Втеча з вязниці. Втеча з вязниці ігри вязниця на двох 2

96

Втеча з в’язниці на двох два пацана 1 товстий 2 худий гра, де вам належить зрозуміти, як важко ховатися від переслідують вас копів. Ви, звичайно ж, подумали що, не докладаючи ніяких зусиль, зможете зробити це? ви помиляєтеся, адже в тюремній колонії всі коридори заплутані, а також тут всюди встановлені камери і ходить охорона. Ваше завдання минути всі ці перешкоди і спробувати дістатися до залізних дверей.

Перш ніж гра почнеться, підшукайте партнера, який допоможе вам пройти через всі складнощі. Якщо ж ви не зможете це зробити, то вам необхідно самостійно управляти відразу двома героями. На стінах будуть підвішені мішки із золотом, які вам потрібно збирати. У кожному епізоді вам потрібно підібрати три мішки, від яких будуть залежати окуляри, одержувані за подолання всіх перешкод. Ваші персонажі абсолютно різні, худий хлопчина вміє високо стрибати і пробиратися в невеликі проходи. Товстий втікач зуміє підняти і пересунути будь-який предмет, але от щоб забратися на високий уступ, йому необхідна допомога. Як тільки ви зможете завершити рівень, то опинитеся на карті, де побачите всі епізоди, з якими ви зустрінетеся під час ігрового процесу.

Схожі на втечу з в’язниці на двох два пацана 1 товстий 2 худий гри

  • у грі» втеча з в’язниці 3: знайти вихід » досить-таки заплутана і незвичайна гра. Щоб впоратися з нею вам доведеться досить-таки добре продумати кожен свій хід, адже всього одна помилка, і ви будете спійманими озлобленими охоронцями. Як тільки гра буде запущена, ви опинитеся на місці…]

  • втеча з в’язниці когама гра, в якій ви підете в подорож по різних яскравим платформам, де вас будуть чекати небезпечні перешкоди і пастки. Це не звичайна гра, адже тут у вас існує можливість не тільки зустрітися з іншими реальними гравцями, а й поспілкувати […]

  • хочете перевірити наскільки швидко вмієте діяти в складних ситуаціях, тоді запускайте гру під назвою «втеча з в’язниці на двох». Ваші персонажі опиняються на інопланетній станції. На їхніх тілах одягнені спеціальні костюми і як тільки ви вирішите покинути свій початковий пунк […]

  • у грі під назвою » втеча з в’язниці 3д» ви стаєте ув’язненим, якому набридло коротати свої дні за гратами і тому він вирішується на втечу. Довгий час він пробивав в стіні отвір, за допомогою якого зможе вибратися в коридори і підвали. Ваше завдання допомагати йому про […]

Опис флеш ігри

Втеча з в’язниці

Money movers game

Забавні брати злодії повернулися! в онлайн грі»втеча з в’язниці». У продовженні пригод ми дізнаємося, що брати потрапили до в’язниці, адже в минулій версії гри героїв зловили два поліцейських. Але тюремне життя їх зовсім не влаштовує і вони планують втечу, та ще й хочуть захопити мішки з грошима заодно. Гра являє собою бродилку на двох , в якісною графікою і веселими персонажами. Один гравець управляє за допомогою клавіш wasd, а інший — за допомогою стрілок. На вашому шляху буде безліч перешкод, які потрібно подолати. Це можуть бути і лазерні промені, відеокамери, гострі предмети, охорона і багато іншого. Адже втеча з в’язниці-справа не проста.

Також в даній грі важливо взаємодіяти один з одним. Адже у кожного з братів є свої як сильні сторони, так і слабкі. На деяких рівнях, наприклад, потрібно за допомогою один одного дотягуватися до важелів і кнопок, розташованих нагорі або допомагати один одному забиратися на платформи. На кожному рівні онлайн бродилки «втеча з в’язниці» потрібно зібрати всі мішки з грошима і дістатися до виходу, щоб перейти на новий рівень.

Ласкаво просимо в продовження гри втеча з в’язниці 2-грати двома злодюжками в 2 частини неймовірної дії «money movers». Це продовження історії двох братів-великого і маленького. Помилково ув’язнені, вони успішно втекли в 1 частини. Тепер їм належить повернутися, заради порятунку батька!

