Чим корисні стрибки на скакалці.

157

У дитинстві багато хто з нас могли годинами стрибати на скакалці. Цей нехитрий спортивний інвентар був хорошим помічником в різних іграх і змаганнях. Сьогодні скіпінг (або skipping) є популярним заняттям для схуднення. Фітнес-тренери розробляють нові вправи, а численні користувачі дають відгуки про позитивні результати.

Під час вправ основне навантаження припадає на проблемні ділянки тіла: ноги, стегна, сідниці. Завдяки цьому ефективно розщеплюються жири, і після тривалих регулярних занять спостерігається схуднення живота і боків.

Стимулюється рух лімфи в тканинах і усуваються застійні явища в судинах, що допомагає позбутися целюліту. В результаті ноги набувають красиві форми, сідниці стають пружними, а шкіра на стегнах – підтягнутою. Стрибки на скакалці розвивають гнучкість, пластичність, приводять в тонус всі м’язи і роблять стрункою поставу. При цьому добре зміцнюється дихальна система і поліпшується кровообіг. Ще однією важливою перевагою є низька ціна інвентарю – 150-250 рублів. Вона майже не займає місця, не вимагає ніякого догляду, її зручно брати з собою в дорогу.

Чому стрибки на скакалці ідеальні для схуднення?

Великі навантаження і висока інтенсивність занять викликають гіпоксію (брак кисню). У перервах між вправами організм робить спроби швидше відновитися. Легкі починають активно вдихати повітря, а кров насичується киснем, який проникає в усі судини і очищає клітини від жирових відкладень і токсинів. Для цих складних процесів організму потрібна додаткова енергія, і він бере її з жирових запасів.

Результати схуднення на фото до і після місяця регулярних вправ виглядають вражаюче. За кожні 15 хвилин тренування спалюється 200-300 ккал. За відгуками фахівців, за 30 днів більшості людей вдається скинути 5-7 кг.а якщо дотримуватися правильного харчування, дотримуватися питного режиму і чергувати з іншими вправами, то схуднути можна ще більше.

Як вибрати скакалку для схуднення?

Щоб було зручно, вибирають її виходячи зі свого зростання. Для цього розправляють мотузку, стають посередині і тягнуть кінці вгору – вони повинні доходити до пахв. Оптимальний діаметр троса-8-9 мм.

Торгова мережа пропонує схуднути за допомогою таких скакалок:

  • з гумовим тросом – стандартні моделі з пластиковими ручками;
  • обтяжені – з підвищеним навантаженням на м’язи;
  • швидкісні – забезпечують швидке обертання і більшу кількість стрибків;
  • електронні – оснащені вбудованим датчиком підрахунку стрибків і спалювання калорій.

Недосвідченим людям краще використовувати швидкісну або електронну. Після того, як настане звикання, буде вироблений певний темп і тривалість, переходять до обтяжений варіанту. Такі тренування не тільки забезпечують схуднення живота, але і допомагають моделювати все тіло.

Чим корисні стрибки на скакалці.

Як і скільки стрибати для схуднення живота?

Щоб заняття проходили максимально ефективно, необхідно не забути про зручний одяг. Краще, якщо це будуть обтягуючі речі для фітнес-тренувань – топ, футболка, легінси, лосини. Жінки повинні надягати бюстгальтер, добре підтримує груди. Якщо заняття спортом не є регулярною звичкою, то починають поступово. У перші кілька днів цілком достатньо тренуватися по 5 хвилин вранці і ввечері – 2-3 рази на тиждень. Стрибати слід не поспішаючи, витримуючи певний темп.

