Синтепонове ковдру: прання без проблем. Синтепонова ковдра: властивості, температура прання в машині, віджимання як випрати синтепонову ковдру в пральній машині

163

Щоб сон був міцним і здоровим, за постільними речами необхідно доглядати. Важливий правильний догляд, прати ковдру так, щоб зберегти його властивості, зовнішній вигляд і продовжити термін служби.

Ковдри рекомендується прати не рідше разу на рік, дитячі – частіше. Щоб продовжити термін служби виробу, чистку і прання варто проводити за вказівками виробника на етикетці. Якщо інформація не збереглася, а річ потребує чищення, рекомендується використовувати загальні правила, характерні для кожного виду матеріалу і наповнювача.

синтепонове або холлофайбер

Синтепонове, з наповнювачем . Покривала з синтетичними наповнювачами добре переносять сухе чищення, ручне і машинне прання. Для машинної рекомендують використання в барабані або їх аналога – тенісних м’ячів, які не дають наповнювача збитися в грудки. Як прального засобу використовують рідкі гелі або порошки для делікатних тканин.

байкове, клаптеве

Байкова, клаптева ковдра виготовляють з натуральних тканин, в т. Ч. Бавовни. Матеріали легко переносять чистку в машині-автоматі, швидко сохнуть. Не вимагають особливих засобів-гелів для прання делікатних тканин або використання спеціальних кульок і тенісних м’ячів. Сушити можна на мотузці або в горизонтальному положенні.

пухове, шовкове

Пухове, шовкове. Їх краще віддати в хімчистку, при неправильному пранні шовк втратить привабливий зовнішній вигляд. Деякі ковдри мають чохол, який легко зняти і випрати окремо від наповнювача. Якщо віддати в хімчистку виріб з пуху немає можливості, варто спробувати випрати його в домашніх умовах. Пух-примхливий матеріал, погано випирається, скочується в грудки, що ускладнює його сушку і спричиняє утворення пліснявого запаху. Пух перуть в машинці на низьких температурах з використанням засобів делікатного прання і куль. Сушать на горизонтальній поверхні, періодично перевертаючи і розбиваючи пухові грудки.

вовняне або бамбукове

Вовняна, бамбукова ковдра, пледи з флісу є суцільнотканинними, їх перуть в машинці без використання спеціальних кульок для прання. Сушать в горизонтальному положенні, щоб не деформувалися і не розтягнулися. Флісові речі вертикальної сушки не бояться. Допускається ручне прання. Для захисту структури волосся овечої, верблюжої вовни, вовни мериноса або лами варто придбати спеціальні пральні засоби.

Асортимент ковдр більшості магазинів постільних речей складається з холлофайбера, синтепону, бамбука, ватяні зустрічаються рідше. У домашніх умовах їх випрати не вийде. Вата вбирає воду і погано сохне, в процесі прання збивається в грудки, які не можна розбити і просушити. В результаті бавовняне наповнення відволожиться, запліснявіє і придбає неприємний запах. Ватяні ковдри вибивають, піддають сухому чищенню в домашніх умовах із застосуванням хімічних спецзасобів, чистять в хімчистці. Сушать на горизонтальній поверхні, щоб виріб не деформувалося.

Ковдри з екзотичними наповнювачами (евкаліпт, морські водорості) підлягають гігієнічній обробці тільки в хімчистці, якщо іншого не вказано на етикетці.

Ковдри, призначені для збереження автотепла, чистять за допомогою господарського мила і губки. Якщо потрібно видалити глибокі забруднення від слідів нафтохімічної промисловості, краще зробити це в хімчистці або вручну, щоб не зіпсувати машину-автомат.

Синтепонове ковдру: прання без проблем. Синтепонова ковдра: властивості, температура прання в машині, віджимання як випрати синтепонову ковдру в пральній машині

покрокова інструкція з прання ковдри

Прання будь-якого ковдри можлива в домашніх умовах. Це можна зробити в машинці-автомат, випрати руками або довіритися професіоналу. Вибір залежить від наповнювача, розмірів виробу і плям.