Розділіть гру втеча з в’язниці 2 на двох: кличте друга і грайте в повний екран-так веселіше і цікавіше! за сюжетом втекти можна тільки разом і головний секрет проходження у використанні особливих умінь кожного гравця. Худий брат може стрибати вище і проходити у вузьких місцях, а товстий компенсує повільність грубою силою. Граючи удвох зумієте спланувати втечу з кожної кімнати, зібрати здобич і продовжити пригода!

Як грати

Глобальна мета гри — здійснити втечу з в’язниці, розподіляючи труднощі на двох. Для цього потрібно поетапно пройти 20 поверхів (за кількістю рівнів).

Управління

За замовчуванням втеча з в’язниці здійснюється двома персонажами. Кожен володіє особливими вміннями, але є однакові:

  • здатність стати опорою іншому, якщо потрібно вискочити на високий уступ;
  • бігати і стрибати по платформах тюремних коридорів і камер;
  • збирати мішки грошей;
  • пересувати предмети на кнопки або перемикати важелі.

Великий хлопець пересувається зі стрілками, пасує перед лазерами або вузькими тунелями, але може пересувати, піднімати і підкидати важкі предмети з натисканням клавіші «пробіл».

Маленький брат спритніше пробігає повз лазерної сигналізації, може високо підстрибувати і пролазити у вузьких тунелях з кнопкою «s».

Важливо довести обох ув’язнених до ліфта, це гарантує перехід на новий рівень і збереження прогресу. Три мішки з грошима-необов’язкова умова проходження, але 60 зібраних бонусів гарантують додатковий приз до закінчення гри!

Моменту закипання. В цей час господарське мило натирається на тертці. Після того, як вода закипить, вогонь зменшується, а в таз поміщаються мильні стружки. Все слід добре розмішати, а після додати півсклянки клею або кальцинованої соди. На цьому етапі необхідно подбати про провітрювання кімнати.

Якщо ви опинилися в числі тих господинь, які замислюються про те, як почистити сковороду від товстого шару гару, то на наступному етапі можете опускати в приготований розчин посуд, знявши з неї ручку. Якщо вона не дерев’яна або пластмасова, то можна не займатися демонтажем.

Тепер потрібно набратися терпіння і залишити сковороду на час від 2 до 5 годин. Період знаходження посуду в тазику буде визначатися ступенем забруднення. Періодично слід доливати воду і перевіряти твердість нагару. Як тільки ви відчуєте, що він став м’якше, і побачите, що вода потемніла, посуд можна дістати і приступати до чищення сковороди всередині і зовні. Використовувати для цього можна:

  • алюмінієву губку;
  • скребок.

Якщо перед вами постало завдання про те, як почистити сковороду від товстого шару гару, то ви можете постаратися прискорити процес і зробити його простіше. Коли багаторічний шар розм’якшиться після кип’ятіння, на посуд наноситься очищувач для духовок. Можна використовувати склади марок amway і»шуманит». Перший краще, так як він не володіє запахом. Рідина наноситься на всю поверхню, а після сковорода відправляється в поліетиленовий пакет на 30 хвилин. Потім з нагаром буде впоратися легше.

Механічне очищення

Цей спосіб є більш радикальним, але за допомогою нього можна видалити не тільки нагар, але і іржу, а також жир. Справитися з проблемою наступна методика допоможе ефективно і швидко. Для проведення робіт знадобиться насадка у вигляді дротяної щітки по металу. Вона повинна підходити до болгарки або дрилі.

Очі слід захистити окулярами, а органи дихання-респіраторною маскою. Важливо надіти міцну взуття і щільний одяг. Така чистка повинна здійснюватися з особливою увагою і граничною обережністю. Все, що вам буде потрібно, — це видалити нагар за допомогою болгарки.

Використання соди, солі та оцту

Перед тим, як почистити сковороду від товстого шару гару, ви повинні вибрати спосіб проведення робіт. Якщо випадок не такий складний, то відмити посуд можна содою, сіллю і оцтом. Останній слід використовувати в 9-відсотковому вигляді. Виріб ставиться на вогонь, в нього висипається сіль в обсязі 2 столових ложок і наливається оцет. Дно повинно бути повністю закрито.

Вам слід дочекатися, поки рідина закипить, а після інтенсивність полум’я можна зменшити і додати чверть столової ложки соди. Велика частина води повинна випаруватися, потім посуд знімається з вогню і добре промивається. Чистка буде супроводжуватися утворенням сильного пара.

