють собою містки холоду.

КожнаФасадна панель зміцнюється на стіну з подальшою фіксацією дюбелями. З’єднання елементів виконується на основі системи шип-паз. Установка на криві стіни фасаду вимагає попереднього набивання каркаса, монтаж відбувається на обрешітку.

Оздоблення фасадними панелями здійснюється за принципом складання конструктора за рахунок наявності добре продуманого замкового механізму. Кріплення окремих елементів проводиться на основі з’єднання шип-паз з невеликим нахлестом. Це сприяє ліквідації містків холоду. Етап установки вимагає певних фінансових вкладень.

Вони окупляться скороченням втрат тепла в опалювальний сезон майже в 2 рази.

Влітку теплоізоляція повинна функціонувати за принципом термоса. Якщо ввечері буде запущений прохолодне повітря, то він збережеться протягом усього дня. Це виключить необхідність часто включати кондиціонер.

переваги сендвіч-панелей для обробки фасадів

Щоб оброблений облицювальними елементами фасад ефективно зберігав свої теплоізоляційні якості, можна скористатися сендвіч-панелями. Характеристики цих матеріалів на 30% вище аналогічних показників конкурентів. Структура облицьованих сендвіч-панелями фасадів включає 3 шари: жорстку полімерну або металеву оболонку з 2-х сторін і утеплювач. В якості утеплювача можна скористатися:

  • недорогим, вологостійким пінополістиролом;
  • негорючої мінеральною ватою;
  • пінополіуретаном, що відрізняється відсутністю токсичних речовин і володіє кращими параметрами теплоізоляції.

Оболонка сендвіч-панелей часто виготовляється з оцинкованої сталі. Захист від корозії шаром цинку робить облицювання більш довговічною і міцною. Метал може бути пофарбований в різні кольори, тому обробку на власний смак може підібрати будь-який господар будинку. Серед позитивних якостей сендвіч-панелей відзначають наступні:

  • швидкість монтажу і заміни плит;
  • низька вага, що полегшує транспортування і установку;
  • високий ступінь звуко — і теплоізоляції;
  • екологічна безпека;
  • доступна вартість.

Якщо обробка будинку зовні фасадними панелями здійснювалася якісно, то вони будуть служити довго. Вони вимагають щільної стикування. Плити встановлюються на металевому або дерев’яному каркасі. Працювати з сендвіч-панелями слід з обережністю, щоб зовнішнє покриття не виявилося пошкодженим.

Фасадні панелі-це вид зовнішньої обробки, який завоював популярність завдяки красивому дизайну і безлічі характеристик. При цьому вартість монтажу фасадних панелей в компанії «» становить 800 рублів на квадратний метр. В асортименті є будь-які розміри, в тому числі і великі, тому легко підібрати варіант, який підходить для особняків.

Також клієнти можуть замовити кольорову палітру облицювання з різними фактурами. Найпопулярніший тип панелей-сайдингові. Їх і пропонує компанія «домічі» своїм клієнтам в москві. Вони відрізняються міцністю, надійністю, стійкістю до перепадів температури. Їм не страшні сильні морози і висока температура. Також сайдингові панелі не втрачають естетичних характеристик протягом багатьох років.

Чому у нас найкраща ціна монтажу фасадних панелей?

Компанія «домичі» закуповує матеріали тільки від перевірених виробників великими партіями. Тому не доводиться переплачувати за доставку при стовідсотковій гарантії якості.

В асортименті є сайдинг таких типів:

  • дерев’яний;
  • цементний;
  • склопластиковий;
  • термопластиковий;
  • з дерева, смоли і целюлози;
  • вініловий.

Для виготовлення дерев’яних використовуються брус і дошки. Натуральний матеріал екологічно чистий і безпечний. Він не тріскається при -50 градусах. Але щоб такий сайдинг довго служив, його потрібно захистити від вологи полімерним покриттям.

Деревно-целюлозні більш стійкі до вологи, але вони не вважаються занадто довговічними.