у пральній машині

Ковдра з будь-яким наповнювачем в сухому вигляді важить небагато. При замочуванні вироби його вага збільшується в кілька разів. Перед тим як покласти річ в барабан пральної машини, потрібно переконатися в тому, що машина витримає велику вагу. При віджиманні тяжкість білизни може розбалансувати барабан і вивести автомат з ладу. Якщо допустима вага завантаження для машини менше 5 кг, варто випрати вручну. Це нескладно, але знадобиться фізична сила для віджиму і розвішування. Можна скористатися послугами пральні, де напевно є машини з великим завантаженням білизни.

Якщо господиня впевнена, що машина витримає навантаження від прання ковдри, рекомендується перевірити цілісність чохла вироби, щоб не допустити втрати наповнювача в процесі прання. Він може засмітити слив пральної машини або спровокувати інші поломки. Дірочки і розійшлися шви варто зашити. Непростеганное ковдру простьобати вручну великими стібками, щоб наповнювач не зібрався в грудки, плями попередньо обробити засобом для виведення плям. Вироби поміщаються в барабан, складеними в кілька рядів і згорнутими в валик. Розмотування валика в машині створить рівномірне навантаження барабану, що захистить його від розбалансування.

Наступним кроком засипають пральний порошок, гель, шампунь для прання делікатних речей або пуховиків. Якщо використовувати звичайний порошок, його кількість зменшують для кращого полоскання.

На кожній пральній машині режим делікатного прання позначений по-своєму. На одних машинах він називається «ручне» прання, на інших «дбайливе» прання, на третіх режим «шерсть»/»пух». Ковдри перуть в делікатному режимі при температурі:

  • 30 — суцільноткані натуральні ковдри;
  • 40 градусів-синтепон;
  • 60 градусів-холлофайбер.

Якщо на машині-автомат є функція додаткового полоскання, варто нею скористатися. Режим прання ковдр виставляють без віджиму, а після полоскання залишають виріб в барабані на годину-дві при відкритих дверцятах. Зайва вода стече, після річ віджимають в машинці на невеликих оборотах, щоб додатково не навантажувати автомат.

Синтепонове ковдру: прання без проблем. Синтепонова ковдра: властивості, температура прання в машині, віджимання як випрати синтепонову ковдру в пральній машині

Ручне прання

Ручне прання займе менше часу, ніж машинна. У ванну наливають воду необхідної температури, розчиняють обраний миючий засіб, занурюють ковдру і залишають на 15-20 хвилин. Наступним кроком виріб перуть полоскаючими рухами, альтернативно перуть ковдри босими ногами. Від такого впливу забруднення легко видаляються.

Після того як брудна вода злита, виріб прополіскують, змінюючи воду кілька разів, залишають у ванній, щоб стекла зайва рідина. Покривало віджимають натисканнями і поміщають на горизонтальну поверхню або білизняний мотузку. Вироби з вовни категорично не можна викручувати!

Сухе ручне прання підходить для незначних забруднень і чищення ватних ковдр. Використовують піну від розчину господарського мила, втираючи її в забруднення, або піну від миючих спецзасобів, призначених для сухого чищення тканинних матеріалів.

Але випрати ковдру в пральній машині або руками – півсправи, далі його потрібно правильно висушити, що складніше і клопіткіше. Для сушіння виробів у вертикальному положенні його розміщують на білизняний мотузці. Місце для горизонтальної сушки краще організувати на підлогової білизняний сушарці, поклавши на неї махровий рушник і систематично змінюючи його на сухе. Горизонтально сушать пір’яні і пухові, ватяні ковдри. Регулярно збивайте пух і перо в кожній окремій комірці ковдри, це поліпшить стан наповнювача і прискорить процес висихання.

Прати ковдри і подушки варто в літній період, щоб сушка відбувалася на свіжому повітрі і в добре вентильованому приміщенні.

як позбутися від грудок

Пух, перо, вата схильні при пранні до утворення грудок, які погано випираються і сушаться. Якщо вата або бавовна збилися в грудку, реанімувати річ не вдасться. Пух і перо при пранні не зіб’ються в грудки, якщо в барабан покласти спеціальні кульки, які розбивають наповнювач. В процесі сушіння ручне розбивання пера і пуху прискорять процес висушування і допоможуть запобігти злежування матеріалу і поява затхлого запаху.

Вибивання наповнювачів хлопавкою для килимових покриттів або обробка пилососом зроблять наповнювач повітряним і прискорить сушку. Не варто вихлопувати, перевертати і пилососити мокре виріб, зайва вода повинна стекти, а ковдру підсохнути.

