Армування плити 150 мм. Армування плитного фундаменту: схема, приклад розрахунку

99

Існує кілька видів фундаментів. Найбільш міцний і надійний з них – монолітна плита. Він може використовуватися і для звичайних будівель, але тільки він є незамінним для пучинистих, піщаних і нестійких грунтів. Міцності і стійкості до тріщин йому надають пояси з арматури.

роль армування

Один з найнадійніших фундаментів – монолітний у вигляді бетонної плити – заливається в попередньо викопаний котлован. Його ще називають «плаваючим» через здатність повторювати рухи грунту без нанесення шкоди будівлі. Під таку основу роблять подушку з піску, граніту, вкривають її гідроізоляцією. Наступним етапом є обов’язковий елемент, без якого плита просто трісне – армування двома поясами (каркасами) у вигляді сіток із сталевих прутів у верхній і нижній її частині.

Навантаження на монолітну цільну бетонну плиту спрямована зверху вниз, вона розподілена рівномірно по всій бетонній заливці. Без правильного армування бетонна плита трісне, не витримавши рухів грунту і ваги будівлі.

Основне навантажувальне зусилля припадає на шари арматури. Вона забезпечує плиті високі показники міцності на розтягування і стиснення. Правильно армована плита буде мати деякий рівень еластичності і не трісне ні від рухів грунту, ні від тяжкості знаходиться на ній будови.

Для фундаменту у вигляді монолітної бетонної плити рекомендують два армованих пояси. Арматура виступає сполучною ланкою в будь-яких залізобетонних конструкціях. Вона підсилює бетонну конструкцію, а також економить розчин, якого потрібно менше при наявності арматурних поясів в плиті.

умови, матеріали та обладнання для армування

Для армування потрібні такі матеріали та обладнання:

  • арматурні прути. Вони повинні мати ребристу поверхню. Така поверхня надійно зчіплюється з бетоном. Найбільш надійні сталеві, використовуються також і полімерні, але вони не рекомендуються для плаваючого фундаменту. Для армування цільної плити вибираються сталеві штирі діаметром 10 мм і більше.
  • важливо враховувати навантаження на грунт: монолітна основа повинна мати деяку ступінь еластичності. Для слабких, пухких грунтів з високим ступенем рухливості застосовують арматурні штирі від 12 мм.для фундаменту на стійких грунтах підійдуть стрижні перетином 10 мм;
  • м’яка дріт для в’язки;
  • підставки. Вони піднімають армовані пояси на необхідну висоту при заливці бетону. У плиту зазвичай закладають каркас з двох поясів арматури, але для складних умов і товстих підстав використовують посилене армування ще однією сіткою у верхній третині бетонної плити.

Вимоги до прутів: вони повинні бути цілісні, ребристі, чисті не пошкоджені іржею, не змащені солідолом і іншими речовинами. В іншому випадку, розчин буде відставати від них, в ньому утворюються тріщини.

правила армування

Пояси створюються на рівномірній відстані знизу і вгорі всередині заливки. Використовують прутки діаметром 8-14 мм при товщині основи в 150 мм.співвідношення розміру перетину стрижня до товщини фундаменту становить 5%. Якщо підстава відчуває серйозні навантаження, беруть прути діаметром в 12-16 мм.

Якщо плита має в товщину від 150 мм і більше – два армованих каркаса обов’язкові. Параметри осередків не повинні перевищувати 200х200 мм і не бути менше 150х150 мм для звичайного підстави товщиною 150-200 м.

Застосовуються арматурні штирі однакового перетину. Для посилення поясів іноді використовують стрижні довжиною 400-15000 мм.

Арматурні сітки розташовують строго без перекосів в середині бетонної плити. Захисний шар розчину від опалубки до поверхні стрижнів повинен становити 1,5–2 см, деякі будівельники рекомендують 5 см.

У сітці прути повинні утворити цільну конструкцію без будь-яких розривів.при недостатності довжини прутів підв’язують додаткові стрижні з нахлестом і пов’язують їх в’язальним дротом. Причому в’язку роблять в декількох місцях або суцільний по всій довжині з’єднання. Рекомендована довжина для нахлеста — не менше 40 діаметрів самих стрижнів. Наприклад, при армуванні прутами з перетином в 10 мм, з’єднання нахлестом роблять протяжністю в 400 мм.

Стики розташовують в шаховими квадратами в розбіг. Межі верхнього і нижнього поясів з’єднуються п-образними підсилювальними прутами, це необов’язково, але рекомендовано, так як додасть цілісності і міцності конструкції.

