Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

155

Для будь-якої людини питання захисту себе і близьких стоїть досить гостро. І хоча ринок пропонує безліч варіантів для його вирішення, не кожен з них може влаштувати, і це тягне за собою необхідність шукати шляхи його вирішення самостійно. Одним з непоганих варіантів для забезпечення власної безпеки є електричний шокер, який інші майстри примудряються виготовити в кустарних умовах.

Зміст

Поняття «електрошокер»

Електрошокером називають спеціальний електричний прилад, застосовуваний як знаряддя самооборони, щоб зупинити або знешкодити напав людини або тварину шляхом подачі електричного розряду високої потужності. Подібний розряд викликає заціпеніння м’язів агресора і сильний больовий ефект, що паралізує нападника на деякий час. Випускають цей пристрій різних форм, потужностей і цінової категорії. Купувати і носити з собою електрошокер потужністю до 3 вт дозволено особам після досягнення повноліття, при цьому не потрібно пред’явлення будь-яких додаткових документів, довідок або дозволів. Більш потужні прилади призначені для спецслужб.

Найнадійнішими є, природно, пристрої заводської збірки, але особи, добре розбираються в радіотехніці, можуть спробувати зробити електрошокер своїми руками, благо посібників і схем предостатньо, а дістати потрібні деталі також не складе труднощів.

Деталі, необхідні для складання електрошокера

Основною частиною пристрою є перетворювач напруги, виконаний відповідно до схеми блокінг-генератора. При цьому використовується один польовий транзистор зі зворотною провідністю марки irf3705 (можна взяти транзистор irfz44, irfz46, irfz48 або ж irl3205). Потрібно забезпечити також наявність затворного резистора 100 ом із заявленою потужністю 0.5-1 вт, високовольтних конденсаторів, що мають ємність 0,1-0,22 мкф (для послідовного з’єднання двох конденсаторів по 630 в) і з робочою напругою вище 1000 в, іскрового розрядника (промислового або зробленого кустарно з двох розташованих один над одним шматків дроту товщиною 0,8 мм, з зазором в 1 мм), випрямного діода кц106. Якщо мати всі необхідні складові елементи, завдання, як зробити електрошокер, не викличе у справжнього умільця труднощів.

Як правильно зробити трансформатор

Щоб зібрати перетворювач, потрібно належним чином зробити його головну складову — підвищувальний трансформатор. Для цього беруть, наприклад, сердечник від імпульсного блоку живлення. Ретельно звільнивши його від старої обмотки, акуратно намотують нову. Первинну обмотку роблять проводом діаметром 0,5-0,8 мм, наклавши 12 витків і відводячи від середини (мотають 6 оборотів, провід скручують, роблять ще 6 витків в тому ж напрямку). Потім необхідно ізолювати її прозорим скотчем, зробивши їм 5 шарів. Поверх накладають вторинну обмотку, зробивши 600 оборотів проводом з діаметром 0,08-0,1 мм, накладаючи через кожних 50 витків два шари скотча для ізоляції. Це захистить трансформатор від пробоїв. Обидві обмотки роблять строго в одному напрямку. Для кращої ізоляції можна залити всю конструкцію епоксидною смолою. До висновків від вторинної обмотки потрібно припаяти провід з багатожильними ізольованими проводками. Отриманий транзистор рекомендується поставити на тепловідвід з алюмінію.

Порядок складання саморобного електрошокера

Після виготовлення перетворювача його випробовують, зібравши схему, що не включає високовольтну частину. Якщо трансформатор зібраний правильно, на виході вийде «пекучий струм». Потім паяють помножувач напруги. Конденсатори підбирають з напругою не менше 3 кв і ємністю в 4700 пф. Діоди в умножитель ставлять високовольтні, марки кц106 (такі є в умножителях зі старих радянських телевізорів).

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

З’єднавши за схемою умножитель з перетворювачем, можна включати вийшло пристрій, дуга повинна бути при дотриманих характеристиках 1-2 см і чутні досить гучні клацання частотою в 300-350 гц.

В якості джерела живлення можна використовувати літій-іонну акумуляторну батарею, як в мобільних телефонах (ємність їх повинна бути не менше 600 ма), або нікелеві акумулятори, що мають напругу 1,2 в.ємності таких батарей повинно вистачити на дві хвилини безперервної роботи приладу з вихідною потужністю до 7 вт і напругою на розрядниках більше 10 кв.

Монтують схему в якому-небудь відповідному пластмасовому корпусі, покривши для надійності високовольтний ділянку схеми силіконом. Як багнетів можна використовувати обрізану вилку, цвяхи або шурупи. Схема повинна також містити вимикач і кнопку без фіксації, щоб не було випадкового самовключення. Як видно з вищесказаного, збірка якісного, надійного і потужного приладу вимагає досить серйозних навичок, тому про те, як зробити електрошокер самостійно, повинні замислюватися перш за все розбираються в радіоелектроніці люди.

