3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

102

3.1 а. Сутність методу

Сутність методу полягає в нанесенні на готове лакофарбове покриття гратчастих надрізів і візуальної оцінки стану решітки покриття після ударного впливу, що чиниться на зворотну сторону пластини в місці нанесення решітки. Метод призначений для визначення адгезії високоеластичних покриттів.

(введений додатково, вим. № 1 ).

3.1 . апаратура та матеріали

Прилад для визначення міцності плівки при ударі — по гост 4765-73 .

Пристосування і матеріали, зазначені в п ..

(змінена редакція, зм. № 2, 3).

3.2 . підготовка до випробування

Підготовка пластин і нанесення випробовуваних матеріалів на підготовлені пластинки виробляють по п..

3.3 . проведення випробування

Гратчасті надрізи на зразки випробовуваних покриттів наносять по п. , після цього зразок фарбувальної поверхнею поміщають на ковадло приладу таким чином, щоб ділянка з гратчастими надрізами був розташований під бойком. Потім виробляють ударний вплив на зразок.

Випробування проводять по гост 4765-73, розд. 3, до встановлення висоти, при якій ударний вплив не викликає відшаровування решітки. При нормованому показнику вантаж встановлюють на задану висоту.

(змінена редакція, зм. № 1, 2, 3).

3.4 . обробка результатів

Адгезію оцінюють величиною міцності при зворотному ударі в сантиметрах, який витримує покриття без відшаровування надрізаних квадратів, що відповідає балу 1 по табл. .

Результат випробування оцінюють по гост 4765-73, розд. 4.

(змінена редакція, зм. № 2).

3.5 . (виключений, вим. № 2).

4. Метод паралельних надрізів

4.1 а. Сутність методу

Сутність методу полягає в нанесенні на готове лакофарбове покриття паралельних надрізів і візуальної оцінки стану покриття за трибальною системою.

(введений додатково, вим. № 1 ).

4.1 . апаратура та матеріали

Стрічка липка на поліетилентерефталатній основі.

Апаратура і матеріали — по п..

4.2 . підготовка до випробування

Підготовка пластинок і нанесення випробуваного лакофарбового матеріалу на підготовлені пластинки проводять по п..

4.3 . проведення випробування

Адгезію із застосуванням липкої стрічки визначають на двох паралельних зразках і не менше ніж на трьох ділянках кожного зразка. На кожній ділянці поверхні зразка на відстані від краю пластини не менше 10 мм роблять не менше п’яти паралельних надрізів довжиною не менше 20 мм до металу на відстані 1, 2 або 3 мм один від одного за допомогою ріжучого інструменту по п..

Перпендикулярно надрізів накладають смужку липкої стрічки розміром 10 100 мм і щільно її притискають, залишаючи один кінець смужки неприклеєним.

Швидким рухом стрічку відривають перпендикулярно від покриття. Адгезію за методом паралельних надрізів оцінюють за трибальною шкалою (табл. ).

Таблиця 2

комбіновані варіанти

Подібний варіант споруди передбачає поєднання критого і відкритого приміщення під однією покрівлею. Наприклад, до подібної конструкції можна зарахувати веранду, яка поєднана з лазнею. Серед основних недоліків подібного різновиду літніх кухонь, фото яких представлені нижче, виділимо необхідність додаткових матеріальних витрат, а також складності в проектуванні, ландшафтному дизайні.

Проаналізуємо деякі окремі характеристики кухонь, які розташовуються окремо від інших господарських будівель, а також літніх кухонь, які суміщені з іншими будівлями на ділянці.

Рада! літні кухні, побудовані окремо від інших споруд, можна розташовувати далеко від будинку, тому в будинок не буде потрапляти дим, запах, сторонні шуми.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

Зведення літньої кухні окремо від основної будівлі професіонали рекомендують в тих ситуаціях, коли ділянка має велику площу, на ньому є ставок або сад, тому є відповідне місце для установки нового оригінального споруди.

Веранду або терасу, яка буде примикати до дачі, використовують в якості літньої кухні в тому випадку, якщо ділянка маленький, до того ж у власника немає матеріальних ресурсів для окремого повноцінного будівництва.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

Літня кухня і ландшафтний дизайн повинні бути пов’язані, щоб отримати бажаний результат після завершення оздоблювальних і будівельних робіт.