Плаваюче підставу тримає весь спектр навантажень на стиск, скручування і ін нижня його частина більше схильна до розтягування, верхня – стиску, тому важливіше нижня арматурна сітка.

розрахунок арматури

Існує проста методика розрахунку необхідної кількості прутів арматури. Розглянемо її на прикладі плити 8х8. Найбільш часто використовуються стрижні перетином в 10 мм. Зазвичай арматурна сітка викладається з кроком 200 мм.маючи зазначені параметри, розраховують необхідну кількість арматури.

Показник ширини майбутньої бетонної заливки ділиться на ширину кроку в метрах. До вийшла цифрі додають 1 прут: 8/0, 2+1=41. Щоб утворилася сітка штирі, укладають також і перпендикулярно, отже, отримана цифра множиться на два: 41х2=82.

У плаваючому фундаменті має бути як мінімум два армованих пояси, тому отримана цифра множиться на два і виходить 164 стрижня. Стандартний арматурний прут має довжину в 6 м. Якщо перевести кількість прутів в метри, то вийде: 164х6=984 м.

Подібним способом обчислюють кількість сполучних прутів між шарами арматури. Такі з’єднують штирі розташовуються вертикально в точках перетину горизонтальних прутів арматури. Кількість цих точок легко визначити, якщо кількість штирів помножити на той же показник: 41х41=1681.

Нижній арматурний пояс укладають в 5 см від основи плити. Товщина монолітної бетонної заливки становить 200 мм. Знаючи ці цифри легко визначити довжину з’єднує стрижня: вона становить 0,1 м. Виходячи із зазначених цифр, визначаємо кількість матеріалу в метрах для всіх сполук: 0,1х1681=168,1 м.

Для проведення всіх будівельних робіт з армування плити необхідно: 984+168,1=1152,1 м арматурних стрижнів.

Для розрахунку навантажень іноді потрібно знати і вага арматури в фундаменті. Зазвичай при покупці прутів вказується їх вага. Один стрижень має вагу в середньому 0, 66 кг. Для нашого прикладу вага арматурних прутів складе: 0,66х1152,1=760 кг.

процес армування

Армування монолітної плити робиться, коли вже готовий котлован, зроблена подушка, покладена гідроізоляція і споруджена опалубка.

  1. спочатку розраховуються параметри сітки арматури, визначається розмір її осередків. Далі, вона збирається з прутів вже на місці всередині підготовленого котловану. Чим масивніше будівля, тим менше розмір осередків. Найбільш часто використовують осередки з відстанню прутів в діапазоні 200-400 мм, але не менше 150 мм.

Збирають сітку просто: прути укладаються один на інший на підставки, щоб утворився каркас з рівними осередками.

Армування плити 150 мм. Армування плитного фундаменту: схема, приклад розрахунку

Стрижні в процесі в’язання з’єднують нахлестом один до одного. Стик обв’язується в трьох місцях. Існує кілька способів в’язки арматури. Найпопулярніший наступний. Відрізок м’якого дроту в 30 см складається вдвічі, так щоб один кінець утворив петлю. Дріт накладається на перехрестя з прутів навскоси. Вільні кінці простягаються в петлю і закручуються в’язальним гачком. Вузол повинен бути досить тугим, щоб прути не їздили. Дріт обмотують з трьох сторін: в нижній частині вертикального штиря, потім по краях (праворуч і ліворуч) горизонтального стрижня.

Для того щоб вузол краще тримався, використовують пасатижі і гачки для в’язки. Слід зазначити, що занадто тугий вузол також не рекомендується: дріт може лопнути. Існує також і автоматичне обладнання для в’язки, але багато будівельників вибирають саме ручний спосіб.

Є спеціальна в’язальний дріт, але можна використовувати також і звичайну сталевий дріт діаметром 0,5-1,2 мм.Армування плити 150 мм. Армування плитного фундаменту: схема, приклад розрахунку

  1. після складання першого пояса до нього прикручують в’язальним дротом вертикальні з’єднувачі з арматурних штирів. Їх готують попередньо і вони повинні бути однаковими по висоті. Для них використовують ті ж арматурні прути або прути менше діаметром, наприклад, перетином в 8 мм.
  1. до з’єднувачів прикручується дротом друга сітка арматури. Робити це легше, так як не потрібно виставляти розмір осередків: друга сітка автоматично повністю повторює параметри першої.

