Ковдри з бамбука: відгуки покупців. Ковдри з бамбукового волокна вибір по сезону

189

Люди проводять в ліжку третину життя, тому до вибору постільних речей потрібно підходити грунтовно. Адже від них залежить якість сну і загальний стан здоров’я. Тому зараз набирають популярність натуральні ковдри з бамбука, адже вони не тільки екологічні, але комфортні і практичні. Як вибрати підходящий варіант? давайте розберемося, на які характеристики варто звернути увагу при покупці.

Характеристики

Основні показники при виборі ковдри з бамбука.

Вибір розміру

Параметри найчастіше вибираються в залежності від розмірів ліжка або вже наявних комплектів постільної білизни. Якщо ви збираєтеся купувати спальне приладдя під нову ковдру, то орієнтуйтеся на наступні характеристики.

  1. для однієї людини досить півтораспального, згідно з європейськими стандартами його ширина становить 155 см, а за російськими – 140-145 см.
  2. для двох підійде двоспальне покривало з шириною від 172 до 220 см. Цей варіант підходить для великого ліжка, навіть якщо на ній спить одна людина, так заправлена ліжко буде виглядати акуратніше.
  3. для дитячого ліжечка розміри бамбукового ковдри складають 110 (100) х 140 (150) см.

Склад

Щоб визначити яке бамбукове ковдру краще, недостатньо вирішити, що воно буде просто з бамбука. Адже цей компонент може міститися в різних кількостях як всередині, так і зовні полотна.

Зазвичай бамбук використовують в складі наповнювача, причому крім нього додаються синтетичні добавки. Це не спроба заощадити на матеріалі, а раціональне рішення, тому що саме по собі волокно не володіє достатньою пружністю, щоб зробити виріб пишним.

Важливо! відомо, що об’ємна ковдра краще зберігає тепло і забезпечує доступ повітря до сплячої людини, так що додавання синтетики високої якості тільки покращує характеристики.

Синтетичні компоненти стояти недорого тому, чим більше у виробі бамбука, тим вище буде вартість. Збільшений вміст натуральних матеріалів робить покривало приємним на дотик і шовковистим.

Бамбук може входити до складу чохла, тканина з нього нагадує бавовна і шовк. Сам по собі матеріал здається тонким, але дуже міцним і гладким. Такі чохли підходять для людей з чутливою ніжною шкірою, крім цього виключається ймовірність виникнення алергічних реакцій.

Як вже зазначалося раніше, в ньому нерідко міститися крім натуральних волокон ще й синтетичні. Чохол же шиється з будь-яких матеріалів, найчастіше це бавовна. Якісні вироби з нього приємні до тіла, підходять для використання в різні пори року і цілком доступні за ціною.

Сезонність

Ця характеристика залежить від щільності виробу, виділяють 3 види: літній, всесезонне і зимовий. Такий поділ вважається умовним, тому що одним людям в літній період вистачає тонкого покривала, а інші постійно сплять повністю закутавшись.

  1. зимові бамбукові вироби прекрасно зігрівають, але при цьому не дають потіти. Волокно, з якого воно зроблено, має порівняно невелику вагу, добре пропускає повітря і дає відчуття прохолоди. Повітря всередині матеріалу сприяє підтримці оптимального мікроклімату навколо сплячої людини. При низькій температурі воно утримує тепло. Достатня вентиляція здатна прибрати зайву вологу, яка утворюється на тілі під час потіння. Варто відзначити антибактеріальні властивості, що не дає розмножуватися шкідливим мікроорганізмам, в тому числі викликають неприємні запахи, тому відчуття свіжості зберігається довгий час.
  2. літнє покривало вважається полегшеним варіантом, в теплу пору року бамбукові вироби користуються великою популярністю. Тонкі волокна забезпечують достатню продувність і зберігають свіжість матеріалу. Сплячий огортається теплом і м’якістю, але при цьому виключений перегрів організму.
  3. всесезонне-проміжний варіант між літньою і зимовою моделлю. Його щільність і вміст наповнювача таке ж, як в теплому виробі, а секрет універсальності полягає в стібку. Зимовий виріб прошивається широкими стібками, а всесезонне більш частими. Це дозволяє укласти наповнювач щільним шаром і знизити обсяги вироби. Між волокнами залишається менше повітря, який забезпечує збереження тепла. Тому при рівній кількості бамбукового матеріалу всесезонний варіант менш пишний і теплий.

Як визначити підробку

Як вибрати ковдру високої якості, якщо за зовнішнім виглядом неможливо визначити його склад?

Російські виробники

Кращі виробники використовують для виготовлення продукції сировину високої якості і тестують їх на відсутність алергічних реакцій. Вибираючи виріб, варто звернути увагу на три російські компанії – «легкі сни», «sn-textile» і «natures».