Пропонуємо кілька корисних порад, які допоможуть досягти бажаного результату, не допустити під час роботи прикрі помилки.

Необхідно продумувати місце для розташування літньої кухні. Професіонали рекомендують будувати цю споруду недалеко від основного будинку. В такому випадку господарям ділянки буде набагато зручніше пересуватися між окремими об’єктами, до того ж істотно спроститься процес створення інженерних комунікацій.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

Якщо розглядати питання, що стосуються ландшафтного дизайну, то краще розташовувати літню кухню поблизу саду або водойми. Під час приготування смачних шашликів, в процесі трапези, гості зможуть насолоджуватися красивими пейзажами. Крім того, літня кухня, розташована в глибині саду, надійно захищена від вітрів, цікавих сусідніх очей, затінена чагарниками.

Увага! небажано зводити літню кухню поблизу вигрібної ями, туалету, гаража, поруч з дорогою. В такому випадку відпочинок буде затьмарений вихлопними газами, неприємними запахами, сторонніми шумами.

При виборі мангала, гриля, пічної системи для літньої кухні, необхідно врахувати особливості споруди: оцінити якість фундаменту, матеріал стін і покрівлі.

На фото-варіант облаштування на закритій веранді пічної системи. Професіонали рекомендують вибирати переносний варіант гриля. В такому випадку можна буде на зимовий період прибирати його в будинок, гарантуючи захист від атмосферних опадів і садових злодіїв.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

Крім того, на вибір впливають і особисті переваги власника ділянки. Наприклад, якщо він вважає за краще готувати смачні шашлики на вугіллі, бажано вибирати модель печі з димоходом. Шанувальники газових грилів цілком можуть вибрати переносні варіанти.

При виборі варіанту печі важливо враховувати і особливості фундаменту, а також форму покрівлі. Наприклад, якщо в плани входить будівництво на літній кухні цегляної печі, доведеться подбати про створення якісного і міцного фундаменту, зведенні димоходу, продумуванні місця для розміщення дров.

Варіант конструкції, а також матеріал для будівництва, необхідно продумувати, враховуючи свої матеріальні можливості.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

Для тих власників заміських ділянок, які мріють про зведення своїми руками літньої кухні з мінімальними матеріальними витратами , професіонали рекомендують вибирати відкриті, що не мають грубки і капітальних стін.

Для будівництва можна замінити пальово-стрічковий або монолітний варіант фундаменту недорогим стовпчастим фундаментом. Для самої споруди буде досить чотирьох або шести опор, а також двосхилим покрівлі, укритої полікарбонатом. Дана конструкція є досить простою, тому не передбачає серйозних матеріальних і тимчасових витрат. Для завершення основних робіт буде потрібно не більше тижня, до того ж впоратися з поставленим завданням цілком можна своїми силами. В даний час на ринку будівельних матеріалів представлений величезний вибір матеріалів для роботи. Незважаючи на таке різноманіття, серед поширених і затребуваних матеріалів для будівництва літніх кухонь, професіонали як і раніше називають натуральну деревину.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

Порада! модрина має естетичний зовнішній вигляд, дане дерево істотно міцніше, ніж сосна, тому більше підходить для зведення літньої кухні.

Льох на літній кухні підходить далеко не для всіх власників заміської нерухомості. Припаси, які необхідні для харчування, цілком можна вміщати в холодильнику. Будівництво льоху передбачає розробку спеціального проекту, використання додаткових будівельних матеріалів, що негативно відіб’ється не тільки на вартості будівництва, але і збільшить його часові терміни. Професіонали не рекомендують створювати на літній кухні льох, краще зробити повноцінний підвал всередині самого дачного будиночка.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

При продумуванні фасаду будинку, проекту літньої кухні, важливо вибирати єдиний стильовий напрямок, що поєднується з ландшафтним дизайном всієї території.

В іншому випадку вам не вдасться створити справжній дачний комплекс, домогтися відчуття впорядкованості і гармонії. Професіонали не змушують власників заміської нерухомості підбирати одну колірну гамму для різних будівель, але зв’язок між архітектурним стилем, обробкою, колірною гамою обов’язково має бути присутнім. Наприклад, абсолютно не доречно зведення поруч з двоповерховим будиночком з бруса, літньої кухні з металу і полікарбонату.