Армована сітка не повинна торкатися до грунту або лежати на гідроізоляції. Її обов’язковоУкладають на спеціальні підставки. Для цього придатні як саморобні, так і вже готові заводські. Одним з їх видів є спеціальні фіксатори тарілчастої форми.

Шар розчину до сітки арматури знизу роблять не менше 50 мм, в деяких випадках, 15-20 см – це залежить від товщини плити. Збирають каркаси всередині готової і встановленої опалубки так, щоб і з боків від її стінок до прутів був зазор такої ж товщини. Прути повинні повністю покриватися бетоном.Армування плити 150 мм. Армування плитного фундаменту: схема, приклад розрахунку

  1. останній етап-заливка бетоном. Перед нею потрібно перевірити стійкість каркаса: прути не повинні їздити і зміщуватися в сторони під час заливання бетону.

Удосконалення і розвиток сфери індивідуального будівництва призводить до появи нових матеріалів і способів їх застосування на будівництві. Одне з таких нововведень-це самостійне армування і заливка монолітних плит для перекриття будинку.

Плита перекриття є одним з найпоширеніших залізобетонних виробів в будівництві.

Армування монолітної плити необхідно проводити строго за технологією. Так як нижній шар арматуру несе на собі основне навантаження, плита її не витримає при неправильному армуванні.

Робоче навантаження на готову монолітну плиту для перекриття спрямована зверху вниз. Від точки прикладання вона розподіляється рівномірно по всій плиті. Без правильного армування така плита не витримає навантажень. Основне навантаження припадає на нижній шар арматури. Він працює на розтягнення, тому повинен володіти особливою міцністю. Верхня частина плити відчуває при цьому стиснення, яке бетон і без армування переносить добре.

Монолітні бетонні перекриття, їх армування можна при великому бажанні зробити своїми руками. Але це зажадає великих витрат часу і сил. Перед початком роботи необхідно провести точний розрахунок виготовлення монолітного перекриття. Такий розрахунок фахівці роблять на комп’ютері за допомогою підключення спеціального програмного забезпечення.

Правильний розрахунок монолітної плити для перекриття та її армування має ряд переваг:

  • перекриття з монолітної плити буде володіти високою несучою здатністю;
  • точний розрахунок дасть оптимальний варіант вибору арматури, товщини плити, марки і кількості бетону. Все це в сукупності дозволяє економити фінансові кошти і час;
  • професійний розрахунок дає можливість в якості опори монолітного перекриття використовувати не тільки стіни, але також і колони, розташовані всередині приміщення;
  • розрахунок видасть всі необхідні обсяги робіт і їх вартість;
  • можна розрахувати плиту перекриття нестандартної геометричної форми;
  • термін служби перекриття, спорудженого в суворій відповідності з розрахунками армування, практично необмежений.

Загальні правила

Армування плити 150 мм. Армування плитного фундаменту: схема, приклад розрахунку

Армування необхідно виконати в два шари. Щоб з’єднати стрижні в сітку, знадобиться в’язальний дріт в 1,5 мм.

Виконати професійний математичний розрахунок під силу далеко не кожному. Але існують загальні правила спорудження і армування саморобного монолітного перекриття. Згідно з цими правилами товщина плити повинна дорівнювати 1/30 довжини перекривається прольоту. Наприклад: при довжині прольоту 600 см товщина готового монолітного перекриття буде дорівнює 20 см.збільшення товщини призведе тільки до перевитрати дорогого бетону. Якщо довжина перекриваються прорізів не перевищує 7 метрів, то можна вдатися до стандартного варіанту розрахунку. За таким розрахунком монолітну плиту слід армувати двома шарами арматури. Обидва шари виконуються з арматурних стрижнів а-500с. Вони мають діаметр 10 мм. Стрижні укладаються з кроком приблизно 150-200 мм. З’єднання прутів в сітку зі стороною квадрата 150-200 мм виконується в’язальної м’яким дротом діаметром близько 1,2 – 3,0 мм.можна плиту армувати із застосуванням зварної стандартної сітки, наявної у продажу.

При визначенні розмірів монолітної споруди слід врахувати величину захоплення. Це та частина плити, яка буде спиратися на стіну. Якщо стіни цегляні, то величина захоплення повинна бути 15 см або трохи більше. Для стін з газобетону ця величина становить 25 і більше сантиметрів. Арматурні стрижні обрізаються так, щоб їх торці були залиті шаром бетону не менше 25 мм завтовшки.

