Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

147

У цьому розділі зібрані проекти будинків з газобетону на будь-який смак: дачні проекти будинків з газобетону, проекти великих будинків з газобетону з гаражем, будинки з газобетону, проекти яких включають затишні балкони, тераси, зони відпочинку.

Будинки з газобетону (фото, схеми, креслення, ескізні проекти і відео яких можна дивитися в даному розділі) набирають все більшої популярності і в 2018 році.

Найважливіша якість газобетону це його низька теплопровідність. Тільки уявіть, матеріал втричі тепліше цегли, в два рази-керамічних блоків, і у вісім разів – простого бетону! газоблоки до того ж легше керамічних побратимів, тому терміни реалізації під ключ дещо менше. Це їх якість дозволяє при особливих умовах, зробивши фундамент більш легким, скоротити кошторис витрат забудовника. Склад матеріалу виключно з природних компонентів дозволяє говорити про високу екологічну чистоту споруджуваних з газобетону приватних котеджів. Ми раді розповісти вам докладніше про те, що таке газобетон, які у них є індивідуальні особливості і про що слід знати перед початком використання цього кладочного матеріалу.

Плани будинків з газобетону: сировина

Для виготовлення газобетону використовують натуральні компоненти: цемент в малій кількості, кремнеземисті компонент (кварцовий пісок), воду і вапно.

Однорідне за складом тісто утворюється в результаті перемішування цих компонентів. Поризація суміші відбувається завдяки реакції вапна з алюмінієвою пастою. В ході реакції і з’являється безліч пір, які розподіляються по всьому об’єму каменю рівномірно. Для багатьох буде важливим безпека алюмінію для життя. Кращим чином її підтверджує той факт, що з алюмінію виробляють посуд, продуктову упаковку, і т. Д.

Плани проектів будинків з газобетону: технологія виробництва блоків

Автоклавна обробка є головним процесом при виробництві газоблоку. В результаті автоклавування сформовані газоблоки піддаються тривалій (12 годин) обробці сухою насиченою парою. Цей пар має температуру в 190ºс і подається під тиском 12 кг/см2, що підвищує показники міцності матеріалу. Знижується ступінь усадки, зводиться до мінімуму ймовірність розтріскування бетону.

Після автоклавної обробки газобетон отримує однорідність за складом і властивостями у всьому своєму обсязі. Саме тому житлові будинки, побудовані з використанням цього матеріалу, відрізняються високим ступенем надійності. Планування проектів будинків з газобетону може бути виконана в самих різних варіантах.

Готові проекти будинків з газоблоку: перевага в точності геометрії

Ще одним плюсом газоблоків є їх точна геометрія. Саме ця якість дозволяє зробити заміну традиційних розчинів на тонкошовні клейові з товщиною, що не перевищує 1-3 мм, що також дозволяє знизити вартість будівництва. Крім того, завдяки такій кладці тепло з дому йде менше, адже площа кладок швів, які виступають містками холоду, істотно знижується. Ваш приватний будинок з газобетону стане набагато тепліше з використанням цієї нової кладочної технології.

Ми сподіваємося, що безліч проектів в нашому каталозі дозволить вам вибрати і купити проект будинку з газобетону, який, безсумнівно, стане реалізацією вашої мрії! планування будинків з газобетону може розроблятися відповідно до побажань клієнта. Оригінальний дизайн будинків з газобетону так само виконується фахівцями за прийнятною ціною.

У цьому розділі представлені проекти будинків, котеджів, лазень, гаражів в технології будівництва з двох найпопулярніших різновидів пористих бетонів: газобетон і пінобетон. Важливо знати, що хоча ці два будівельних матеріалу і відносяться до одного класу бетонів, але за структурою, способом виробництва і технології кладки це два абсолютно різних вироби.