Гарна ковдра повинна зігрівати взимку і давати прохолоду в літню спеку. Такий ефект дають різні якісні характеристики виробу, включаючи матеріал, з якого виготовлений наповнювач. У даній статті наводиться інформація про те, що являє собою ковдру з бамбука. Відгуки про такі постільні приналежності незмінно захоплені.

що являє собою бамбукове волокно?

У східних країнах бамбук частенько використовується при виготовленні меблів і навіть в будівництві. Сучасні технології дозволяють виготовляти з цього матеріалу вироби штучного текстилю і наповнювач для подушок і ковдр. У процесі виробництва задіяні різні хімічні інгредієнти, які не представляють для людського здоров’я небезпеки, оскільки самі відносяться до різновидів органіки.

Як вибрати?

Спочатку потрібно визначитися під який сезон підбирається ковдру з бамбука. Доведеться переконатися в тому, що всі шви виконані акуратно. Ніяких волокон і ниток не повинно стирчати. Краще, щоб простежка була виконана у формі клітини. Це сприяє кращому висиханню і збереженню властивостей циркуляції повітря.

Дитяче бамбукове ковдру має бути максимально тонким, але при цьому досить широким. Найбільш підходящий розмір 140х140 при характеристиках щільності 100г на 1 кв.м. Дітям старшого віку краще вибирати полегшене ковдру бамбук на 1 м довше.

Вибираючи товари в інтернет-магазині, додатково потрібно уточнювати таку інформацію:

  • чи присутній на виробі бирка з назвою наповнювача;
  • які приблизні габарити стьобаних касет. Нормальна клітина повинна бути максимум 30х30 см;
  • з чого виготовлений чохол? синтетика знижує корисні характеристики бамбукового наповнювача в рази.

Щоб уточнити подібну інформацію, доведеться зателефонувати з консультантом.

переваги та недоліки

Тепер нам ясно, що являє собою бамбукове ковдру. Плюси і мінуси такого наповнювача не для всіх очевидні.

Переваги:

  • гіпоалергенність. Безліч людей хворіють на астму і страждають алергією. Подібні розлади можуть бути спровоковані самим наповнювачем або мешкають в ньому мікроорганізми. У бамбукових наповнювачах не створюється сприятливе середовище для різних мікробів, тому шкоди здоров’ю вони не завдають;
  • гігієнічність. Ковдра бамбук бавовна можна назвати хімічно інертним. Вироби не пахнуть, не містять шкідливих токсинів, не вимагають додаткової хімічної чистки, чудово переносять прання, досить швидко висихають;
  • повітропроникність. Наповнювач добре дихає не збирає вологу, наділений властивостями терморегуляції;
  • легкість. Середній показник ваги самих великогабаритних ковдр з бамбуковим наповнювачем становить не більше 1 кг;
  • простота догляду. Матеріал відноситься до категорії найменш вимогливих.

При виборі ковдри з бамбука слід бути уважним тому, що багато продавців приписують їм невластиві корисні властивості.

Також вони заявляють про те, що в таких виробах практично відсутні негативні якості.

Недоліки:

  • погана гігроскопічність. Бамбуковий наповнювач недостатньо добре поглинає вологу. Тому його не рекомендують купувати людям з підвищеною пітливістю і використовувати під час лікування застуди;
  • погано утримують тепло. Ковдри з бамбуковим наповнювачем не так добре зігрівають, як вовняні або пухові;
  • недовговічність. Часто люди скаржаться на те, що такі постільні приналежності швидко мнуться, гріють не так добре, як раніше. Дані характеристики обумовлені складом наповнювача.

Прання

Чи можна прати бамбукове ковдру в пральній машиніНаближені до природних.

Ковдри з бамбука: відгуки покупців. Ковдри з бамбукового волокна вибір по сезону

освітлення і температурний режим

Фікус кінкі є світлолюбною рослиною, і утримувати його слід в приміщенні, яке добре освітлено. Світло має бути розсіяним. Хоча рослина непогано переносить пряме сонячне світло, але в жарку погоду його притіняють від палючих променів. Хоча це і теплолюбний квітка, він негативно реагує на потік гарячого повітря, тому горщик з фікусом рекомендується ставити подалі від опалювальних приладів. Мінімальна температура, при якій кінкі добре себе почуває, становить +15 °c.

Рослина потрібно відразу ставити на постійне місце, тому що воно дуже болісно реагує на перестановку. При постійному переміщенні горщика з місця на місце у нього починають опадати листя. Таке відбувається і через протягів, від яких кінкі потрібно оберігати.

