Сад олени сєдової. Декоративний ставок в саду-відео

93

1 підведено підсумки конкурсу»у пошуках райського саду — 2007″. Місця в номінаціях розподілилися наступним чином:

Сад олени сєдової. Декоративний ставок в саду-відеоСад олени сєдової. Декоративний ставок в саду-відео

Номінація » образ саду»
Емма артем’єва

Сад олени сєдової. Декоративний ставок в саду-відеоСад олени сєдової. Декоративний ставок в саду-відео

Номінація » водойма»
Катерина фіногенова

Образ саду

1. Емма артем’єва

2. Ігор корнілов

3. Марія юрасова

Квітник

1. Марія юрасова

2. Ольга карачун

3. Людмила седун

Водойма

1. Катерина фіногенова

2. Світлана макарова (солнечногорськ)

3. Алла меньшикова

садові деталі

1. Парасковія щербакова

2. Геннадій селіверстов (дзержинський, московська область)

3. Олена мацук квіти у вікні

1. Тетяна вітман (тайшет, іркутська область)

2. Ольга ольгова

3. Ольга карачун

Зірка колекції

1. Юлія бєлова

2. Наталія мельникова

3. Жуковська (мінськ)

Спеціальні призи:

Приз «вісника квітникаря»

Валентина александрова (сясьстрой, ленінградська область)

Особливий приз журі за композицію

Сім’я бахматовых

Особливий приз від ландшафтної майстерні а. Толоконникова

Андрій ганів (санкт-петербург)

Коментарі членів журі

Сад олени сєдової. Декоративний ставок в саду-відео

Журі

олена сєдова, ландшафтний дизайнер, голова журі конкурсу:

«я не в перший раз входжу в журі конкурсу «вісника квітникаря» і тому можу порівнювати. Аналізуючи результати цього року, можу сказати, що простежується кілька тенденцій всенародного садового руху. А в тому, що воно стає всенародним, по-моєму, вже ніхто не сумнівається і це підтверджує географія конкурсу: є і південь, і північ, і сибір, і великі міста, і малі, і села. Другий висновок такий: відчувається збільшений рівень освіченості садівників, який проявляється в грамотно складених, іноді несподіваних композиціях. Садівники не бояться контрастних поєднань: великих і дрібних рослин, щільної і пухкої фактури, сільського образу і царствених солітерів. Третє: з’являються садові «дрібнички» і витівки, які стають в саду свого роду атракціоном, демонструють почуття гумору господарів. А це, мені здається, риса, властива саме російському саду.

Ще дуже важливо, що, фотографуючи сад, конкурсанти стали відзначати різні настрої одного і того ж ділянки в залежності від пори року, доби, від погоди. Це дуже радує, хотілося б побажати майбутнім учасникам фотографувати сад в дощ, під снігом, на світанку, на заході і т. П. Але, незважаючи на всі ці безумовні досягнення, тих, хто зміг би створити і показати саме образ саду, як і раніше одиниці.»

Антон дубенюк, головний садівник аптекарського городу:

«дуже хороші сади! видно, скільки праці і сил витрачено на цю красу. Поки подекуди «гуляють» пропорції, але в цілому, добре. Видно, що почали створювати саме образ саду, не окремі елементи, але цілісний організм. Відмінні квітники. Мені найбільше запам’ятався осінній сонячний квітник марії юрасової, а також водойми світлани макарової та наталії леонової, сад ігоря корнілова. Безумовна «зірка колекції» — дельфініум н.н. Зоріної з села олександрівського кіровської області».