Після зв’язування арматурних сіток необхідно правильно рознести їх по висоті. При товщині плити монолітного перекриття від 180 до 200 мм довжина перекривається прольоту може досягати 6 метрів. У таких плитах відстань між верхньою і нижньою сіткою арматури становить від 105 до 125 мм.для дотримання цієї відстані з обрізків арматури товщиною 10 мм робляться своєрідні фіксатори. Верхні і нижні горизонтальні частини фіксаторів робляться довжиною близько 350 мм. Висота вертикальних елементів дорівнює 105-125 мм.ці фіксатори можна згинати за допомогою саморобного пристосування. Готові фіксатори встановлюються між верхньою і нижньою арматурною сіткою з кроком близько метра. У зоні опори плити на стіну ця відстань зменшується до 400 мм.

Армування плити 150 мм. Армування плитного фундаменту: схема, приклад розрахунку

Для розведення арматурних сіток по висоті використовуються фіксатори, які встановлюються в шаховому порядку з кроком в 1м.

Найпростіший розрахунок показує, що при правильному армуванні на кв. М монолітного бетонного перекриття товщиною 20 см потрібно приблизно 1 куб. М бетону марки м200 і вище (краще м350), 36 кг арматури марки а-500с, що має діаметр 10 мм.

Під нижньою сіткою для армування монолітної конструкції повинен залишитися шар бетону приблизно в 25-30 мм або трохи більше. Таким же шаром покривається верхня арматурна сітка. Для дотримання цього розміру під перетину нижніх арматурних прутів підставляються пластикові фіксатори з кроком близько 1 метра. Ці фіксатори продаються в магазинах будівельних матеріалів. Їх можна замінити дерев’яними брусочками, прибитими або прикрученими саморізами до опалубки. Якщо їх не закріпити таким чином, то вони можуть спливти при заповненні опалубки бетонною масою. Це загальні правила. Але точний розрахунок може зробити тільки професіонал.

спорудження опалубки

Для виготовлення монолітної плити потрібно встановити опалубку. Робиться вона з деревини. Під опалубку встановлюються спеціальні телескопічні стійки на міцних триногах. Стійки слід надійно закріпити. Кількість їх має бути таке, щоб опалубка не прогиналася під вагою бетону. Вага його досягає 300-500 кг на кв. М при товщині шару 200 мм. Розташовуються стійки зазвичай через кожні 120-150 см.при відсутності спеціальних стійок їх можна замінити стійками з бруса 100х100 мм перетином або кругляка такого ж діаметру.

Армування плити 150 мм. Армування плитного фундаменту: схема, приклад розрахунку

Опалубка повинна розташовуватися строго горизонтально і не мати щілин між дошками.

Низ опалубки становить шар листового ламінованого матеріалу. Для цього годиться ламінована фанера. Математичний розрахунок рекомендує використовувати листи товщиною 18-20 і більше міліметрів. До ламінованої поверхні бетон не прилипає. Можна також використовувати просту товсту фанеру, пофарбовану олійною фарбою. До неї бетон теж не прилипає. Такий матеріал дозволяє отримати абсолютно гладку і рівну нижню поверхню плити перекриття. У найпростішому варіанті можуть використовуватися звичайні оброблені дошки. Товщина їх повинна бути 50 мм.до стійок фанеру або дошки прикріплюють шурупами.

Важливо проконтролювати абсолютну горизонтальність опалубки за допомогою рівня або інших доступних засобів. Між щитами фанери або дошками не повинно залишатися щілин. Можна зверху опалубку застелити поліетиленовою плівкою, щоб рідкий бетон не просочився вниз. Плівка також не дасть волозі з бетонної маси вбратися в дерево опалубки. Втрата вологи зменшує міцність бетону. Недбало змонтована опалубка призведе до нерівностей нижньої поверхні монолітної плити і до додаткових труднощів при остаточних оздоблювальних роботах.

Низ майбутньої плити складається з шару бетону для ізоляції арматури товщиною близько 20 мм.на нього через опори укладається арматурна сітка. Вся конструкція заливається бетоном марки м200 або вище.

При ширині перекриваються прольотів більше 8 метрів перекриття армують високоміцними канатами. Якщо при цьому монолітна плита буде спиратися на колони, то на місцях опори монтується додаткове армування. Опалубка робиться на всю довжину плити.

бетонування арматури

Армування плити 150 мм. Армування плитного фундаменту: схема, приклад розрахунку

Щоб при застиганні бетон не розтріскувався, його необхідно змочувати водою протягом першого тижня.