Сучасний будинок з газобетону па-1644г

Площа загальна: 164,48 кв. М. + 25,34 кв. М.
Технологія будівництва: котедж з газобетону.
Вартість проекту: 32 000 руб. (ар + кр)
Вартість матеріалів на будівництво: 1 987 000 руб*

Будинок, який поєднує в собі мотиви старого європейського сільського котеджу і ультрасучасних фасадних рішень, планувань і технологій. Вікна в підлогу, фасад облицьований цеглою, великі вітражні еркери-це ті характеристики, які відразу привертають до себе увагу і виділяють цей будинок із загального ряду стандартної забудови. Не менш чудові внутрішні планування цього невеликого в плямі забудови будинку. Відкритого типу тераса, далі передпокій і гардероб. З передпокою можна відразу пройти у величезну вітальню або загорнути в кухню. Вітальня візуально розділена аркою з їдальнею. Їдальня відокремлена від кухні, тим самим запахи і шуми з кухні не проникають ні в їдальню, ні в вітальню. Зліва від вітальні знаходиться велика спальна кімната, і бойлерна. Бойлерна в повній відповідності з нормами і правилами експлуатації газових котелень має окремий вхід з вулиці і обсяг приміщення понад 15 куб.м. Окремо хочеться сказати про вітальню, яка конструктивно має ще друге світло, а також в ній передбачено місце для каміна. На мансардному поверсі розташовані дві великі спальні кімнати і робочий кабінет. Спальні виконані в блочному виконанні, тобто для кожної з них передбачені окремі санвузли. Мешканці можуть за допомогою перегородок розділити ці приміщення на санвузол і гардероб. Готовий проект будинку з газобетону па — 1644г прекрасний зразок сучасного архітектурного проектування заміських будинків.
Детальний опис проекту па — 1644г ➦

Проект двоповерхового будинку з газобетону па 154-0

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Площа загальна: 154,06 кв. М. + 25,99 кв. М.
Технологія будівництва: газобетонні блоки.
Вартість проекту: 28 000 руб. (ар + кр)
Вартість матеріалів на будівництво: 1 816 000 руб*

Найпопулярніший проект двоповерхового будинку найпопулярнішою серії будинків з газобетону. У нашому каталозі готових проектів є ще одинадцять варіантів цього будинку. Всі вони мають певні параметри і характеристики, які об’єднують їх в окрему серію. По-перше, це простота в конструктивних рішеннях, що дозволяє позиціонувати їх як будинки економ-класу. Це звичайний квадрат в плямі забудови, з простою чотирьох скатним дахом і раціональними плануваннями внутрішніх просторів першого і другого поверху. По-друге, загальна площа цих будинків знаходиться в діапазоні 200-250 кв.м. По-третє, всі ці будинки розроблені в технології будівництва з блоків газобетону. Чим, перш за все, цікавий саме цей проект. Праворуч, до основної будівлі будинку, прибудована крита тераса, на яку є вихід з кухні. Також на першому поверсі є вітальня з каміном, окрема гостьова кімната, тамбур, великий передпокій, гардеробна, санвузол і котельня. Зручне ганок укрите козирком від опадів. На другому поверсі великий хол, три спальні, комора, роздільні санвузол і ванна. Стіни будинку викладені блоками газобетону товщиною 400 мм і рекомендовано зовнішнє утеплення. Чистова обробка фасаду виконана з декоративної штукатурки і штучного каменю.
Детальний опис проекту па 154-0 ≈

зараз в нашому каталозі розміщено понад 1200 проектів будинків, котеджів, лазень, гаражів і альтанок з газобетону . Тому рекомендуємо вам скористатися розширеною формою пошуку проекту, яка в основній версії сайту розташована трохи нижче цього тексту, за встановленими вами параметрами. У мобільній версії сайту кнопка розширеного пошуку проекту розташована в підвалі екрану вашого мобільного пристрою. загальні дані по проекту.