Нарощувати інтенсивність починають після того, як дихальна система звикне до навантажень. Через 10-15 днів тривалість тренувань збільшують до години, додаючи щотижня по 5-10 хвилин. Краще влаштовувати короткі перерви. В цей час можна робити інші вправи, наприклад, обертання обруча на талії. Робота над схудненням живота за допомогою стрибків повинна приносити організму користь, тому перевантаження серця і судин неприпустима. Коли дихання починає збиватися, необхідно перейти на інші більш легкі вправи. Якщо в м’язах з’являється тремтіння, то можна виставити одну ногу вперед, а другу підігнути – це дає їй короткочасний відпочинок.

Слід здійснювати щодня не менше 5 000 стрибків на скакалці. Істотний результат стає помітним після 2-3 місяців регулярних тренувань. Щоб прискорити процес схуднення, можна займатися кілька разів на день.

Чим корисні стрибки на скакалці.

Таблиця стрибків на скакалці

Щоб точно розуміти, скільки спалюється калорій за годину, потрібно виходити з власної маси тіла і кількості стрибків за хвилину (враховуйте також те, ). Таблиця енерговитрат допомагає ефективно вибудувати програму схуднення в домашніх умовах.

маса тіла тривалість, хв 5 10 15 30 45 60 50 55 110 165 307 490 650 60 65 130 200 400 590 785 70 75 140 230 460 685 915

Вправи:

  • прості стрибки на двох ногах-повільно обертати скакалку і стрибати на носках, м’яко відштовхуючись від підлоги. Під час приземлення ноги злегка зігнути в колінах. Поступово нарощувати темп.
  • подвійні-вправа виконується неспішно. За один оборот роблять 2 стрибка.
  • в сторони-на двох ногах, переміщаючись вперед-назад, вправо-вліво.
  • зі зміною ніг-виконувати на кожен оборот і в швидкому темпі. Стрибати по черзі на лівій і правій нозі. Зовні схоже на біг на місці.
  • швидкісні-працювати дуже швидко, високо піднімаючи коліна.
  • нахили-скласти інвентар в кілька разів і взяти за кінці. Руки витягнути вперед і методично нахилятися. Вправа допомагає в схудненні живота, боків, спини.
  • повороти-утримуючи складену скакалку на витягнутих руках, повертати корпус вліво-вправо.

Чим корисні стрибки на скакалці.

  • скільки часу відводиться на кожну вправу? оптимальна тривалість становить не менше 2-х хвилин. Скакалку при цьому можна обертати поперемінно вперед і назад.
  • не можна стрибати відразу після прийому їжі. До занять слід приступати через годину.
  • перед тренуванням потрібно зробити легку розминку, щоб розігріти суглоби і м’язи. Для цього добре підходять підйоми на носках, поперемінне обертання стоп в одну і іншу сторону.
  • початкове положення тіла під час занять: спина пряма, ноги разом, лікті зігнути. У кожній руці кінці скакалки. Під час стрибків не нахилятися, голову тримати рівно і дивитися прямо перед собою.
  • лікті повинні розташовуватися якомога ближче до тіла. Це допоможе обертати мотузку тільки силою зап’ястя.
  • під час стрибків розслабити м’язи живота – це полегшує навантаження. Ноги повинні м’яко пружинити при відштовхуванні. Не слід приземлятися на всю стопу відразу. Починають з шкарпеток, злегка згинаючи при цьому коліна.
  • після тренування бажано зробити коротку пішу прогулянку, а потім прийняти теплий душ.

Чим корисні стрибки на скакалці.

Протипоказання

Вправи зі скакалкою для схуднення надають великі навантаження на всі внутрішні органи і системи. Інтенсивні заняття мають деякі обмеження:

  • проблеми з колінними чашечками, захворювання суглобів, хрящів (артрит, артроз, бурсит);
  • хвороби кісток і хребта;
  • мігрені;
  • гіпертонія, хвороби серця і судин.

Комплекс повинен розроблятися разом з тренером з фітнесу. З урахуванням всіх особливостей організму він виглядає менш інтенсивним і насиченим, ніж стандартні вправи для схуднення.