Використання вугілля і пригорщі харчової соди

Вирішуючи питання про те, як відмити старі сковороди від гару, ви можете приготувати універсальний засіб самостійно. В його основі буде активоване вугілля. Для того щоб чистка була ефективною, знадобиться 10 таблеток.

Вугілля подрібнюється, а після висипається на зволожене дно. Через годину здійснюється чистка із застосуванням миючого засобу. Альтернативним рішенням видалення пригоріла їжі виступає використання пригорщі харчової соди. Вона розбавляється в 3 л гарячої води. В засіб слід опустити посуд і прокип’ятити протягом 30 хвилин.

Використання нашатирного спирту і лимонної кислоти

Якщо у вас є бажання самостійно зайнятися виготовленням засобу для очищення гару, то в якості його базової основи ви можете використовувати нашатирний спирт з бурою. На склянку теплої води знадобиться 10 грам бури і крапля спирту.

Суміш наноситься на забруднені ділянки за допомогою губки. У домашніх умовах ви зможете використовувати ще й лимонну кислоту. Чайна ложка розбавляється в літрі води, а після розчин кип’ятиться. Потім в ньому замочують пригоріла сковороду і залишають на 1 годину. Якщо зовні бруд не відстане відразу, то процедуру слід повторити.

Коли чистку здійснюють регулярно, то позбутися тонкого шару забруднень виявляється куди простіше. При цьому не доведеться використовувати сильні засоби. Це говорить про те, що сковороду найкраще очищати як тільки вона охолоне.

Використання масла і фольги

Якщо ви теж опинилися в числі тих господинь, які замислюються над питанням про те, як відмити сковороду від гару, ви можете скористатися способом, який передбачає застосування масла. Але для початку необхідно здійснити стандартну чистку посуду з видаленням нагару і оголенням місць з іржею. Сковорода після цього просушується і на 40 хвилин поміщається в духову шафу, розігрітий до 120 °c. Час витримки становить 40 хвилин.

Розігріте виріб виймається і змащується маслом, а після знову ставиться в духовку, де температура піднялася вже до 230 °c. Сковорода в ній витримується годину. Попередньо дно духовки необхідно покрити фольгою.

Чистити сковороду від товстого шару гару, користуючись наведеною інструкцією, просто. Ознайомившись з нею, ви зможете зрозуміти, що після виконання всіх перерахованих вище маніпуляцій, сковороду необхідно дістати з духовки і знову змастити маслом, але тільки після того як посуд охолоне. Ця процедура допомагає ще й очистити їжу, прилиплу під час приготування.

Використання паяльної лампи

Для того щоб позбутися від нагару, слід використовувати паяльну лампу, факел якої направляється на поверхню, що очищається. Потім її можна буде звільнити від усього зайвого протягом 15 хвилин. Нагар як рукою зніме.

Така маніпуляція повинна здійснюватися на відкритому повітрі, далеко від людей, тварин і будівель. Ця необхідність продиктована правилами пожежної безпеки.

Застосування піску

Як прибрати гар на сковороді? цим питанням задається безліч господинь. Якщо ви теж хочете знати, то можете застосувати пісок. Він дозволяє позбутися від усього зайвого без клопоту. Технологія називається» пісочної сауною», вона передбачає необхідність приміщення піску всередину сковороди. Посуд ставиться на повільний вогонь на 3 години. Кінцевий час буде залежати від занедбаності випадку.

Шкребти і чистити після цього нічого не доведеться. Цю новину можна вважати хороший, але є і погана — запах під час чищення нікого не порадує. Нагар буде сходити досить просто, а домогтися цього можна буде, постукавши по стінках посуду.

Металева губка

Вибираючи цей спосіб для очищення сковороди, ви повинні підготувати ще й рушник, який дозволить витирати піт з чола. Праця зажадає багато сил. Але такий радикальний метод підходить лише чавунного посуду.

Застосування посудомийної машини

Від гару? незважаючи на те, що сучасні магазини переповнені посудом з антипригарним покриттям, відповідь на це питання залишається актуальним для господинь. Використовувати з цією метою посудомийну машину — одне задоволення. Сковороди можуть бути завантажені всередину, а після вам належить лише включити програму і відправитися відпочивати. Машина буде сама справлятися з нагаром. Якщо з першого разу домогтися результату не вдалося, то цикл можна повторити.