Олександр сапелін, ландшафтний архітектор:

«я бачу безсумнівний прогрес у фрагментах представлених садів. Зустрічаються дуже цікаві поєднання рослин, форм, деталей. Сади вдало вписані в ландшафт. На жаль, мало цілого, повноцінний образ саду-рідкість серед учасників. Зате у деяких дуже гарні квітники. Зазначу особливо квітник ігоря корнілова. Серед водойм сподобався ставок світлани макарової з красивою береговою лінією. Відкриттям для себе вважаю «садову деталь» олени мацук-нічого схожого раніше не бачив (»вісник «розповість про це детально в найближчих номерах), порадували» ангел » віктора ріїса і садові деталі геннадія селіверстова. У номінації «образ саду «зазначу сад марини важової з петербурга, розгорнутий навколо старого дуба, що дістався господині» у спадок», а також сад наталії леонової з чудовою атмосферою і прекрасно вписаний в існуючий ландшафт сад а.а. Пахомової з ярославля зі старою розбитою хвірткою і айстрами біля неї. Цим, до речі, старі сади відрізняються від новоділа»»

Олена іванівна сєдова відомий агроном і ландшафтний дизайнер.

Створений нею сад не дивує складними і дорогими рішеннями. Тут все просто і в той же час дуже комфортно і незвично.

Ось кілька цікавих ідей оформлення саду.

Ідея 1. «французьке кафе»

Сад олени сєдової. Декоративний ставок в саду-відео

У франції багато затишних маленьких кафе, де люди можуть посидіти по-домашньому, спілкуватися за неспішною бесідою і за чашкою кави. Малопридатний затінений куточок, правда захищений від вітру, який було важко використовувати для будь-яких цілей, олена перетворила в дуже затишний острівець відпочинку з маленьким столиком і невеликими лавочками.

Ідея 2: алея з колоновидних яблунь

Сад олени сєдової. Декоративний ставок в саду-відео

Мрія створити фруктову алею для прогулянок практично не здійсненна на маленькій ділянці. Якщо тільки це не колоновидні сорти. На маленькій площі олена розмістила 20 дерев 8 сортів яблунь. Тут є і зонтичні, і плакучі, і зеленолисті, і краснолисті сорти.

Ідея 3: дерев’яний басейн

Сад олени сєдової. Декоративний ставок в саду-відео

Каркас даного басейну зроблений з дерева (звичайної сосни), на який натягнута гідроізоляційна плівка. Дерево було просякнуте антисептиком і простояло вже більше 10 років, прекрасно себе проявивши. Басейн чистять 1 раз на рік навесні, причому вода з утворився в ній планктоном йде на підгодівлю рослинам.

Сад олени сєдової. Декоративний ставок в саду-відео
Сад олени сєдової. Декоративний ставок в саду-відео

Цей город крім свого функціонального призначення виконує ще й декоративну функцію. Розташовані променями грядки, сформовані з бруса 10:10, просоченого антисептиком нагадують квіткові клумби. Один раз доведеться попітніти над його оформленням, зате такий город прослужить вам роки і роки. По стежках з плитки дуже приємно пройтися в чистоті і за ним дуже зручно доглядати, на ньому практично не ростуть бур’яни.

Квітень 18, 2012

Будь-садівник, змінюючи ландшафт свого ставка, відчуває себе творцем, тільки в мініатюрному масштабі. Тут не прерія, а садки злаків. Не гори, а гірки. Не ставки, а прудики. Поняття» декоративний ставок » народжує асоціації з японською поезією. Толі справа в мінімалізмі, властивому і поезії, і цим ставкам. Толі в тому, що вода в саду це завжди справжня поезія, навіть якщо водойма зовсім маленький.

З цього відео з циклу «ландшафтні хитрощі» ви дізнаєтеся, як перетворити штучну водойму в мистецтво обрамлення водних дзеркал. Наприклад, декоративний ставок тетяни ігнатенко це справжній куточок живої природи. Вона розповість про технологію створення ставка на присадибній ділянці, зонуванні при облаштуванні водойми і секрети підбору рослин і прикраси кожної зони. Досвідчений садівник поділиться з глядачами тим, як розводити декоративних риб в садовому ставку і про секрети догляду за водою.

У ваших силах зробити ставок, несхожим ні на який інший. На ділянці ландшафтного дизайнера олени сєдової водойма поєднаний з альпійською гіркою . Вона розповість про рівні ставка і про тонкощі зимівлі водних мешканців, а також дасть кілька порад початківцям садівникам.

Проект «водний сад «дякує телеканалу» заміське життя» за надане відео.