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

Як зробити електрошокер з батарейки

Якщо потрібен більш простий спосіб складання електрошокера, то можна зробити його буквально з підручних радіодеталей. Для цього знадобиться: звичайна девятіваттная батарейка типу» крона», перетворюючий трансформатор (його можна взяти з мережевого адаптера або зарядного пристрою), ебонітовий стрижень довжиною сантиметрів 30-40. Електрошокер своїми руками збирають наступним чином: до кінця ебонітового стрижня за допомогою ізоляційної стрічки прикріплюють два шматки сталевого дроту довжиною близько 5 см, з’єднаних проводами з перетворюючим трансформатором і батарейкою «крона». Батарейку при цьому підключають до двоконтактного висновку трансформатора (де виходить струм в 6-9 в). До іншого кінця стрижня прикріплюють невеликий кнопковий вимикач, при натисканні на який між сталевими вусиками виникає високовольтна дуга (проскакує вона в той момент, коли відбувається розмикання ланцюга з батарейкою в малій обмотці, тобто для створення видимої дуги потрібно натискати на вимикач 25 разів на секунду). Незважаючи на велику напругу, що створюється в даній конструкції, сила струму буде дуже невелика, тому такий електрошокер може стати, скоріше, засобом залякування, ніж захисту.

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

Як зробити електрошокер з електричної запальнички

Якщо знати, як зробити електрошокер, то невелике малопотужний пристрій залякування можна зібрати і використовуючи просту електричну запальничку для газових плит. Як зробити міні-електрошокер з її допомогою, описано далі.

Крім самої електрозажігалки потрібно металева скріпка і клей, а також паяльник, і все, що знадобиться для пайки. Насамперед її розбирають і відрізають за допомогою полотна по металу трубку, залишаючи лише рукоятку з стирчать двома проводками. Кусачками їх обкушують до виступаючої довжини в 1-2 см.оголивши дроти і обробивши їх флюсом, до них припаюють два шматочки, відрізаних від металевої скріпки. Вусики трохи загинають кусачками і проклеюють для ізоляції всю готову конструкцію спереду клеєм. Подібний шокер є малопотужним і для серйозної самооборони не підійде.

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

Електрошокер з електрозажігалок для газових плит

Знаючи пристрій електричних запальничок і мало-мальськи розбираючись в радіотехніці, можна зрозуміти, як з запальнички зробити електрошокер. Для цього необхідно взяти чотири электрозажигалки (точніше, високовольтні котушки і плати перетворювачів), три батарейки або акумулятора, корпус від ліхтарика або трубку діаметром 25 мм умільці пропонують поєднати дані деталі між собою, додати в схему розрядники і вимикач, що дозволить зібрати електрошокер своїми руками без особливих клопотів. Кожен з трансформаторів підключається при цьому до двох окремих контактів, а весь вміст поміщається в пластиковий корпус. Передбачається, що при такому способі складання на розрядниках повинно вийти одночасно чотири спалахи.

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

Електрошокер з плівкового фотоапарата

Щоб придумати, як зробити електрошокер своїми руками, можна згадати про старому непотрібному плівковому фотоапараті — «мильниці». Його можна переробити в пристрій, що видає одну четверту від енергії професійного шокера. Для цього потрібно розкрутити камеру, вийняти батарейки і знайти невелику лампочку-спалах. Після цього її від’єднують від дротів, і на місце спалаху до цих проводів приєднують два шматки мідного дроту — з товстим шаром ізоляції і довжиною 8-10 см — за допомогою пайки. Потрібно стежити, щоб ці стирчать з фотоапарата проводки не стикалися. Поміщають батарейки на місце, а корпус фотокамери після виконаних маніпуляцій ізолюють будь-яким пластиковим покриттям, щоб з нього видно були тільки розрядники у вигляді мідних вусиків і кнопкиСпалахи і затвора. Тепер, спускаючи затвор, можна отримувати іскри на проводках-розрядниках.

Таким чином, існує кілька способів, як зробити електрошокер в домашніх умовах, все залежить від знань в радіотехніці, майстерності і наявного вихідного матеріалу. При роботі обов’язково потрібно дотримуватися техніки безпеки, так як роботи пов’язані в основному з електричним струмом високої напруги і потужності.

Крім того, що електрошокер ефективна зброя, його можна віднести до
Засобам самооборони, які не потребують ліцензії. «чому у мене його досі
Пір немає?»- запитаєте ви себе. Напевно тому, що багато хто вважає
Застосування електрошокера жіночим засобом самооборони, та й варто
Хороший потужний електрошокер недешево. А даремно! адже замість того, що
Купити електрошокер, його з легкістю можна виготовити своїми руками в
Домашніх умовах за наведеними нижче схемами.