коли варто віддати виріб в хімчистку

Випрати синтепонове, ковдру з холлофайбером, силіконом або іншим штучним наповнювачем без особливих зусиль і ризику можна вдома. З дорогими виробами, якщо не збереглася інструкція і звертатися варто вкрай обережно. У наступних випадках прання ковдр варто довірити хімчистці:

  • якщо є підозри, що прання важких мокрих виробівВиведе з ладу машинку;
  • якщо немає достатніх умов для сушіння;
  • якщо прийнято рішення випрати покривала в зимовий період;
  • якщо вирішено випрати ватяне, пір’яне, пухове покривало, з тутового шовкопряда.

В інших випадках можна діяти без побоювань. Процедура не зашкодить виробу.

Синтепонові ковдри відрізняються доступною вартістю і практичністю. Вони теплі, легкі і комфортні для сну. Однак, для підтримки чистоти потребують правильного догляду.

Всім хто сумнівається, чи можна прати синтепонову ковдру, однозначна відповідь – так. Такий виріб, на відміну від інших видів, переносить багаторазові прання і не деформується. Зазвичай вони добре прострочені, тому наповнювач в них не збивається. Виріб зберігає після намокання первісний вигляд і легко переться в машинці. Синтетичні волокна залишаються м’якими і пружними, швидко висихають.

що врахувати перед пранням

  1. догляд слід починати з вивчення етикетки, де вказано як прати, режим і температура.
  2. на деяких виробах виробник ставить на етикетці заборону прати в машині-автомат, а дозволяє тільки професійну хімчистку. Так буває, якщо замість синтепону всередині дешевий аналог. На цей момент потрібно звертати увагу при покупці ковдри.
  3. слабо простьобане потрібно закріпити ручними великими стібками, тоді наповнювач не зваляється.
  4. виріб рекомендується оглядати перед пранням. Місце, де розпустився шов або з’явилася дірка потрібно зашити. Інакше наповнювач потрапить в барабан, що призведе до засмічення зливної системи і фільтра.
  5. можливо, що у вашій моделі чохол знімний і вдасться витягти синтепон.
  6. локальні забруднення і плями слід очистити за допомогою губки і миючого розчину. Можна просто намилити господарським милом для прання.
  7. ковдру краще заздалегідь зволожити або зробити це безпосередньо в барабані, полив водою. Така маніпуляція допоможе уникнути наповнення вироби бульбашками, які перешкоджають хорошому очищенню.
  8. у разі накопичення волокнами хімікатів, з’являється неприємний запах. Провітрювання і прання з кондиціонером тут не завжди допомагають. Якщо чохол не знімається для ручної обробки наповнювача, то доведеться важливу приналежність для сну замінити.
  9. чадящее вплив при пранні допоможе продовжити термін служби чохла.

Потім потрібно спробувати помістити виріб в барабан машинки. Габаритні моделі можуть виходити за межі або займати весь простір. Така ситуація викличе перевантаження барабана, адже мокре виріб значно додасть у вазі, що загрожує поломкою. Та й ковдру при щільному завантаженні неякісно випрати. Зверху обов’язково повинен залишатися просвіт, необхідний для полоскання і віджиму.

Велика машина місткістю 7-9 кг цілком впорається з пранням, а ось пристрій на 5-6 кг потрібно ще перевірити. Обертання барабана не повинно бути вище 200-300 об / хв, щоб деталі менше зношувалися.

Суху чистку великої речі провести в домашніх умовах неможливо, тому що реагенти не втечуть без спеціальних пристроїв. Навіщо ризикувати, краще занадто велику ковдру відразу здати в хімчистку.

Машинне прання

Синтепонове ковдру: прання без проблем. Синтепонова ковдра: властивості, температура прання в машині, віджимання як випрати синтепонову ковдру в пральній машині

На ковдри поширюються правила догляду за синтепоном. Матеріал боїться високої температури, активного механічного впливу і агресивної хімії. Верхня межа для синтепону + 40°.

Режим потрібно використовувати «делікатний»або «ручний». У сучасних машинах встановити програму» пухова ковдра «або»об’ємні речі». Важливо не залишити без уваги режим віджиму. Обороти повинні бути мінімальними, а краще їх взагалі, відключити.

Поміщати постільну приналежність в барабан машини потрібно скрученої в рулон. Можна помістити в мішок для прання або в наволочку.