Вибирайте практичний матеріал для підлоги в літній кухні. Якщо на ділянці зводиться відкрита будівля для облаштування підлоги краще використовувати дерев’яні дошки, які необхідно покрити захисним воском або маслом для зовнішніх робіт.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

Крім того, для вуличної кухні в якості матеріалу для обробки підлоги підійдуть дошки з модрини, які покриті блакиттю, створеної на базі сучасних алкідних смол.

При бажанні можна також підібрати для декорування підлоги на літній терасі спеціальну керамічну плитку, або ж придбати натуральний камінь.

Висновок

Для того щоб присадибна ділянка не перетворився в звичайний город, необхідно продумувати всі елементи, які допоможуть зробити територію справжнім куточком заміського раю. Серед будівель, що заслуговують пильної уваги, які передбачають створення окремого проекту, інтерес представляють літні кухні.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

Для того щоб нова споруда стала гармонійним доповненням до загального ландшафтного дизайну, використовуваному на ділянці, необхідно звертати пильну увагу не тільки придбаних матеріалів, але і формі, розмірами зводиться літньої кухні.

При виборі меблів для літньої кухні, інтер’єрні фахівці радять звертати увагу на її стильове рішення, зовнішній вигляд, а також на матеріали, з яких меблі виготовлені. Наприклад, для літньої кухні в стилі прованс, оптимальним буде придбання меблевого комплекту з натурального ротанга. Для класичної альтанки, яка створена у вигляді закритого теремка, можна підібрати меблі з масиву натуральної деревини. Для того щоб захистити її від випадання атмосферних опадів, бажано покрити меблі спеціальними захисними просоченнями.

Більшість сімей, які проживають в місті, мають дачну ділянку, на якому є будиночок з кухнею. Нехай рідко, але бувають часи, коли необхідно що-небудь швидко приготувати. Немає сенсу купувати що-небудь дороге, тому найчастіше дерев’яні кухні для дачі виготовлені з дешевих матеріалів.

Цілком зрозуміло, чому не варто на неї витрачати великі кошти, так як господарі не так часто відвідують дачу. Зазвичай це відбувається у вихідні, святкові дні або у відпускну пору. Простіше кажучи, для дачі ідеальним рішенням буде функціональна, але недорога кухня для дачі.

На фото — компактна і недорога кухонні меблі для дачного будиночка

Розберемося з матеріалами

На її вартість головним чином впливає якість матеріалів, які формують виріб.

Їх список в основному складають:

  • деревина;
  • алюміній;
  • сталь.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

У нашому випадку будемо розглядати деревоволокнисту плиту (двп) або деревостружкову (дсп). Ціна таких меблів навряд чи зможе вдарити по сімейномуМетал решетките на оградата.

4. Обликување на дупки: none.

5. Крунисувањето cornice, corbels, повлекува, тела, малтер производи: none.

6. Gables, parapets, balustrades и покривот интерфејси со тоа: parapets направени од тули, понекогаш наведнат покривот направени од метални профилирани листови.

7. Фасадата завршувањето на: направени во согласност со одобрениот проект.

8. Состојба на канализација (gutters, кровови, прозорци sills, отворање на cornices, прачки, малтер делови, одредување на drainpipes): parapet отвори прозорецот и sills се изработени од поцинкуван челик.

/

Претставникот на инвеститорот технички надзор

/

Главен инженер за изградба

/

Продуцент на работи

/ savin a. V.

Матеріали дають привід засукати рукава. У такій споруді вільно розміститися російська піч, мангал або казан.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

Будівельні матеріали для такого проекту можна підібрати найрізноманітніші:

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

  • ковані ажурні елементи коштують дорого, але будуть радувати око довгий час.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

приклади закритих конструкцій

Скло і дерево — найпопулярніші матеріали для будівництва закритих літніх кухонь на дачі. Проекти, фото подібних будівель, створених професіоналами і любителями доступні кожному. Цегла в поєднанні з, які можна відкривати навстіж-практичне і довговічне рішення. Така будова надійно захистить від негоди. Його можна експлуатувати цілий рік.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

до відома! повністю оцінити переваги закритої дачної споруди з мангалом або піччю можна в новорічні свята. Казковий вид засніженого саду і вогонь в мангалі – що може бути краще для різдвяного вечора?