На відміну від них вініловий сайдинг служить до 50-ти років. Крім того, установка фасадних панелей цього типу проста і швидка. Тому багато клієнтів замовляють саме такий вид облицювання. Крім стійкості до низьких температур, сайдинг не вигоряє на сонці і представлений в широкій кольоровій палітрі.

Склопластик і термопластик дивує колірним розмаїттям. Тому дизайнер і архітектор завжди можуть скомпонувати відтінки, щоб отримати оригінальне колірне рішення. Це буде привертати увагу до будови, і підкреслювати відмінний смак господарів житла. До того ж, ці матеріали стійкі до холоду, високих температур, ультрафіолету. Вони довговічні, не бояться вологи і швидко монтуються.

Цементний сайдинг має високу міцність, що є його основним плюсом. Але через велику вагу роботи по монтажу фасадних панелей стають тривалим і складним процесом.

У компанії «домичі» є різні види облицювального матеріалу, тому клієнт завжди зможе вибрати той, який повністю задовольнить всі потреби і побажання.

Фасадні панелі марки zierer створюються з ударостійкого скловолокна. Вони відомі як привабливим дизайном, так і високими споживчими характеристиками. Вироби можна використовувати при обробці будь-яких будинків, включаючи багатоповерхові. Деякі споживачі використовують панелі при внутрішній обробці приміщень, що цілком допустимо.

Естетика і міцність

вироби бренду ударостійкі, вони можуть витримувати серйозні механічні дії. Такі панелі виготовляються з особливих матеріалів, які тестуються на міцність ще в процесі розробки виробів. Якщо провести обробку такими панелями, то можна не турбуватися про чудовому зовнішньому вигляді споруди. У колекціях zierer є багато різновидів панелей. При обробці можна чергувати пластинки різного кольору, щоб отримати привабливий дизайн фасаду. При бажанні споживач може підібрати вироби певного кольору. Деякі покупці шукають оздоблювальні матеріали для стін такого ж забарвлення, як черепиця або облицювальний камінь.

Екологічність і безпека

екологічність фасадних панелей вже доведена тестами. Їх можна без побоювання використовувати як зовні, так і всередині будинку. У складі виробів немає азбесту та інших шкідливих речовин на зразок кадмію, які є в скловолоконних виробах старого зразка. Вони не викликають захворювань і не впливають на самопочуття. Найцікавіше, що виробник врахував вимоги екологів і зробив панелі безпечними для природи. Фасадні матеріали можна відправляти на вторинну переробку.

Крім екологічності, панелі відомі і стійкістю до вогню. Є кілька марок таких виробів, які розрізняються класами пожежної безпеки. Купуючи матеріали, треба звертати увагу на такі дрібниці, якщо споживачеві важливо отримати захищений від вогню фасад. Деякі споживачі встановлюють панелі всередині будинку і вибирають вироби, які не пошкодяться від випадкового загоряння.

Легкість в монтажі

монтаж виробів zierer не зажадає великих зусиль. Всі вироби оснащені пазової системою, тому їх можна легко скріплювати між собою. Система у всіх матеріалах стандартна, тому можна з’єднувати елементи різного кольору з різних колекцій на одній поверхні. Це розширює можливості споживача. Звичайно, краще орієнтуватися на вироби, які мають хоча б один клас пожежної безпеки.

Види фасадних панелей для зовнішньої обробки будинку. Їх переваги та особливості

При виготовленні матеріалів виробник обробляє обидві частини виробів, тому вони виходять рівними і гладкими. Це дозволяє створювати красиві і естетичні фасади, не докладаючи додаткових зусиль. При монтажі не треба використовувати якихось особливих інструментів.

Панелі-матеріал, який допоможе навіть приховати серйозні дефекти стін, тому вони настільки затребувані. Причому самі матеріали не схильні до впливу більшості природних факторів. Вони стійкі до вологи, холоду, цвілі, грибка і механічних впливів. Термін служби виробів обчислюється десятиліттями.