Ковдри з бамбука: відгуки покупців. Ковдри з бамбукового волокна вибір по сезону

вологість повітря і полив

Рослина не пред’являє особливих вимог до вологості повітря. Він добре переносить сухе повітря в приміщенні і підвищену вологість. Але все-таки рекомендується підтримувати оптимальний рівень вологості. Для того щоб фікусу було комфортно, його час від часу обприскують і протирають його листя.

Поливати кінкі потрібно обережно, стежачи за тим, щоб грунт в ємності не перезволожується. Невеликі горщики з домашніми фікусами не дозволяють волозі швидко випаровуватися з грунту, а надмірне зволоження землі призводить до загнивання коренів і розвитку грибкових захворювань.

Не можна допускати пересихання ґрунтової суміші. Якщо фікус буде довго перебувати без вологи, то у нього почнуть жовтіти і опадати листя. тому полив кінкі повинен бути помірним, без надмірного зволоження грунту і її пересихання.

Ковдри з бамбука: відгуки покупців. Ковдри з бамбукового волокна вибір по сезону

Підживлення

При догляді в домашніх умовах за фікусом кінкі його слід регулярно підгодовувати. Згодом грунт в горщику виснажується і виникає дефіцит мінеральних речовин. Але їх надлишок також небажаний. Рослина навіть скидає листя через це. Тому фікус удобрюють за певною схемою.

Період активних підгодівлі настає, коли рослина виходить зі стану спокою. Відбувається це на початку весни, коли кінкі рушає в зростання після зимового відпочинку. Підгодовують фікус з цього часу і до початку осені 1-2 рази на місяць спеціальними або комплексними добривами. Підживлення поступово скорочують з настанням осені, зводячи нанівець і здійснюючи догляд вже без них.

Пересадка

Пересадка фікуса також є невід’ємною частиною догляду за цією рослиною. У перший раз таку процедуру проводять відразу після його придбання. Грунт, в якій продається фікус, не підходить для його постійного вирощування, тому після покупки його пересаджують в новий горщик з повною заміною землі. Якщо квітка залишити в магазинному субстраті, то він захворює і скидає листя.

Для пересадки вибирають пластикові або керамічні горщики і заповнюють їх почвосмесью, призначеної для фікусів. Ємність повинна бути не дуже просторою. Пересаджують кінки в міру необхідності, коли рослина дуже сильно розростається. Процедуру проводять методом перевалки, переміщаючи фікус разом зі старим земляною грудкою. Новим субстратом заповнюють простір між горщиком і грудкою землі, а також насипають його на дренажний шар і поверхню земляної грудки.

обрізка і розмноження

Обрізають кінки для формування крони. Зазвичай в один горщик висаджують кілька фікусів такого сорту, дозволяючи сформувати деревце з густою кроною. В цьому випадку не тільки крона виглядає ефективно, але і стовбур, так як стебла переплітаються і через деякий час зростаються біля основи.

Якщо фікус росте поодинці, то його можна сформувати у вигляді мініатюрного дерева. В цьому випадку крона буде не дуже пишною, але карликовий квітка виглядає дуже витончено.

Розмножується фікус кінкі за допомогою верхівкових пагонів. Потрібний втечу довжиною 10 см з знаходяться на ньому одним–двома листочками зрізають гострим ножем. Виступаючий на зрізі молочний сік змивають теплою водою, а втечу підсушують. Укорінюють підготовлений держак в живильній суміші і накривають пакетом або склом, щоб створити тепличні умови. Пагони повинні знаходитися в теплому і світлому місці. Освіта перших корінців слід очікувати через два тижні. Через місяць живці висаджують в постійні горщики.

Цей вид являє собою вічнозелений деревоподібний чагарник з дрібними зеленими листочками витягнутої форми (до 4 сантиметрів в довжину) , спадаючими гілочками і здеревілим стовбуром. Відмітна особливість листя кінкі: жовто-бежева або світло-салатна нерівна смуга по краю листа.

Для довідки:

Відділ: покритонасінні (квіткові)
Клас: дводольні
Порядок: розоцвіті
Сімейство: тутові
Рід: фікус
Вид: фікус бенджаміна
Підвид: фікус бенджаміна кінкі.

Рідним для нього є тропічний клімат африки, південно-східної азії, індії та північної австралії, де він має вигляд справжнісінького дерева, що виростає до 25-30 метрів.

Догляд в домашніх умовах

Після покупки квітка найкраще пересадити в невеликий керамічний або пластиковий горщик, не забувши про дренаж.

В іншому випадку є ймовірність того, що через магазинної грунту листя рослини почнуть опадати.

Довідка: для фікуса кінкі бажано відразу вибрати постійне місце в будинку, тому що. Він погано переносить перестановку.