Якщо віджимання при пранні був відключений, то ковдру слід потримати в барабані годину для стікання води. Люк на цей час відкрити, що виключить появу неприємного запаху.

який миючий засіб вибрати

Випрати ковдру з синтепону краще рідким складом, а не порошком. Миючі препарати з ензимами не залишаються між волокнами і краще вимиваються.

Гель повинен бути без реагентів і відбілювача. При використанні прального порошку залишається ризик, що після висихання на поверхні будуть розлучення і білі плями. Можна скористатися шампунем для волосся.

Ручне прання

Синтепонове ковдру: прання без проблем. Синтепонова ковдра: властивості, температура прання в машині, віджимання як випрати синтепонову ковдру в пральній машині

Річ великого розміру заправити в барабан буває проблематично. Тоді доведеться випрати ковдру з синтепону вручну.

Ванну наповнити на чверть об’єму теплою водою, температура якої + 30-40°, і розчинити в ній миючий засіб. Занурити ковдру в воду і дати йому повністю намокнути. Краще навіть замочити на годину. Потім розподілити по дну і обережно потоптатися босими ногами. Можна пом’яти руками, але це дуже трудомістке заняття.

Злити воду і виконати 3-4 полоскання поки вона не стане чистою. Випрану річ залишити 1-1, 5 години на дні ванної, щоб стекла вода. Зливний отвір має бути відкрито.

Важливо! мокра ковдра важить значно більше сухого. Тому витягувати його з ванни і віджимати доведеться удвох з помічником.

Правила сушіння

Синтепонове ковдру: прання без проблем. Синтепонова ковдра: властивості, температура прання в машині, віджимання як випрати синтепонову ковдру в пральній машині

Сушка синтепонового вироби-процес простий і швидкий. Чисту річ витягти з пральної машинки або ванною і трохи розтягнути для додання первісної форми. Перевірити наявність грудок і розправити їх пальцями. Сушити в розгорнутому вигляді при природній вентиляції. Краще, якщо це буде горизонтальне положення на декількох сушарках як зазначено на фото вище. В процесі висихання річ перевертають і струшують не один раз.

У літній день на повітрі висихання ковдри займе 4-6 годин. Не варто використовувати обігрівачі і сушильний автомат для прискорення процесу.

Ковдри та подушки з синтепону завоювали особливу популярність серед споживачів. Вони здатні добре зберігати тепло, зручні у використанні і мають прийнятну вартість. Отже, як прати синтепонові подушки і ковдри?

Перед пранням зверніть увагу на покажчики на етикетках і ярличках виробів. Зазвичай там містяться основні відомості та рекомендації по догляду за ними.

Оптимальний проміжок часу між праннями виробів — не більше 3 місяців.

1.розглянемо, як прати синтепонову ковдру вручну:

Замочіть виріб у воді кімнатної температури.

Додайте пральний порошок. Використовуйте щадний засіб без хлору. Можна взяти порошок для прання дитячої білизни.

Оптимальний час замочування — 30 хвилин.

Виперіть виріб.

Випрану ковдру необхідно прополоскати.

Обережно відіжміть ковдру.

Розправте його і покладіть на рівну поверхню.

Промокніть зайву вологу за допомогою махрового рушника.

Повісьте ковдру на білизняну мотузку і залиште до повного висихання.

2.як випрати ковдру на синтепоні в автоматичній пральній машинці:

Періть виріб в режимі «делікатне прання».

Температура води не повинна перевищувати 35-40 градусів.

Використовуйте порошок з мінімальним вмістом активних хімічних засобів. Можна використовувати рідкий миючий засіб.

При віджиманні не слід встановлювати велике значення оборотів. Оптимальний варіант-600.

Випрану ковдру слід витягти з машинки і добре струсити.

Розгорніть ковдру і повісьте сушитися на білизняний мотузці на свіжому повітрі.

3.особливості прання подушок з синтепоновим наповненням

Як прати подушки з синтепону? розглянемо основні особливості роботи:

Перед проведенням прання вироби необхідно перевірити його пружність. Для цього слід покласти подушку на горизонтальну поверхню і розправити її. У центр подушки покладіть якусь важку річ. Подушка повинна втратити форму. Якщо її форма відновилася протягом короткого періоду часу, подушкою можна користуватися. Якщо форму відновити не вдалося, наповнювач пошкоджений. Рекомендується придбати новий виріб.