Сучасні засоби

Жодна господиня сьогодні не обходиться без побутової хімії, але використовувати її необхідно з розумом. Важливо пам’ятати, що не всі засоби добре змиваються проточною водою, тому наносити їх на поверхню посуду необхідно обережно. Кращим рішенням стане профілактика. Ви зможете використовувати малі дози хімічних препаратів, замість того щоб виливати їх у величезній кількості для очищення товстого шару гару.

Відмінно справляються з поставленими завданнями наступні засоби:

  • «фейрі»»
  • «дося».
  • «сіліт».

Цей список не можна назвати повним. Якщо ви вирішили вдатися до цього способу, то важливо захистити руки гумовими рукавичками, надіти респіратор, а приміщення добре провітрити. Якщо працюєте взимку, то слід включити витяжку.

Перед тим, як очистити сковороду від гару за допомогою однієї з таких сумішей, необхідно підготувати поліетиленовий пакет. Гель або порошок наноситься на поверхню посуду, яку потім необхідно герметично закрити. Після витримки вироби в таких умовах вам вдасться позбутися від забруднень звичайною губкою. Найскладніші ділянки доведеться обробити металевою щіткою або мочалкою.

Кілька слів про чавун

Способів для очищення сковороди сьогодні існує безліч. Ви можете вибрати метод механічного впливу. Він є найбільш трудомістким і довгим. Перед тим, як почистити чавунну сковороду від гару, ви повинні подивитися, чи є у вашому арсеналі паяльна лампа. Принцип їїМоменту закипання. В цей час господарське мило натирається на тертці. Після того, як вода закипить, вогонь зменшується, а в таз поміщаються мильні стружки. Все слід добре розмішати, а після додати півсклянки клею або кальцинованої соди. На цьому етапі необхідно подбати про провітрювання кімнати.

Якщо ви опинилися в числі тих господинь, які замислюються про те, як почистити сковороду від товстого шару гару, то на наступному етапі можете опускати в приготований розчин посуд, знявши з неї ручку. Якщо вона не дерев’яна або пластмасова, то можна не займатися демонтажем.

Тепер потрібно набратися терпіння і залишити сковороду на час від 2 до 5 годин. Період знаходження посуду в тазику буде визначатися ступенем забруднення. Періодично слід доливати воду і перевіряти твердість нагару. Як тільки ви відчуєте, що він став м’якше, і побачите, що вода потемніла, посуд можна дістати і приступати до чищення сковороди всередині і зовні. Використовувати для цього можна:

  • алюмінієву губку;
  • скребок.

Якщо перед вами постало завдання про те, як почистити сковороду від товстого шару гару, то ви можете постаратися прискорити процес і зробити його простіше. Коли багаторічний шар розм’якшиться після кип’ятіння, на посуд наноситься очищувач для духовок. Можна використовувати склади марок amway і»шуманит». Перший краще, так як він не володіє запахом. Рідина наноситься на всю поверхню, а після сковорода відправляється в поліетиленовий пакет на 30 хвилин. Потім з нагаром буде впоратися легше.

Механічне очищення

Цей спосіб є більш радикальним, але за допомогою нього можна видалити не тільки нагар, але і іржу, а також жир. Справитися з проблемою наступна методика допоможе ефективно і швидко. Для проведення робіт знадобиться насадка у вигляді дротяної щітки по металу. Вона повинна підходити до болгарки або дрилі.

Очі слід захистити окулярами, а органи дихання-респіраторною маскою. Важливо надіти міцну взуття і щільний одяг. Така чистка повинна здійснюватися з особливою увагою і граничною обережністю. Все, що вам буде потрібно, — це видалити нагар за допомогою болгарки.

Використання соди, солі та оцту

Перед тим, як почистити сковороду від товстого шару гару, ви повинні вибрати спосіб проведення робіт. Якщо випадок не такий складний, то відмити посуд можна содою, сіллю і оцтом. Останній слід використовувати в 9-відсотковому вигляді. Виріб ставиться на вогонь, в нього висипається сіль в обсязі 2 столових ложок і наливається оцет. Дно повинно бути повністю закрито.

Вам слід дочекатися, поки рідина закипить, а після інтенсивність полум’я можна зменшити і додати чверть столової ложки соди. Велика частина води повинна випаруватися, потім посуд знімається з вогню і добре промивається. Чистка буде супроводжуватися утворенням сильного пара.