Бетон укладається на всю площу перекриття відразу. Бетонну суміш краще використовувати промислового приготування, яка доставляється спеціальними машинами-міксерами в потрібній кількості. Такий бетон краще саморобного. Він проходить контроль якості, до його складу входять спеціальні добавкиРодич.

  • склад або холодильник, забитий ласощами, побачений уві сні-сприятливий сон, який обіцяє розкішне життя.
  • Армування плити 150 мм. Армування плитного фундаменту: схема, приклад розрахунку

    Що говорить сонник фрейда?

    • за сонником фрейда, червона ікра уві сні-символ вишуканого життя.
    • червона ікра на красивій тарілці-вас чекає спокуса, від якого буде дуже складно відмовитися. Якщо сновидець все ж піддасться спокусі, його чекають проблеми.
    • побачити ласощі в холодильнику-охолодження почуттів між партнерами.
    • купувати баночку з делікатесом – до романтичного побачення, яке закінчиться інтимною близькістю.

    Армування плити 150 мм. Армування плитного фундаменту: схема, приклад розрахунку
    Побачити в мріях смачні ласощі-позитивний сон, який обіцяє достаток і благополучне життя. Якщо трактування сну виявилася несприятливою, не варто впадати у відчай, адже будь-які життєві неприємності швидко проходять, достатньо лише перечекати несприятливий момент.

    Ікра-це не просто делікатес. Вона вважається символом багатої і благополучного життя. Саме на цьому базуються всі тлумачення в сонниках цього символу. Але якщо ви побачили сон з ікрою, то обов’язково згадайте всі нюанси сновидіння і знайдіть найближчу за значенням трактування.

    Ікра – тлумачення сну

    Як відомо, ікра буває різних видів, тому саме це часто змінює смислове навантаження сновидіння в цілому. Дуже часто такий делікатес символізує плодючість і є ознакою продовження роду. Саме тому багато тлумачень ікри в сновидінні пов’язані з описом взаємин з протилежною статтю і народженням дітей.

    Отже, до чого сниться червона ікра? це досить поширений продукт, може бути, тому він досить часто з’являється в сновидіннях. Якщо вам сниться, що ви купуєте червону ікру, то це дуже хороша ознака. Воно вказує на те, що незабаром ви отримаєте великий прибуток або займете значуще становище в суспільстві. Але якщо за сюжетом нічних мрій вам довелося відкрити банку з ікрою, але в ній виявилося щось інше, то в житті вас чекають непередбачені витрати або чекає розчарування в цьому-небудь.

    Якщо в сновидінні ви їсте червону ікру, то в найближчому майбутньому життя вам буде підносити справжні насолоди. Для молодої дівчини такий сон віщує вагітність. Якщо ви займаєтеся бізнесом. То все угоди після сновидіння, в якому ви їли червону ікру, будуть успішними.

    Не дуже сприятливим знаком сон з червоною ікрою є для жінки у віці. Він вказує на те, що наяву вона опиниться в центрі пліток і пересудів. Щоб уникнути цього слід менше часу проводити в галасливих компаніях і ділиться зі знайомими людьми інформацією про себе.

    Армування плити 150 мм. Армування плитного фундаменту: схема, приклад розрахунку

    Інші трактування сюжетів сновидінь можуть бути наступними:

      бачити червону ікру у відкритій банку — брати участь в найближчому майбутньому в грандіозному святковому заході.бачити чорну ікру в вазочці на порожньому столі — успіху в новому розпочатому справі досягти не вдасться.їсти красиві бутерброди-мати можливість повністю реалізувати власні природні таланти.їсти млинці з ікрою — захворіти незабаром.виймати ікру з риби — очікувати приємного сюрпризу від близьких людей.отримати в подарунок ікру — зустріти багатого і дуже привабливого чоловіка; їсти ікру ложкою — випаде можливість наяву брати участь в дорогих розвагах.є сиру ікру прямо з риби — очікувати в житті велике здивування.

    Якщо вам сниться, що ви відкриваєте холодильник, який зверху донизу завалений червоною ікрою, то незабаром ви зробите дорогу покупку. А якщо в холодильнику ви в нічних мареннях виявили одну ікринку, то наяву вам належить почати прибуткову справу.

    Для чоловіка червона ікра в сновидінні є символом бажання продовжити свій рід. Також такий сон може вказувати на незвичайні сексуальні переваги молодої людини.