Колись в дитинстві багато хто любив стрибати на скакалці. Притому стрибали скрізь — у дворі, на вулиці, разом з подружками і поодинці. Стрибали на двох ногах, на одній, з поворотом, з перекручуванням і так далі. Тоді ми ще не знали, як важлива для організму звичайна скакалка. Користь від неї неймовірна! з її допомогою можна і здоров’я зміцнити, і скинути зайві кілограми, і серцево-судинну діяльність налагодити, і навіть від целюліту позбутися.

Чим же так корисні стрибки на скакалці? користь від новомодного захоплення, званого на заході » скіпінг «(стрибати) — велика. В процесі здійснення стрибків задіюються м’язи ніг. Це, в свою чергу, призводить до схуднення в стегнах, підсилює тонус м’язів і надає їм пружність. За допомогою скакалки можна помітно скинути вагу, що важливо для людей, які ведуть малорухливий спосіб життя і не бувають в спортзалах або фітнесклубах. Занадто багато кілограм не скинути, але до 6 кг за місяць-два можна запросто.

Кожній людині фізична активність просто необхідна для здоров’я. Всі ми знаємо, що рух — це життя, але не всі поспішаємо бігти слідом за своїм здоров’ям. Для тих, хто не має можливості займатися бігом або на будь-яких тренажерах — самий просто спосіб поліпшити своє здоров’я і фізичну форму — скакалка. Користь від неї велика, а витрат на придбання дорогих тренажерів-ніяких, та й місця в малогабаритній квартиріПрактично не займає. Якщо ви вирішили зайнятися своїм здоров’ям, та ще й схуднути на додачу з мінімальними витратами, цей міні-тренажер — для вас.

» яка користь від скакалки?»- іронічно запитаєте ви. Можуть бути навіть ефективніше плавання або бігу. Вони не тільки тренують і ніг, вони зміцнюють дихальну систему, тренують підвищують витривалість людини, розвивають координацію рухів. Ну чим не диво-тренажер? всі баскетболісти і боксери використовують скакалку для своїх тренувань. Вона розвиває стрибучість і робить фігуру помітно стрункішою. А якщо ще врахувати мінімальну вартість скакалки і можливість займатися в будь — якому місці-ціни їй немає.

Для того щоб заняття були максимально ефективними, спочатку треба визначитися, якою має бути скакалка. Користь буде тільки тоді, коли цей предмет буде обраний правильно. Довжина скакалки повинна відповідати вашому зростанню, інакше вам буде важко з нею управлятися. При покупці візьміть скакалку в руки, склавши її вдвічі, витягніть руки вперед паралельно підлозі і візьміться за кінці. Якщо вона провисла до самої підлоги, значить, це ваш розмір. Далі-взуття. Взуття повинна бути м’якою, зручною і бажано пружинистою.

Важлива також поверхня, на якій ви будете займатися. Це не повинен бути килим, краще щоб поліпшити ковзання скакалки. Для початку потрібно виконувати вправи не більше 5 хвилин, щоб не давати відразу занадто велике навантаження. Особливо обережними повинні бути люди, які страждають серцевими захворюваннями, а також мають надмірну вагу. Починайте потроху, стрибаючи на обидві ноги або по одній змінно, опускаючись на пальці ніг.

Які вправи робити з тренажером скакалка? користь буде максимальна, якщо ви, потренувавшись кілька днів в простих стрибках, перейдете до більш складних вправ. А саме:

Пострибаєте на одній нозі;

Потім стрибки, поперемінно змінюючи ноги;

Схрещуючи скакалку;

Крутячи скакалку назад;

Стрибаючи, імітуючи біг на місці.

Порада: якщо огрядна жінка займається стрибками на скакалці з метою схуднення — треба надягати спеціальну білизну, щоб запобігти утворенню розтяжок. Максимальний ефект можна отримати, довівши поступово кількість стрибків в день до 2000, і займаючись кілька разів на тиждень, хвилин по 30 в день. Якщо дозволяє здоров’я і час, можна займатися щодня, але не перестарайтеся, все добре, коли воно в міру.