1.вихідні дані по проекту будинку з газоблоків з кресленнями безкоштовно 92/80

1.1. Робочий проект «котедж» сентенція »
— архітектурно-планувального завдання;
— нормативних документів з проектування та будівництва будівель і споруд.
1.2. Будівля будинку передбачається обладнати освітленням, мережами опалення, мережами водопостачання та каналізації, системою вентиляції. 1.3. Навколо будинку передбачається благоустрій території з висадкою зелених насаджень, влаштуванням пішохідних доріжок, лавок. 1.4. Будівництво будинку передбачається вести в одну чергу. 1.5. Проект виконаний без проведення інженерних вишукувань.
1.6. Проектована ділянка має рівний рельєф.
2.кліматичні дані (ленінградська область; санкт-петербург)
2.1. Середня температура найбільш холодної п’ятиденки з забезпеченістю 0,92 1 хол, п’ятиденки = -26 °с;
2.2. Тривалість опалювального періоду zot, пер = 220 діб;
2.3. Розрахункова температура зовнішнього повітря tot, пер = -1,8 °с;
2.4. Тривалість періоду зНегативною середньомісячною температурою зовнішнього повітря zo = 152 діб;
2.5. Тривалість періоду з негативною середньомісячною температурою зовнішнього повітря zl = 2 місяці;
2.6. Тривалість весняно-осіннього періоду z2 = 5 місяці; найбільша глибина промерзання грунту приймається-2,0 м.
2.7. Тривалість літнього періоду z3 = 5 місяці;
2.8. Середня температура періоду з негативною середньомісячною температурою зовнішнього повітря to = -5 ° с;
2.9. Середня температура зимового періоду tl = -7,8 °с;
2.10. Середня температура весняно-осіннього періоду t2 = -0,2 °с;
2.11. Середня температура літнього періоду t3 = 13,9 °с;
2.12. Рельєф ділянки рівнинний (спокійний) згідно архітектурно-планувального завдання.
2.13. Найбільша глибина промерзання грунту — 1,8 м.

3.загальна частина проекту будинку з газоблоків з кресленнями безкоштовно.

3.1. Цим проектом розроблено будівництво будинку з газоблоків і дерев’яних перекриттів по балках.
3.2. Проектована будівля відноситься до об’єктів житлових будівель і споруд.
3.3. Будівля відноситься до 111 ступеня вогнестійкості.

4.генеральний план проекту будинку з газоблоків з кресленнями безкоштовно.

4.1. При проектуванні не використовувалися топографічні та проектні матеріали.
5.зовнішні інженерні мережі проекту з газоблоків з кресленнями безкоштовно.
5.1. Проект інженерних мереж внутрішньомайданчикових см. Альбом нвк, ес.

6. Благоустрій проекту будинку з газоблоків з кресленнями безкоштовно.

6.1. Даним проектом благоустрій ділянки не розробляється.
7. Організація рельєфу і відведення дощових вод.
7.1. Проект організація рельєфу і відведення дощових вод ділянки не розробляється.
8.об’ємно-планувальні рішення проекту будинку з газоблоків з кресленнями безкоштовно.
8.1. Об’ємно-планувальні та конструктивні рішення будівлі приймаються виходячи з умов забезпечення зручної експлуатації будівлі.
8.2. Будівля має правильну прямокутну форму в плані.
8.3. Техніко-економічні показники:
8.3.1. Площа забудови-98,71 кв. М.,
8.3.2. Будівельний об’єм-911 кв. М.,
8.3.3.загальна площа — 186.45 кв. М..
8.4. Будівля виконана в трьох основних рівнях. Висота першого поверху — 3,3 м, другого поверху — 3,0 м.фактична висота приміщень від підлоги до стелі першого поверху — 3,0 м, другого поверху — 2,7 м, мансарда — 2,5 м (1,5 м мінімум).
8.5. За позначку 0.000 прийнятий рівень чистої підлоги першого поверху.

9.конструктивне рішення проекту будинку з газоблоків з кресленнями безкоштовно.

9.1. Згідно технічного завдання, фундаменти розробляються місцевими проектними організаціями.
9.2. Стіни: несуча частина-газобетонні блоки 400 мм, перегородки — гвл по металевому каркасу.
9.3. Колони: брус. 9.4. Перекриття: дерев’яні по балках. 9.5. Сходи: внутрішня-дерев’яна, зовнішня — дерев’яна.
9.6. Підлоги: дерев’яні, в санвузлах — підлогова керамічна плитка по бетонній стяжці.
9.7. Дах: мансардний двосхилий, дерев’яний, з ухилами скатів 25 -70°. Крокви виконані з бруса перетином 50 х 200 мм.прийнята не змінна конструкція даху з опі ранием нижній частині крокв на стіни.
9.8. Покрівля: бітумна черепиця «shinglas».
9.9. Вікна: двокамерні склопакети (потрійне скління), рами — дерев’яний профіль по гост 24700-99 (2001).
9.10. Двері: внутрішні — по гост 6629-88(2002), зовнішні — по гост 24698-81 (2002), дерев’яні за індивідуальним замовленням.
9.11. Фасади будинку покриваються прозорими атмосферостійкими складами. Цоколь облицьовується природним каменем.
9.12. Згідно тз обробка приміщень і конструкція підлог розробляється місцевими дизайнерськими компаніями.
10.інженерні мережі внутрішні проекту будинку з газоблоків з кресленнями безкоштовно.
10.1. Технічний вузол розташовується в приміщенні котельні в цокольному поверсі. Вводи в будівлю (водопровід, газ, електромережа) здійснюються в приміщення котельні. 10.2. Каналізація-локальна.