Фото

На фото фікус » бенджаміна кінкі»:

Ковдри з бамбука: відгуки покупців. Ковдри з бамбукового волокна вибір по сезону

Ковдри з бамбука: відгуки покупців. Ковдри з бамбукового волокна вибір по сезону

Відео

Корисне відео про догляд в домашніх умовах:

Грунт і підгодівля

Грунт повинен бути слабокислою або нейтральною. Оскільки вона з часом виснажується, її потрібно підгодовувати спеціальними мінеральними складами. Особливо актуально це навесні, коли фікус починає активно рости після зимової «сплячки». у цей період і до настання осені потрібно удобрювати грунт хоча б один — два рази на місяць.

Восени частоту підгодівлі скорочують, а взимку дана процедура вже не потрібно.

Освітлення

Він дуже світлолюбний, причому найкраще підійде розсіяне світло. Прямі сонячні промені можуть викликати опіки листя, а недостатність освітлення призводить до уповільнення росту рослини.

Температура

Оптимальна температура повітря – не нижче 15 °с і не вище 30 °с.

У зв’язку з цим не варто розміщувати горщик з рослиною поруч з опалювальними приладами, а також на протягах і не засклених лоджіях.

Полив

Для фікуса кінкі оптимальним буде помірне зволоження. При рясному поливі можна пошкодити кореневу систему. Пересихання грунту також допускати не слід. Рослину можна обприскувати не холодною відстояною водою.

Посадка і пересадка

Ковдри з бамбука: відгуки покупців. Ковдри з бамбукового волокна вибір по сезонупересадку молодих пагонів проводять на самому початку весни щороку.

Дорослі рослини пересаджують набагато рідше, тільки коли їм стає тісно в їх старих горщиках.

Послідовність дій при пересадці:

  • взяти горщик більшого діаметру;
  • покласти на дно керамзитовий дренаж;
  • обережно витягнути фікус зі старого горщика разом із земляною грудкою;
  • помістити в нову ємність і додати необхідну кількість землі;
  • полити і внести добрива.

Формування крони

Гілки швидко ростуть, тому для формування красивої крони їх потрібно обрізати.

Ця процедура для рослини абсолютно нешкідлива і дозволяє отримати бажану форму фікуса: кулясту або іншу.

Корисне відео по правильному формуванню крони:

Ще молоді стебла кінки можна переплести між собою як завгодно, тому що вони досить гнучкі.

Проводити обрізку найкраще навесні або влітку, так крона буде більш пишною.

Розмноження

Розмножується він насінням або живцями. Розмноження насінням відбувається частіше в природному середовищі, в домашніх же умовах потрібно скористатися другим способом. Щоб виростити кінки з держака, потрібно зрізати держак з верхівки або бічної гілочки рослини, дочекатися висихання молочного соку на зрізі і помістити в воду.

Після того як паросток дасть корінці (швидше це відбувається навесні) фікус можна садити в грунт. Корисне відео розмноження живцями в домашніх умовах:

Користь і шкода

Ковдри з бамбука: відгуки покупців. Ковдри з бамбукового волокна вибір по сезонуфікус бенджаміна кінкі практично нешкідливий, якщо звичайно не намагатися вжити його в їжу.

Він сприятливо впливає на мікроклімат приміщення. А саме – зволожує і очищає повітря від шкідливих речовин формальдегідної і бензойної груп.

Фікус має цілу низку лікувальних властивостей, що застосовуються в народній медицині.

З його допомогою лікують:

  • різні гематоми;
  • радикуліт;
  • остеохондроз;
  • кісти біля основи ясен;
  • мастопатію;
  • Долар. Але за таку вартість вміст бамбукових волокон буде не більше 10%, а чохол створюють з синтетичного матеріалу. У місцях строчки тонка тканина протирається, а з отворів вибивається наповнювач. Тому така ковдра прослужить лише кілька років.

    За відгуками, ковдра з бамбука» панда » буде відмінним вибором. Виріб м’який, легкий і теплий. У продукції преміум класу вміст бамбукових волокон більше 50%, а чохол створюють з натурального дихаючого матеріалу. Вартість на дану продукцію буде більше 100 доларів, але у використанні вона буде бездоганною.

    Оптимальним рішенням буде придбання продукції відомих фірм, яка випускається в середній ціновій категорії. Орієнтовна ціна дорогого, але якісного, полуторного або подвійного всесезонного ковдри турецького бренду дорівнює близько 50 доларів.

    Інші параметри

    Оскільки бамбукові ковдри затребувані, виробники випускають продукцію за різними цінами. Вироби відрізняються якістю. Крім основних параметрів треба звертати увагу на:

    1. зовнішній вигляд виробу-фактуру, малюнок, окантовку.
    2. упаковку.
    3. вартість.

    Ковдри з бамбука: відгуки покупців. Ковдри з бамбукового волокна вибір по сезону

    Якісна ковдра з бамбука прослужить довго. При цьому з ним буде комфортно і тепло. Слід купувати товари у перевірених виробників.