Стрибки на скакалці для схуднення-відмінний спосіб швидко повернути втрачену форму. Головний плюс таких вправ-твої ніжки за короткий час придбають небачену стрункість, а ще ти підтягнеш м’язи сідниць і позбудешся целюліту.

Для початку спробуй проробляти стрибки на скакалці з середньою швидкістю, тобто приблизно 100 стрибків за одну хвилину. Виходить? нехай тебе надихає той факт, що за 15 хвилин таких стрибків близько 200 кілокалорій будуть безслідно залишати твоє тіло. Правда, здорово? а головне-приємно, весело і в общем-то неважко, потрібно тільки не запускати своє тіло, підтримувати його в тонусі кожен день.

Головні переваги

Скакалка для схуднення допоможе тобі вирішити основні проблеми жінок, які бажають схуднути:

1. Ти зможеш розвинути гнучкість, рухи стануть більш скоординованими і плавними, а постава – просто королівською.

2. Результати після регулярних стрибків зі скакалкою будуть такими ж, як після занять у фітнес-центрі на кардіотренажерах.

3. Стрибки на скакалці не вимагають виділення спеціального часу: ти можеш стрибати, як тільки у тебе з’явилося 15-20 вільних хвилин, одночасно слухаючи новини або музику.

Користь особливо відчутна для тих, хто хоче зменшити обсяг стегон, зробити їх більш підтягнутими. Щоб ще більше посилити ефект фізичних вправ, додай навантаження у вигляді велотренажера. Але, якщо у тебе його немає, не засмучуйся: і одна скакалка принесе достатній ефект-вже через два-три тижні ти відчуєш, що м’язи знаходяться в тонусі, стали більш щільними, пішла в’ялість шкіри, а стегна нарешті звузилися!

Крім того, користь скакалки для здоров’я підтверджується медиками. Стрибки стимулюють серцевий м’яз, виводять з організму токсини і шлаки, а також не дозволяють розвинутися варикозного розширення вен.

Організм швидко стане міцним і здоровим, ти відчуєш, як поліпшується з кожним днем настрій, адже стрибки на скакалці формують позитивний психологічний настрій.

Чим корисні стрибки на скакалці.правильний вибір скакалки

Маленьким жінкам, зріст яких не перевищує 152 см, фахівці радять вибирати скакалку довжиною 210 см.
Якщо ти трохи вище — до 167 см – візьми скакалку 250 см завдовжки.

Високим жінкам – до 183 см – необхідна довжина 280 см.

Нарешті, найвищим дамам слід взяти довжину 310 см.

Як виконувати стрибки на скакалці?

Якщо твоя мета – схуднути, старайся, щоб тулуб під час стрибків залишалося в одному і тому ж положенні. Стрибати на скакалці потрібно невисоко. Основну роботу виконують зап’ястя, передпліччя і ноги.

Почни з повільного, найбільш комфортного для тебе темпу, поступово збільшуй швидкість. Може бути, відразу буде важкувато, особливо, якщо ти відвикла від фізичного навантаження. Але поступово тіло «згадає» дитячі роки, і тренуватися стане легко.

Тренуйся приблизно 10-15 хвилин в день. Згодом збільшуй навантаження. Одна скакалка не допоможе: потрібно переглянути свій раціон, змінивши його в бік здорового харчування, і влаштовувати 1 розвантажувальний день в тиждень.

Голодувати не потрібно, інакше у тебе не буде сил. Просто відмовся від шкідливої їжі, побільше їж овочів і фруктів, каш і кисломолочної продукції, пий багато чистої води.

    Стрибки на скакалці-один з найбільш поширених варіантів кардіо-навантаження, застосовуваний, як для схуднення, так і для поліпшення функціональних якостей атлета. Їх використовують практично в кожному виді спорту: фітнесі, єдиноборствах, кроссфіті і багатьох інших.

