Як побудувати сучасний будинок на природі: реальний приклад

36

З нашої сьогоднішньої статті ви дізнаєтеся про те, як вписати будинок між деревами, де які приміщення краще розташовувати і як ще можна використовувати дах будинку. І звичайно, ви побачите один з найстильніших будинків підмосков’я

Пан р., замовник цього проекту, в першу чергу вимагав від архітекторів зберегти життя всім деревам на його ділянці майже в два гектари. Власне, саме з цієї причини фундамент майбутнього будинку вмістили всього на 300 метрах, при цьому загальна площа споруджуваного будинку склала 560 метрів.

Арсеній борисенко, петро зайцев, архітектори

Za bor — архітектурна майстерня, заснована в москві в 2003 році архітекторами петром зайцевим і арсенієм борисенко. Основні види діяльності компанії-проектування житлових і громадських будівель, приватних будинків і котеджів; інтер’єрний дизайн офісних і житлових об’єктів.

Проекти майстерні витримані в сучасних стилях, їх відрізняє велика кількість архітектурних прийомів як в об’ємному проектуванні, так і в дизайні інтер’єрів. Ще одна особливість проектів za bor-динамічна складна форма. В інтер’єрі це особливо помітно, адже майже для всіх об’єктів архітектори спеціально розробляють меблі і предмети обстановки.

Ще одна особливість будинку — вельми незвичайна планування: будинок розділений на два крила. Однак же саме зонування виконано цілком традиційним чином. Перший поверх відданий під громадські зони, другий — під приватні. Звідси можна потрапити на дах. Один з фрагментів даху, розташований між крилами будинку, відмінно підійде як для проведення пікніків, так і для прийняття сонячних ванн.

Тут є цокольний технічний поверх, відведений під комунікації та обладнання, і винний льох. Остов будинку являє собою монолітну залізобетонну конструкцію з колон і перекриттів. Стіни викладені з цегли, одна з них виконана під нахилом.

Другий поверх має два балкони і лоджію. Остання примикає до кабінету і оснащена скляним навісом, що оберігає від опадів.

Кожна лінія цього будинку успішно працює на загальне естетичне враження, і навіть тонкі стічні труби виконані з нержавіючої сталі, підняті вище рівня даху і змонтовані під загальним кутом з похилою стіною.