Використання вугілля і пригорщі харчової соди

Вирішуючи питання про те, як відмити старі сковороди від гару, ви можете приготувати універсальний засіб самостійно. В його основі буде активоване вугілля. Для того щоб чистка була ефективною, знадобиться 10 таблеток.

Вугілля подрібнюється, а після висипається на зволожене дно. Через годину здійснюється чистка із застосуванням миючого засобу. Альтернативним рішенням видалення пригоріла їжі виступає використання пригорщі харчової соди. Вона розбавляється в 3 л гарячої води. В засіб слід опустити посуд і прокип’ятити протягом 30 хвилин.

Використання нашатирного спирту і лимонної кислоти

Якщо у вас є бажання самостійно зайнятися виготовленням засобу для очищення гару, то в якості його базової основи ви можете використовувати нашатирний спирт з бурою. На склянку теплої води знадобиться 10 грам бури і крапля спирту.

Суміш наноситься на забруднені ділянки за допомогою губки. У домашніх умовах ви зможете використовувати ще й лимонну кислоту. Чайна ложка розбавляється в літрі води, а після розчин кип’ятиться. Потім в ньому замочують пригоріла сковороду і залишають на 1 годину. Якщо зовні бруд не відстане відразу, то процедуру слід повторити.

Коли чистку здійснюють регулярно, то позбутися тонкого шару забруднень виявляється куди простіше. При цьому не доведеться використовувати сильні засоби. Це говорить про те, що сковороду найкраще очищати як тільки вона охолоне.

Використання масла і фольги

Якщо ви теж опинилися в числі тих господинь, які замислюються над питанням про те, як відмити сковороду від гару, ви можете скористатися способом, який передбачає застосування масла. Але для початку необхідно здійснити стандартну чистку посуду з видаленням нагару і оголенням місць з іржею. Сковорода після цього просушується і на 40 хвилин поміщається в духову шафу, розігрітий до 120 °c. Час витримки становить 40 хвилин.

Розігріте виріб виймається і змащується маслом, а після знову ставиться в духовку, де температура піднялася вже до 230 °c. Сковорода в ній витримується годину. Попередньо дно духовки необхідно покрити фольгою.

Чистити сковороду від товстого шару гару, користуючись наведеною інструкцією, просто. Ознайомившись з нею, ви зможете зрозуміти, що після виконання всіх перерахованих вище маніпуляцій, сковороду необхідно дістати з духовки і знову змастити маслом, але тільки після того як посуд охолоне. Ця процедура допомагає ще й очистити їжу, прилиплу під час приготування.

Використання паяльної лампи

Для того щоб позбутися від нагару, слід використовувати паяльну лампу, факел якої направляється на поверхню, що очищається. Потім її можна буде звільнити від усього зайвого протягом 15 хвилин. Нагар як рукою зніме.

Така маніпуляція повинна здійснюватися на відкритому повітрі, далеко від людей, тварин і будівель. Ця необхідність продиктована правилами пожежної безпеки.

Застосування піску

Як прибрати гар на сковороді? цим питанням задається безліч господинь. Якщо ви теж хочете знати, то можете застосувати пісок. Він дозволяє позбутися від усього зайвого без клопоту. Технологія називається» пісочної сауною», вона передбачає необхідність приміщення піску всередину сковороди. Посуд ставиться на повільний вогонь на 3 години. Кінцевий час буде залежати від занедбаності випадку.

Шкребти і чистити після цього нічого не доведеться. Цю новину можна вважати хороший, але є і погана — запах під час чищення нікого не порадує. Нагар буде сходити досить просто, а домогтися цього можна буде, постукавши по стінках посуду.

Металева губка

Вибираючи цей спосіб для очищення сковороди, ви повинні підготувати ще й рушник, який дозволить витирати піт з чола. Праця зажадає багато сил. Але такий радикальний метод підходить лише чавунного посуду.

Застосування посудомийної машини

Від гару? незважаючи на те, що сучасні магазини переповнені посудом з антипригарним покриттям, відповідь на це питання залишається актуальним для господинь. Використовувати з цією метою посудомийну машину — одне задоволення. Сковороди можуть бути завантажені всередину, а після вам належить лише включити програму і відправитися відпочивати. Машина буде сама справлятися з нагаром. Якщо з першого разу домогтися результату не вдалося, то цикл можна повторити.