    Це знайоме всім з дитинства вправа дозволяє витратити величезну кількість калорій, поліпшити координацію і анаеробну витривалість і збільшити загальну інтенсивність тренування і будь-якого функціонального комплексу. Саме тому ми і рекомендуємо взяти це нехитре (на перший погляд) вправу на озброєння і частіше вносити його в свій тренувальний процес.

    У цій статті ми розповімо про те, чим корисні стрибки на скакалці, розглянемо правильну техніку виконання стрибків і дамо деякі практичні рекомендації.

    користь стрибків на скакалці

    Користь цієї вправи очевидна:

    • ви стаєте набагато витривалішими;
    • витрачаєте велику кількість калорій;
    • скидаєте зайву вагу;
    • покращуєте рельєф м’язів;
    • розвиваєте спритність і координацію;

Про скакалці, напевно, чув кожен з вас. Цей тренажер є абсолютно доступним в наш час, оскільки він має досить невелику ціну. Мало того, її можна зробити самостійно в домашніх умовах.

Вона дуже компактна, її можна навіть брати з собою. Для стрибків на скакалці не потрібно багато місця. Цей тренажер є універсальним, ідеальним, адже ви можете вправлятися на ньому як в квартирі, так і в парку, лісовому масиві або на стадіоні.

Важливо вміти правильно підбирати скакалку по своєму зросту. Щоб це визначити, потрібно знайти центр скакалки, стати на нього ногами, візьміться за ручки і натягніть їх максимально вгору. При відповідному розмірі вони повинні доходити десь до пахв. Якщо скакалка буде довше або коротше вашого розміру, то стрибати на ній буде не дуже зручно.

Те, що від скакалки може бути тільки користь, не повинно викликати ніяких сумнівів. Однак користь ця може бути тільки в тому випадку, якщо стрибати регулярно і систематично. І приділяти цьому заняттю слід не пару хвилин в день, а хоча б півгодини. Однак потрібно сказати, що скакалка не тільки прибирає зайвий жир, у неї є ще багато позитивних ефектів.

Займаючись на скакалці, ви зміцнюєте свою серцево-судинну систему. Стрибки на скакалці включені в основну масу існуючих на сьогоднішній день кардіотренувань, причому відносяться вони до людей практично всіх вікових груп. Але якщо у вас є якась проблема з серцем або судинами, не поспішайте з подібними вправами. Це, правда, не означає, що вони для вас протипоказані, просто перед цим слід проконсультуватися з лікарем, який підбере оптимальну для вашого організму навантаження.

Стрибки на скакалці розвивають стійкість і витривалість, а також сприятливо впливають на функціонування дихальної системи. Для людей, які страждають від задишки після незначних фізичних навантажень, дана вправа підійде ідеально.

Стрибки на даному тренажері є, свого роду, струсом проблемних зон (особливо це стосується жінок). Таким чином, виходить прекрасний лімфодренажнийМасаж. Це позбавляє вас від набряків, сприяє виведенню токсинів, спалює жирові відкладення в проблемних зонах.

Стрибки зі скакалкою приносять величезну користь для здоров’я ще й тому, що є досить ефективною профілактикою варикозної хвороби судин нижніх кінцівок. Пов’язано це зі, свого роду, ритмічним масажем м’яких тканин ніг, а також з прискоренням кровотоку по венах нижніх кінцівок, що перешкоджає застою крові в поверхневих венах.

Чим корисні стрибки на скакалці.

Звичайно ж, ті, хто регулярно стрибають на скакалці, швидко худнуть, скидаючи зайві кілограми. Це й не дивно, адже за короткий проміжок часу, протягом якого здійснюється дана вправа, людина втрачає величезну кількість енергетичних ресурсів (іншими словами, кілокалорій). За годину можна спалити близько 700 кілокалорій енергії. Такі енергії практично порівнянні з втратами .