4.основні нюанси прання:

Періть подушку в наступних режимах: «синтетика» або «делікатна робота»

Температура — прохолодна. Виставляйте температуру води не більше 50 градусів.

Щоб виріб рівномірно розподілявся на поверхні, рекомендується в барабан машинки покласти тенісний м’ячик.

Для запобігання пошкодження тканини використовуйте спеціальний чохол для прання.

Увімкніть режим «додаткове полоскання».

При віджиманні вибирайте максимальне число обертів.

Сушіть подушку на горизонтальній поверхні під впливом свіжого повітря і сонячних променів.

Для того щоб сон був міцним і спокійним, дуже важливий правильнийПідбір постільних речей. Сьогодні увазі покупців запропоновані різні ковдри, подушки і білизна. Кожен може підібрати собі речі за уподобанням і за ціною. Багатьом полюбилися ковдри на синтепоні. Легкі, об’ємні і дуже теплі. Вони заслужено лідирують серед інших видів постільних речей. Крім того, за ними дуже легко доглядати. Адже будь-яку річ потрібно періодично витрушувати, просушувати і чистити, а ще краще прати, через їх здатності накопичувати в собі пил, бруд і запахи, а спати в такому ліжку не дуже приємно.

Синтепонова ковдра добре переносить прання

Вибір методу догляду за синтепоновою ковдрою

У кожної речі є невелика етикетка, на якій написана інструкція по догляду за нею. Синтепонові вироби не виняток. Тому перше, що потрібно зробити це уважно її вивчити. знаки на ній точно вкажуть чи можна його піддавати вологій обробці або необхідно скористатися послугами хімчистки, а також як прати синтепонову ковдру: при якій температурі проводити прання і якими миючими засобами користуватися.

Почистити вироби можна:

  • у хімчистці, особливо якщо ковдра велика або інструкцією заборонена прання;
  • пранням в машині-автоматі;
  • пранням вручну.

Синтепонове ковдру: прання без проблем. Синтепонова ковдра: властивості, температура прання в машині, віджимання як випрати синтепонову ковдру в пральній машині

На упаковці ковдри вказуються допустимі способи прання

Прання вручну

Щоб правильно випрати ковдру з синтепону вручну, потрібно набрати в ванну води і гарненько розчинити в ній миючий засіб. Прати краще при температурі 30 градусів. Виріб потрібно замочити на деякий час. Труднощі прання вручну полягає в тому, що при намоканні річ стає в кілька разів важче. Її не тільки важко прополоскати, але і просто запрати особливо забруднилися місця. Тому робити це краще удвох, це гарантує більш якісне полоскання і віджимання.

Для того щоб випрати волокна наповнювача, можна роззутися і просто протягом декількох хвилин походити по замоченому у ванні ковдрі.

Віджимати його доведеться удвох. Одному це не під силу. Після цього його потрібно просушити над ванною або на вулиці, так як з нього буде стікати вода. Сохнути воно буде досить довго. Його доведеться періодично струшувати. Сушити вироби з синтепоном, випрані вручну, краще на вулиці, в сонячну і трохи вітряну погоду.

Синтепонове ковдру: прання без проблем. Синтепонова ковдра: властивості, температура прання в машині, віджимання як випрати синтепонову ковдру в пральній машині

Синтепонове ковдру-велика річ, і випрати його вручну буде досить складно

Прання в машині–автоматі

Більшість сучасних ковдр можна з легкістю випрати в автоматичній пральній машині. Рекомендована температура становитиме 30-40 градусів. Прати можна на щадному режимі, яким обладнана будь-яка машина-автомат. Дуже важливо правильно підібрати миючий засіб. Синтепонові ковдри зазвичай об’ємні і їх складно прополоскати. Тому після застосування звичайного прального порошку можна помітити білі розводи, а іноді і крупиці кошти. Порошок, що залишився всередині волокон, буде видавати різкий синтетичний запах, а що ще гірше, здатний викликати роздратування на шкірі. Для чищення краще підійдуть рідкі миючі засоби або спеціальні шампуні для прання ковдр, подушок або пуховиків. Ринок побутової хімії досить великий, і правильно підібрати необхідний засіб для пральної машини можна легко.