Сучасні засоби

Жодна господиня сьогодні не обходиться без побутової хімії, але використовувати її необхідно з розумом. Важливо пам’ятати, що не всі засоби добре змиваються проточною водою, тому наносити їх на поверхню посуду необхідно обережно. Кращим рішенням стане профілактика. Ви зможете використовувати малі дози хімічних препаратів, замість того щоб виливати їх у величезній кількості для очищення товстого шару гару.

Відмінно справляються з поставленими завданнями наступні засоби:

  • «фейрі»»
  • «дося».
  • «сіліт».

Цей список не можна назвати повним. Якщо ви вирішили вдатися до цього способу, то важливо захистити руки гумовими рукавичками, надіти респіратор, а приміщення добре провітрити. Якщо працюєте взимку, то слід включити витяжку.

Перед тим, як очистити сковороду від гару за допомогою однієї з таких сумішей, необхідно підготувати поліетиленовий пакет. Гель або порошок наноситься на поверхню посуду, яку потім необхідно герметично закрити. Після витримки вироби в таких умовах вам вдасться позбутися від забруднень звичайною губкою. Найскладніші ділянки доведеться обробити металевою щіткою або мочалкою.

Кілька слів про чавун

Способів для очищення сковороди сьогодні існує безліч. Ви можете вибрати метод механічного впливу. Він є найбільш трудомістким і довгим. Перед тим, як почистити чавунну сковороду від гару, ви повинні подивитися, чи є у вашому арсеналі паяльна лампа. Принцип їїГірчиці і залити окропом. Залишити на ніч, а на ранок вимити м’якою губкою з гелем для миття посуду.

  • розпушувач для тіста. Дно вимитого дека рівномірно покрити тонким шаром розпушувача і скропити водою з пульверизатора. Залишити для реакції на півгодини і змити харчовий продукт із залишками жиру теплою водою.
  • сіль і сода. Змішати 3 частини харчової соди, 1 частина солі і 1 частина води. Отриману густу масу нанести на дно листа і залишити на 12 годин, краще на ніч. Вранці змити все гарячою проточною водою.
  • Для скляних, емальованих і керамічних поверхонь також підійде виварювання в тазу, очищення содою і перекисом водню, кип’ятіння з оцтом і содою, які рекомендуються для металевих листів.

    Скло, кераміка і емальоване покриття добре переносять вплив різних хімічних реагентів, проте відрізняються слабкою стійкістю до абразивів і металевих скребків. Уберегти такий посуд від застарілого нагару можна за допомогою паперу для випічки. Якщо перед приготуванням страви застелити дно пергаментом, докладати зусиль під час миття не доведеться.

    засоби для силіконових і тефлонових листів

    Форми і листи з силікону і тефлону були винайдені для полегшення процесу готування, адже при дотриманні технології до високоякісної посуді практично нічого не прилипає. Однак з часом шар нагару все одно утворюється, і видалити його можна тільки щадними способами:

    • замочити силіконову або тефлонову форму в теплій воді, додавши гелеве засіб для миття посуду. Через 30-60 хвилин промити чистою водою і м’якою ганчіркою або губкою.
    • тефлонове деко очистити від залишків їжі і засипати дно дрібною сіллю. Через півгодини видалити брудну сіль і змити гарячою водою. Якщо на посуді залишився нагар, замочити форму в гарячій воді з рідким миючим засобом.

    Після миття потрібно обов’язково протерти поверхню листа або форми паперовим або тканинним рушником насухо, щоб прибрати всі краплі, в яких можуть залишитися мікрочастинки жиру.

    Висновок

    Зрозуміло, що краще мити посуд відразу після приготування їжі. Однак не у кожної господині є така можливість, особливо коли гості вже на порозі. Якщо часу в обріз, необхідно видалити залишки жиру паперовими серветками і залити посуд гарячою водою, додавши трохи рідкого миючого засобу. Тоді після відходу гостей не доведеться мучитися з виварюванням і прикладати багато сил для .

    Ще зручніше – використовувати папір для випічки. Вона збере весь жир або застиглий цукор, і проблем з чищенням дека не виникне. Якщо ж лист або форма «обросли» нагаром, доведеться вибрати будь-який з наведених способів і випробувати його на практиці. Тільки при цьому потрібно обов’язково враховувати вид матеріалу, з якого виготовлений посуд.