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

Стаття по темі:

Останнє десятиліття дерев’яні будівлі б’ють рекорди попиту. Літня їдальня в слов’янському стилі, з піччю і відповідними меблями буде улюбленим місцем для вечірок з близькими друзями.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

Перелік будівельних матеріалів для таких проектів дуже широкий: і плити осб , вагонка, , камінь. Фотографії та проекти закритих кухонь на дачі демонструють фантазію домашніх умільців. Вони пропонують використовувати підручний, непридатний матеріал-склотару, пластикові пляшки і навіть дрова.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

відео: фото-ідеї літніх кухонь

поетапне будівництво літньої кухні на дачі своїми руками

  • підготовка креслення. Його можна виконати самому або взяти готовий.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

  • підготовка ділянки. Майданчик очищають від сміття і рослинності, роблять розмітку.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

  • облаштування фундаменту. Підстава для літньої споруди має відповідати проекту. Для відкритого будови досить засипати піском, армувати металевою сіткою і залити майданчик бетоном шаром в 10 сантиметрів. Перед заливкою підстави встановлюються стійки навісу. Закрита їдальня з цегли або каменю вимагає закладки . Під будівництво з бруса або колоди встановлюють .

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

  • установка каркаса. Для відкритої їдальні або буде потрібно установка вертикальних опор. Їх розташування залежить від проекту. Головне, щоб стовпи були досить надійні і могли витримати вагу покрівлі і вітрове навантаження.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

  • спорудження стін. У варіантах закритих столових стіни викладаються з різного матеріалу. Не маючи досвіду, краще самому не братися за . Укладання бруса і колоди вимагає менше будівельних навичок, але теж має свої особливості. Якщо сезонне будова куплено як готовий виріб у виробника, можна спробувати зібрати її своїми руками. Каркасні стіни подужає навіть початківець майстер.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

  • для стаціонарної грубки потрібно міцний фундамент. Кладку виконують з вогнетривкої цегли. Щоб уникнути випадкового загоряння, простір навколо мангала викладають керамічною плиткою. Для печі краще замовити у майстра. Він підкаже, якої висоти трубу потрібно встановити для гарної тяги.

Фото проекти літньої кухні на дачі з барбекю мангалом:

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

  • облаштування робочого простору. Щоб літня споруда була зручною, в ній повинно бути все, як у справжній кухні. Знадобиться зручна мийка і робоча поверхня для обробки продуктів, ящики для зберігання посуду.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

  • аксесуари та дизайн простору. Кожна кухня — це візитна картка господині. Для літньої споруди допустимі будь-які фантазії і експерименти.

Щоб сезонна споруда стала улюбленим місцем проведення часу не тільки господині, але і всіх домочадців, важливо дотримуватися наступних рекомендації:

який вид літньої кухонної споруди вибрати?

Кухня на дачі своїми руками, фото-приклади яких можна було побачити в даному огляді – привід для натхнення. Не складно вибрати для себе будь-який формат. Закрита або відкрита конструкція з мангалом або казаном буде і місцем для приготування їжі, і улюбленим куточком саду для друзів і близьких. Їдальню можна побудувати самому або запросити професійних майстрів. У першому випадку можна значно заощадити, у другому – досягти гарантованого результату.

відео: літня кухні у вигляді альтанки з мангалом і барбекю

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

Економте час: добірні статті щотижня поштою

Багато дачники крім основного будинку на своїй ділянці будують ще літню кухню. Це може бути просто маленький будиночок, альтанка з мангалом, якась подоба шатра, або звичайна прибудова до будинку. Головне-ближче до природи.

Оформити кухню можна в різних стилях. Для дачної ділянки добре підійде кантрі або прованс. Головне — щоб вийшло комфортно і затишно. На літній кухні має бути комфортно готувати і приємно посидіти в компанії друзів на свіжому повітрі.

Переваги

Іноді її облаштовують прямо в будиночку на веранді, якщо площа ділянки не дозволяє побудувати окремо. Найчастіше додаткова площа все-таки знаходиться. Мінусів у окремої літньої кухні майже немає. Єдиний — її складно використовувати взимку, тому економічно не завжди дозволено.