Так як в основному всі постільні приналежності мають яскраве забарвлення, важливо щоб миючий засіб не містило відбілювачів або інших агресивних реагентів.

Багато перуть пуховики і куртки на синтепоні з тенісними м’ячиками, щоб уникнути збивання матеріалу в грудки. При пранні ковдр набагато важливіше в процесі сушіння періодично струшувати його і перевертати на 90 градусів. Ще однією рекомендацією можна вважати прання в наволочці, але тут необхідно буде прополоскати ковдру додатково ще хоча б раз. Можна обійтися без наволочки, але тоді виріб потрібно буде скрутити в своєрідний валик. Щоб ковдра не втратила правильної геометричної форми, його після прання потрібно гарненько розправити і потягнути у всіх напрямках. Із застосуванням функції віджимання, якою обладнана будь-яка машинка-автомат, ковдра висохне досить швидко.

Єдиним обмеженням для прання в пральній машині можуть стати розміри виробу і його обсяг. Якщо воно заповнило весь барабан в пральній машинці, то краще не ризикувати і віддати його в хімчистку.

Прати ковдри з синтепону рекомендується не рідше одного разу на три місяці. це дозволить утримувати ліжко в чистоті і позбавить від багатьох проблем, що викликаються пилом і мікроорганізмами. Синтепон зазвичай не звалюється в грудки, тому можна не боятися випрати постільні приналежності стільки разів, скільки це буде потрібно.

Дешеві матраци, постільна білизна, подушки, ковдри, металеві ліжка — оптом і в роздріб!
Все для робітників, будівельників, побутівок, гуртожитків, вахтовиків, охоронців, бюджетних готелів…..

Багато хто задається питанням, чи можна прати синтепонову ковдру, як прати синтепонову ковдру в домашніх умовах і чи не буде прання синтепонової ковдри фатальна для нього.

Насправді можна прати хоч в пральній машинці, хоч руками. Кожен з цих способів має свої тонкощі, які потрібно враховувати при пранні.

Як випрати ковдру з синтепону в пральній машинці

дуже просто. Потрібно подивитися на етикетку ковдри і прочитати рекомендації виробника. У них входять режим прання і правильна температура води. При дотриманні цих рекомендацій зіпсувати ковдру дуже складно.

Якщо з якихось причин етикетки немає-наприклад, відірвалася в ході експлуатації — і ви не знаєте, як випрати синтепонову ковдру і не зіпсувати його, то дотримуйтесь загальних правил. Пральна машина виставляється на» щадний » режим — ця функція є у всіх сучасних машинок. Температура води виставляється не більше 40 градусів. Засіб для прання вибирається з серії для делікатного прання. У ньому не повинно бути відбілювачів або інших агресивних реагентів.

Перед тим як випрати синтепонове ковдру, його скручують в акуратний валик. Або ж укладають ковдру в наволочку.

Як випрати ковдру на синтепоні руками

для того щоб прання синтепонової ковдри руками пройшла успішно, бажано виконувати її удвох. Синтепонове ковдру від води важчає в кілька разів. І віджати його вручну одній людині не під силу.

Якщо ви все-таки вважаєте, що синтепонову ковдру можна прати руками і вам це цілком підходить, то використовуйте теплу, але не гарячу воду і миючі засоби, аналогічні засобам для прання в машинці. Не забудьте-ніяких відбілювачів і хлорки!

Як випрати ковдру з синтепону великого розміру

велика ковдра з синтепону може і не влізти в стандартну пральну машину. І якщо ви не готові до прання його руками, то найоптимальніший варіант — здати ковдру в хімчистку. Це просто і зручно.

Як сушити ковдру на синтепоні

це питання актуальне не менше, ніж питання як випрати ковдру на синтепоні. Насправді все просто.

Чисте мокре ковдру потрібно розправити і трохи розтягнути, щоб воно прийняло свою звичайну форму. У такому вигляді воно залишається в кімнатній температурі. Для прискорення висихання його можна періодично струшувати і перевертати.

Синтепон — наповнювач дуже пружний, тому він прекрасно відновлює свою форму після прання. Сохне синтепонове ковдру швидко, що дуже зручно як для дому, так і для лікарень, дитячих садків, готелів та інших установ.

Можливо, тепер, коли ви знаєте, як прати ковдру з синтепону, вам буде простіше зважитися на його покупку. Якщо це так, оптовий