Будівництво будинку з газобетону — не те, щоб зовсім вже легкий захід, але в порівнянні з цеглою або тим же зрубом, зусиль доведеться докласти набагато менше. Ми будемо будувати простий одноповерховий будинок на .

При бажанні можете змінювати характеристики споруди на свій розсуд – потрібно лише освоїти порядок викладки стін, всі інші заходи проводяться стандартно для будинків з будь-яких матеріалів.

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

характеристики газобетонних блоків (показники) автоклавний газобетон (газосилікат) щільність, кг/м3 500 клас по міцності на стиск в 2,5-3 морозостійкість, цикли f50 відношення до вологи вимагає захисту ставлення до вогню не горить експлуатаційна теплопровідність, вт/м*с 0,14 товщина зовнішньої стіни (московський регіон), м 0,5 можливість моноліту немає

  1. стрічкова пила.
  2. дриль.
  3. ручна пила.
  4. ручний штроборез.
  5. электрофреза.
  6. ковш-скребок.
  7. каретки для клею.
  8. зубчаста кельма.
  9. гумовий молоток.
  10. шліфувальна терка (дошка).

робимо фундамент

розмічаємо майданчик

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Прибираємо з майданчика все, що заважає, розчищаємо її і приступаємо до розмітки. Для цього використовуємо арматурні прути і мотузку.

Визначаємо вісь майбутньої будови. Беремо схил і намічаємо перший кут фундаменту. Перпендикулярно по відношенню до нього натягуємо мотузку до другого і третім кутах будови.

За допомогою кутника відзначаємо 4-й кут. Заміряємо діагоналі. Якщо довжина однакова — все нормально, кути збігаються, можна забивати прути і натягувати мотузку.

Аналогічно проводимо внутрішню розмітку підстави, відступаючи від зовнішньої близько 400 мм (оптимальне значення ширини для стрічкового фундаменту).

Траншеї роєм по периметру будинку і під майбутніми внутрішніми стінами.

готуємо траншеї

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Знаходимо найнижчу точку на ділянці. Звідси відраховуємо глибину ями. Невеликий будинок можна побудувати і на 40-сантиметровій стрічці. В іншому ж орієнтуйтеся на особливості конструкції і ділянки в цілому (глибина промерзання, рівень грунтових вод).

Роєм траншеї

Важливо! стінки ями повинні бути вертикальними, а дно – рівним. Перевіряємо це схилом і рівнем.

Укладаємо на дно ями з піску і ретельно її утрамбовуємо. Така подушка сприятиме рівномірному розподілу навантаження на основу в міжсезоння. Рекомендована товщина — від 15 см.

На пісок насипаємо щебінку і укладаємо руберойд.

встановлюємо опалубку

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Збираємо її з дощок, фанери та інших подібних матеріалів. Елементи скріплюємо за допомогою цвяхів або шурупів.

Важливо! по висоті опалубку робимо такий, щоб вона височіла над рівнем грунту не менше ніж на 300 мм.

По внутрішньому периметру опалубки натягуємо волосінь на рівні верхньої межі майбутньої заливки.

На цьому ж етапі продумуємо облаштування отворів для введення водопроводу і каналізації. Для цього закладаємо в потрібних місцях порожні труби і заповнюємо їх піском.

укладаємо арматуру

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Беремо прути діаметром 12-14 м.пов’язуємо їх в сітку за допомогою гнучкого сталевого дроту. Осередки сітки можуть мати різний розмір. Чим важче будинок, тим меншою повинна бути сторона квадрата. Найчастіше досить потужності сітки з осередками 20х20 см.