    Коли вам сниться зіпсована червона ікра, то цей сон попереджає про те, що партнер по бізнесу збирається вас обдурити. Привиділася уві сні ікра, викинута на смітник, вказує на те, що ви втомилися від роботи, а значить, вам потрібно повноцінно відпочити.

    Армування плити 150 мм. Армування плитного фундаменту: схема, приклад розрахунку

    До чого сниться чорна ікра

    Іншим частим питанням є, до чого сниться чорна ікра. Як правило, більшість сонників таке сновидіння пов’язує зі стабільним життєвим періодом. Якщо вам привиділася чорна ікра в нічних мареннях, то вам нічого не загрожує наяву, і ви можете бути спокійні за свої доходи.

    Дуже хороші зміни в діловій сфері обіцяє чорна ікра, побачена в нічних мареннях. Вона завжди віщує. Що настає дуже вдалий період для будь-яких починань і укладення ділових угод. Але при цьому сновидіння з ікрою завжди акцентує уваги сновидіння, що для успішного просування до мети потрібен чіткий план дій.

    Для жінки чорна ікра в сновидінні віщує поповнення сімейства або ж одужання, якщо представниця прекрасної половини людства бореться з серйозною хворобою. Для вагітної жінки сон з чорною ікрою вказує на те, що пологи пройдуть успішно, без будь-яких ускладнень.

    Сон з чорною ікрою може приснитися чоловікові перед діловою зустріччю. Він вказує на те, що переговори будуть успішними, і він проявить себе з вигідного боку, що сприятиме зміцненню його авторитету.

    Інші можливі трактування сновидінь можуть бути наступними:

      бачити чорну ікру на тарілці на накритому стравами столі — отримати визнання в житті і стати багатою людиною.пробуючи ікру, явно відчувати її смак-отримати можливість відпочити в дуже оригінальному місці.купувати ікру-прийняти правильне рішення.їсти даний продукт в гостях-відчувати гордість від того, що у вашому оточенні є впливові люди.пригощати ікрою друзів-допомагати своїм родичам і близьким.

    Коли в нічних мареннях ви милуєтеся чорною ікрою, виставленої на вітрині магазину, то це вказує на те, що ви мрієте про краще життя. А якщо ви бачите даний продукт всередині риби, то це означає, що ви не боїтеся ніяких труднощів і впевнено рухаєтеся до поставлених цілей.

    Якщо в нічних мареннях ви бачите, як ви купуєте баночки з чорною ікрою, то це означає, що вас чекає несподіване багатство. Наприклад, це може бути виграш в лотерею або отримання спадщини.

    Зіпсована ікра — сонник

    зіпсована ікра сниться в життєвий період, коли у сновидіння є шанс розбагатіти. Будьте уважні наяву, надану долею можливість обов’язково потрібно використовувати. Але коли ви бачите апетитну свіжу ікру, то це всього лише віщує те, що вас покличуть в гості.

    Ікру їсть ваш обранець

    якщо вам приснилося, що ікру їсть ваш обранець, то значить, він готовий перейти до нового етапу відносин. Для тих, хто серйозно хворіє даний продукт сниться до повного одужання. А для літніх людей сновидіння з чорною ікрою віщує довге життя.

    &1&

    До чого сниться сира ікра

    сира ікра, без будь-якої обробки, завжди віщує прибуток. З таким сновидінням часто пов’язують отримання цінних подарунків і везіння у вирішенні найскладніших фінансових питань.інші види ікри в сновидіннях можуть тлумачитися наступним чином:

      кабачкова ікра уві сні є символом того, що в реальному житті настає період розчарувань. Саме тому в даний час не слід починати відповідальні справи.ікра оселедця віщує те, що життєва ситуація може прийняти абсолютно несподіваний для сновидіння оборот.будь-яка овочева ікра вказує на те, що збудете жити в достатку, хоча розбагатіти вам не вдасться.

    Риба мече ікру уві сні

    якщо за сюжетом сну вам довелося бачити, як риба мече ікру, то це вказує на те, що незабаром до вас гості приїдуть близькі вам люди з дітьми. А якщо ви добуваєте ікру самі, то це свідчить про жорсткість вашого характеру. Будьте обережні і контролюйте свої вчинки, щоб вони не були, наповнені жорстокістю.у більшості випадків будь-яка ікра, побачена в сновидінні, має позитивне тлумачення. І якщо навіть такий символ попереджає, про якісь негативні події в реальному житті, їх потрібно просто пережити. Образно кажучи, таке сновидіння завжди дарує надію на те, що незабаром настануть щасливі часи.