Багато спортсменів виконують стрибки на скакалці перед іншими серйозними вправами. Роблять це вони, щоб швидко розігріти м’язи, оскільки даний спосіб є ідеальним для цього. Дана вправа можна використовувати в якості зарядки щоранку, щоб швидко прокинутися і набратися бадьорості і сил на весь день. У баскетболістів, футболістів, боксерів і багатьох інших спортсменів тренування були б неповноцінними, якби вони не виконували кожен день стрибки на скакалці. Виконуючи дану вправу, вони відпрацьовують швидкість, координацію рухів, витривалість і увагу.

Кожен з вас, хто коли-небудь пробував пострибати хоч кілька секунд за допомогою даного снаряда, знає, що виконати це, не збиваючись з ритму, дуже складно. Коли ви виконуєте дану вправу на скакалці, то працюють одночасно велика кількість м’язів вашого тіла. До них відносяться: литкові, м’язи спини, плечі, кисті, а також черевної і сідниці. Щоб тіло розвивалося гармонійно і повноцінно, важливо, щоб м’язи функціонували не окремо, а виконували свою роботу в комплексі з іншими.

Яким категоріям людей стрибки зі скакалкою можуть бути протипоказані?

Чим корисні стрибки на скакалці.

Можуть не принести користь подібні вправи в наступних випадках:

        У людей з другим і третім ступенем ожиріння, вже розвиненим варикозом вен нижніх кінцівок і кардіальною патологією. Дозвіл на виконання стрибків такої категорії осіб може дати тільки лікар, оскільки дана вправа надає велике навантаження на серцево-судинну систему;

        У осіб, які страждають остеохондрозом, мають деформації хребта, а також хвороби суглобів нижніх кінцівок і хребетного стовпа;

        У людей, які страждають частими головними болями і мігренню;

Як правильно слід стрибати, щоб від даної вправи отримувати тільки користь?

Чим корисні стрибки на скакалці.

        Жінки, які мають великий розмір грудей, повинні здійснювати стрибки в добре підтримують бюстгальтерах;

        Не слід стрибати без взуття, щоб не травмувати шкіру і м’які тканини стоп. Краще це робити в кросівках;

        Не слід скакати на бетонному або іншому подібному по твердості підлозі, але і на дуже м’якій і нерівній поверхні це робити також не потрібно;

        Стрибки потрібно виконувати з приземленням одночасно на дві ноги, причому не на всю поверхню стопи, а не передню її частину. Стрибки ваші повинні бути практично безшумними, а не виробляють гуркіт;

        Нижні кінцівки весь час повинні бути кілька зігнуті в колінних суглобах, не слід намагатися їх розігнути, напружувати м’язи ніг також не слід під час виконання вправи. Стрибки на скакалці повинні бути максимально швидкими, з високим підскоком, без зупинок під час виконання підходу.

Чим корисні стрибки на скакалці.

Для початку ви повинні навчитися стрибати на скакалці без зупинок, хоча б протягом п’яти хвилин. Далі кожен день намагайтеся збільшувати тривалість стрибків без. Для ефективного схуднення вам доведеться стрибати на скакалці мінімум 20-30 хвилин щодня. Схема стрибків не має ніяких складнощів: ви повинні стрибати максимально швидко, робити дуже короткі паузи, щоб перевести подих, заспокоїти серцебиття, а потім знову максимально викладатися. Періоди навантаження і спокою повинні тривати приблизно 30-120 секунд. На практиці було доведено, що, займаючись за такою схемою, ви зможете позбутися від максимальної кількості жирових відкладень. Вона полягає в наступному:

        Для розігріву виконуємо стрибки з невеликою швидкістю протягом трьох хвилин;

        30 секунд відпочинку для відновлення нормальної частоти дихальних рухів;

        Півхвилини відпочинку;

        Знову максимальна викладка протягом хвилини і півхвилини спокою;

        Завершують схему легкі стрибки протягом п’яти хвилин. При цьому стрибки повинні бути легкими, повітряними, не інтенсивними. В цей час можете розучувати нові елементи на даному тренажері. Після цього гарненько розтягніть м’язи і зв’язки, потягніть їх і розслабтеся.