Робимо сітку за розмірами траншеї.

Важливо! між покладеним, стінками і верхом траншеї залишаємо 5-сантиметрові відступи, щоб в подальшому вся арматура була гарантовано залита бетоном.

Заливаємо бетон

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Множимо ширину фундаменту на його довжину і висоту і визначаємо потрібний обсяг бетону. Готуємо або замовляємо суміш. Для приготування використовуємо стандартний рецепт:

  • цемент – 1 частина;
  • щебінка — 5 частин;
  • пісок – 3 частини;
  • вода-до потрібної консистенції.

Заливаємо рівномірними шарами приблизно по 200 мм, не поспішаємо. Утрамбовуємо кожен шар заливки дерев’яною трамбуванням. Заливаємо бетон до рівня натягнутої раніше мотузки в просторі опалубки.

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Вирівнюємо поверхню заливки за допомогою кельми і протикаємо бетон арматурою в декількох місцях. Зовні обережно простукуємо опалубку дерев’яним молотком.

Даємо фундаменту місяць на набір міцності. Протягом цього часу вкриваємо конструкцію поліетиленом для захисту відОпадів, а в жарку погоду проливаємо водою для виключення розтріскування.

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Будуємо стіни

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Для будівництва в цьому прикладі використовуємо з конструкцією типу»шпунт-паз». Їх просто зручніше носити руками. Можете будувати з будь-яких інших газоблоків-порядок роботи не змінюється.

Попередньо очищаємо верхню частину висохлого фундаменту від наявних забруднень і пилу, а після вкриваємо його шаром руберойду.

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Для поклажі першого ряду використовуємо цементно-піщаний розчин. Він сохне довше, ніж спеціальний клей, і у нас буде можливість відрегулювати рівність викладки ряду. Мінімальна товщина шару — 10 мм. Максимальних обмежень немає. Це дозволить вирівняти перепади по висоті без особливих зусиль.

Знаходимо найвищий кут – будемо будувати від нього. Беремо волосінь і намічаємо стіну будинку. Укладаємо перший газоблок. Потім виставляємо по блоку на кожен залишився кут і натягуємо мотузку між будівельними елементами.

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Обов’язково перевіряємо рівність укладання кожного блоку. Викладаємо перший ряд блоків по периметру будинку і в місцях зведення внутрішніх стін.

Важливо! пам’ятаємо про отвори для дверей. Їх, природно, пропускаємо.

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Беремо полірування і ретельно шліфуємо поверхню стартового ряду. Далі будемо чинити так з кожним покладеним поруч. Завдяки подібній обробці ми зможемо наносити клей максимально рівним шаром.

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Кладемо другий, а після нього третій ряди. Використовуємо спеціальний клей для кладки газоблоків. Працюємо, як і на першому ряду, починаючи з кутів. Ряди перев’язуємо, зрушуючи на половину блоку – подібно цегляній кладці. Мінімально допустиме значення такого зсуву при кладці газобетону – 80 мм.

Для нанесення клею використовуємо ковші з зубчиками. Блоки встановлюємо максимально щільно один до одного, наскільки дозволяють пальці, і зрушуємо впритул. Перевіряємо рівність кладки рівнем. При необхідності вирівнюємо блоки за допомогою гумового молотка. Працюємо швидко і злагоджено, тому що клей сохне дуже швидко і зрушити газоблок буде майже неможливо.

Корисна порада! якщо при кладці отвору не вдалося потрапити в довжину цілого газоблоку, відпилюємо зайве за допомогою спеціальної пилки або простий ножівки для дерева.

армопояс межэтажный. Фото

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

облаштовуємо вікна і підвіконня

У розглянутому прикладі підвіконня мають висоту в 4 ряди кладки. Віконні прорізи армуємо після викладки 3-го ряду. У цьому нам допоможе штроборез.

У місці облаштування віконного отвору штробим 2 паралельні лінії. По довжині вони повинні виходити за межі вікна на 300 мм з кожного боку.

В штроби укладаємо прути арматури і закріплюємо їх цементно-піщаним розчином. Готово! стіна для установки вікна укріплена.