Плюсів багато:

  • влітку готувати їжу на свіжому повітрі приємніше, ніж в тісному, задушливому приміщенні;
  • прийняття їжі на такій кухні може перетворитися в приємне проведення часу;
  • на літній кухні, якщо це альтанка, можна приймати гостей – потроювати барбекю і смажити шашлики;
  • у літній альтанці можна не сильно переживати про крихтах і пролитих краплях масла на підлогу.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

Види літніх кухонь

Вони можуть бути закриті і відкриті. Другі простіше і дешевше, але їх не можна використовувати взимку. побудувати таку кухню просто-зазвичай це альтанка, в якій поміщається стіл, лавки і вогнище, на якому готується їжа.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

Це може бути газова плита, мангал або пристосування для барбекю, рожен, іноді навіть споруджують подобу сільської вуличної печі – в ній добре запікати м’ясо і рибу, а також пекти пироги. Всього на такій кухні дві зони – для готування і для відпочинку.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

Для захисту від вітру у відкритій альтанці можуть використовуватися розсувні конструкції з тканини або брезенту, з бамбука, соломки, знімні перегородки або роль-штори . Вони можуть бути тільки з одного боку, або відразу з декількох. Такий варіант вигідний, захистить від літніх вітрів, але не врятує від осінньої негоди.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

Закритих варіантів літньої кухні багато. Іноді під неї відводять веранду будинку або роблять спеціальну прибудову. Найчастіше під літню кухню будується окреме приміщення. Це може бути скляний будиночок з вікнами в підлогу, влітку вони повністю розсуваються.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

Закрита літня кухні для дачі

Її можна використовувати і взимку, особливо якщо роль вогнища виконує піч. Для літньої кухні також може бути побудований цегляний або дерев’яний будиночок. Пластик або метал не підійдуть, так як влітку в них дуже жарко.

Як вибрати правильне місце

Від правильного вибору місця для кухні на дачній ділянці залежить зручність в її подальшому використанні . Тут треба врахувати кілька моментів:

  • можливість провести електрику, а іноді – воду і газ
  • віддаленість від забору і дороги, щоб не було чути шуму і не заважали вихлопні гази
  • поблизу не повинно бути компостної ями, туалету або дворика, де дачники іноді вирощують птицю
  • краще, якщо кухня буде в саду, під покровом дерев, які захистять від сонця
  • поблизу не повинно бути легкозаймистих об’єктів, наприклад, теплиці з плівки

Зведення своїми руками

Часто вона являє собою нескладну конструкцію, тому багато дачники будують її самостійно. При будівництві треба враховувати кілька моментів:

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

Як обладнати

Її головним атрибутом є вогнище , що поміщається в робочій зоні. Іноді обмежуються тільки плитою, але для посиденьок з друзями краще поставити цегляний мангал, рожен, барбекю або піч.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

Головне-розмістити їх подалі від столу, за яким будуть збиратися гості. Зазвичай вони розташовуються за легкої перегородкою, з урахуванням найбільш частого напрямку вітру, щоб дим не заважав добре проводити час. Для барбекю треба передбачити димохід.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

Біля вогнища зазвичай розміщують обробний столик і невелика шафка для посуду, щоб неДовелося постійно бігати в будинок за кухонним начинням. Буде зручно, якщо на такій кухні знайдеться місце і для невеликого холодильника.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

Воду і каналізацію на літню кухню проводять не завжди. Це зручно, але витрат вимагає чималих. А ось на електриці економити не можна. Для освітлення можуть бути обрані банальні лампочки-світильники, дачні підвісні ліхтарики, підлогові ліхтарі – все залежить від уподобань і фінансових можливостей. Головне-щоб вони були добре захищені від можливого попадання дощу.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

По периметру альтанки часто встановлюють ліхтарі зі світлонакопичувальними елементами. це дозволяє витрачати менше електроенергії.

Дизайн і декор

Основне правило – споруда повинна гармоніювати з усією ділянкою, особливо – з будинком . Часто літні кухні на дачі нагадують казкові будиночки йди альтанки. Такий антураж створити просто: достатньо лише ліхтариків, декількох різьблених прикрас на каркасних стовпах і витких рослин навколо альтанки. Якщо клімат дозволяє, то їх можна поєднувати з виноградом.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

Дуже добре виглядає на літній кухні дерев’яний декор. Але він повинен бути просочений хорошим лаком, що захищає від сонця і дощу. Зазвичай господарі не бояться в таких приміщеннях експериментувати, прикрашаючи їх квітковими вазонами, кріслами-гойдалками,. Головне — не переборщити.

3. Метод гратчастих надрізів зі зворотним ударом

Літній будиночок повинен нагадувати романтичну казку, а не склад для мотлоху, якому не знайшлося місця в будинку.