Завдяки такій схемі ви зможете не тільки ефективно і швидко схуднути, але і станете володарем тренованого серця і тонізованих судин. Вправи ці слід виконувати три-чотири рази на тиждень.

Стрибки на скакалці приносять дуже велику користь для жінок. Пов’язано це, в першу чергу, з тим, що даний тренажер є ворогом в’ялої, не підтягнутою шкіри. А, як ми знаємо, проблема целюліту серед жінок в наш час дуже популярна. Представниці слабкої статі, які мають в’ялу некрасиву шкіру на сідницях і стегнах, яка нагадує апельсинову шкірку, не можуть відчувати себе вільно і впевнено. Особливо це стосується літнього періоду, коли всі бажають дефілювати по пляжу в красивих відкритих купальниках, ловлячи на собі погляди захоплених чоловіків. Однак, для тих, кого переслідує целюліт, короткі спідниці, вузькі штани і бікіні стають забороненим плодом. Але прекрасним засобом, завдяки якому можна сміливо оголошувати війну целюліту, є не що інше, як скакалка. Ви можете позбутися від цієї неприємної проблеми за досить короткий проміжок часу.

Тут ніякого великого секрету, просто, коли ви стрибаєте, в усі тканини і органи надходить велика кількість оксигенованої і багатою поживними речовинами крові. Жири, що відклалися в проблемних областях, активно розщеплюються і виводяться з жіночого організму. Цей спосіб є набагато більш ефективним в порівнянні з різними дорогими косметичними засобами для боротьби з целюлітом. Тепло одягніться, пострибайте півгодини у високому темпі і через півмісяця – місяць ви станете свідком прекрасних результатів.

Перед початком стрибків на скакалці фахівці рекомендують здійснювати легкі пробіжки або розминатися, розігріваючи всі м’язи. Взуття має бути зручним, бажано на високій пружній підошві. Виконуючи стрибки, слід відриватися від поверхні підлоги або землі всього на пару – трійку сантиметрів, не більше, приземляйтеся на носочки, таким чином, щоб п’яти зовсім не торкалися землі.

Бажано поєднувати дану вправу з бігом підтюпцем, віджиманнями від підлоги, присіданнями, підтягуваннями на турніку і брусах, накачуванням м’язів черевного преса.

Чим корисні стрибки на скакалці.

Ще одна порада: щоб стрибки на скакалці не стали для вас нудними, ми рекомендуємо фотографувати свою фігуру раз в два тижні, а через три місяці активних тренувань порівняйте отримані знімки. Ви повинні пам’ятати, що дані вправи ви робите тільки для того, щоб отримати особисту користь, як для поліпшення фігури, так і для поправки здоров’я. Відповідно, вам нема за чим сачкувати або шукати будь-які виправдання, щоб пропустити тренування. Також, потрібно відзначити, що заняття фізичними вправами прекрасно допомагає подолати психологічні розлади, стресові ситуації, для цього вам просто потрібно просто відволіктися і суєти і поганих думок, зайнятися своїм тілом.
Скакалка є оптимальним вибором для тих, хто бажає схуднути або відчути себе в оптимальній формі за найкоротші терміни. Складнощі можуть виникати лише на самому початку шляху, поки ви не звикнете до навантажень. А як тільки ви втягнетеся, вас вже буде не відмовити від подібних занять. Психіка людини так влаштована, що він може звикнути до будь-якої складності після закінчення одного-двох місяців. Тому, можете бути впевнені, що у вас все вийде, якщо дуже постараєтеся і прикладіть хоч трохи зусиль в перші тижні занять.