Важливо! отвори для установки вікон краще не закладати. Звичайно, в майбутньому їх можна буде випиляти, але це зайва трата часу і сил.

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Кладка стін. На фото одночасно з кладкою стін проводиться декоративне облицювання цеглою

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

робимо перемички

Поступово ми наблизилися до перемичками. Ці конструкції потрібні для зміцнення ділянки стіни над дверними і віконними отворами. Без перемичок конструкція може просто впасти.

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Потім «незнімається опалубка» з трьох рядів блоків:
1. Зовні блок товщиною 150;
2. У центрі блок товщиною 150 розпиляний уздовж навпіл;
3. Зсередини блок товщиною 100 мм.

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Нарізаємо з неї «квадратики» , до них прив’язуємо арматурні прутки

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Ви можете або використовувати готові u-образні блоки (склеюємо на необхідну довжину, встановлюємо, кладемо арматуру і заливаємо цементним розчином) або ж виготовити опалубку своїми силами.

Для виготовлення опалубки найзручніше використовувати газоблоки 10-сантиметрової ширини. Блоки скріплюємо клеєм. Якщо немає можливості купити 10-сантиметрові блоки, просто розпилюємо звичайний газоблок на 3 однакові шматки.

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Склеюємо блоки на необхідну довжину, робимо штроборезом 3 поздовжні канави, укладаємо в них арматурні стрижні, заливаємо цементний розчин і даємо йому добу, щоб висохнути.

Перемички встановлюємо стороною з арматурою вниз. Прогалини заповнюємо газоблоками, при необхідності попередньо розрізаними на потрібні розміри.

Робимо армопояс

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Армопояс суцільний, по всьому периметру стіни

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Армопояс суцільний, по всьому периметру стіни

Після облаштування ряду з віконними перемичками приступаємо до заливання армопоясу, він же сейсмопояс. Конструкція виготовляється із залізобетону і забезпечує цілісність газобетонної споруди.

Беремо 10-сантиметрові блоки і формуємо з них опалубку по периметру стін. Заповнюємо канаву арматурою і заливаємо цементний розчин.

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

У армопояс вмуровуємо металеві шпильки для кріплення . Їх ми можемо виготовити з арматури. Ще більш зручний варіант-шпильки з різьбленням. На них легше кріпити мауерлат.

На цьому коробка будинку готова.

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Мауерлат у нас вже змонтований. Прийшов час встановити крокви. На цьому етапі все індивідуально – орієнтуйтеся на особливості обраної покрівельної конструкції.

Доступно кілька варіантів:

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Незалежно від обраної конструкції покрівлі, її потрібно укомплектувати ізоляційними шарами: гідро-, тепло — і . В окремих випадках (наприклад, коли облаштовується житлова мансарда) монтується шар шумоізоляційного матеріалу.

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Поверх крокв закріплюємо гідроізоляційний матеріал. Найзручніше це робити за допомогою дерев’яних рейок. Одночасно рейки будуть грати роль контробрешітки, до якої в подальшому зафіксуються рейки обрешітки для покрівельного матеріалу.

Під гідроізоляцію в простір між рейками обрешітки укладаємо утеплювач. Найчастіше використовується мінеральна вата. При бажанні можете вибрати інший матеріал (пінополістирол, пінопласт та ін.).

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Теплоізоляцію закриваємо шаром пароізоляційної плівки. Її кріпимо до за допомогою дерев’яних рейок.

На завершення укладаємо фінішне покрівельне покриття. У цьому моменті орієнтуйтеся на доступний бюджет і особисті переваги. Найпопулярніші матеріали:

  • шифер;
  • бітумна черепиця;
  • профнастил;
  • металочерепиця;
  • керамічна черепиця.

Будь покрівельний матеріал укладаємо, починаючи знизу. В результаті листи будуть закріплені так, що осадова волога зможе стікати, не проникаючи під покрівельний настил.

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

На цьому коробка з газоблоків з дахом готова. Далі вас чекають роботи з монтажу інженерних комунікацій та обробці, але це вже тема для окремого керівництва.

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Завантажити типовий проект будинку з газобетону. Проекти будинків з газобетону

Вдалої роботи!

відео-будинок з газобетону своїми руками