Як зробити електрошокер своїми руками.
В якості корпусу для нашого найпотужнішого саморобного
Електрошокера прекрасно підійде пластмасова оболонка від звичайного
Електропаяльник. У ньому необхідно встановити пластмасові розділяють
Стінки між основними компонентами електрошокера: трансформатором,
Помножувачем, а також між електродами, щоб уникнути короткого
Замикання і небажаних іскор таким чином, як це наведено на
Наступною схемою:

Як видно з малюнка, латунні вусики і є вражаючі елементи
Майбутнього електрошокера, відстань між ними менше, ніж між
Електродами, для збільшення ефекту дії. Однак ніякої
Електрошокер своїми руками не зможе захистити вас від небезпеки, якщо ви
Чи не запасетеся терпінням на виготовлення трансформатора, феритового
Стрижня зі звичайного радіоприймача (діаметр 8мм) або п-образного
Феритового кидка від твс, на який намотано безліч витків
Високовольтної обмотки. Крім нанесення ізоляції кожні тисячу витків,
Відокремлювати їх одного від одного для великої безпеки вас і вироби ми
Радимо за допомогою фторопласту.

Якщо ви не сильні в намотуванні на трансформатор високовольтної обмоткою
Або просто погано шарите в електротехніці, пояснимо на прикладі варіант
Виготовлення трансформатора для нашого найпотужнішого саморобного
Електрошокер.

Необхідні матеріали: дріт діаметром 0.2 мм, феритовий стрижень
Типу 2000нм (є трансформатором рядкової розгортки в
Вітчизняних телеках). Важливо, щоб його розміри були близько 10 на 50
Якщо ні, то вам доведеться вручну привести ферит в потрібну форму,
Або використовувати замість цільного стрижня безліч склеєних між
Собою феритових кілець. Також для виготовлення робочого трансформатора
Для електрошокера вам знадобиться водопровідна трубка з поліпропілену
Діаметром 2 см (можна купити в магазині сантехніки). Вибравши шматочок
Трубки довжиною в 50 мм, робимо по його периметру канавки, в глибину і
Ширину близько 2 мм. Готова конструкція виглядає приблизно як на
Наступною схемою:

Тепер про намотування. Перед початком не забудьте залишити маленький
Шматочок початкового дроту стирчить, щоб не забути звідки ви почали
Мотати. Обмотавши всі секції трубки, обмотайте також феритовий стрижень, а
Саме 20 витками дроту діаметром 0.8, розтягнувши їх по всі довжині
Ферит.

Тепер замотайте виріб изолетной так, щоб воно без зусиль, але
Досить щільно увійшло в трубку з поліпропілену. Увага! намотування
Провід на феритовий стрижень треба здійснювати синхронно з
Поліпропіленової частиною, тобто дотримуючись загальний напрямок намотування, для
Нетямущих-мотайте в обох випадках або за годинниковою, або проти.
Після всіх поневірянь можете помститися трансформатору, заливши його парафіном
(попередньо помістивши в картонний контейнер і стежачи за тим, щоб
Парафін не був зовсім гарячим).

Зроблений своїми руками електрошокер буде працювати за рахунок
Перетворювача постійної напруги (схема на малюнку нижче), вихід
Приладу з’єднаний з помножувачем відповідно на конденсаторах 220 пф на
Десять кіловольт і на діодах кц-106, а живити його можна хоч від
Звичайних батарейок, головне, щоб вони давали не менше 9-10 в.

Пояснення до схеми електрошокера своїми руками: i — 2 на 14, при
Діаметрі 0,5-0,8, ii — 2 на 6 при діаметрі 0,5-0,8, iii — 5 на 8
Тисяч, при діаметрі 0,15-0,25.

(visited 3 427 times, 4 visits today)

Всім доброго дня!
Не так давно блукаючи по просторах інтернету натрапив на схему електрошокера і вирішив зібрати,що з цього вийшло дивіться самі.

Увага!!!
Основний вплив електрошокера-оглушаюче-больове. Електричний струм викликає сильні больові відчуття і вводить людину в стан дезорієнтації. Електричний розряд в місці контакту з тілом стимулює надшвидке скорочення м’язів, що призводить до короткочасної втрати працездатності. До того ж діяльність нервових закінчень виявляється заблокованою і мозок не може управляти тією частиною тіла, на яку впливали електрострумом. Розвивається параліч, який може тривати до 30 хвилин

Схема:

Для виготовлення електрошокера нам буде потрібно:
Транзистори: irfz48n або irfz44.irf3205
Резистори: 680 ом або 1 ком
Конденсатори: 2n2 x 6.3 kv
Розрядник
Діоди: кц123 або 106 (краще кц123 а)
Трансформатор: від бп комп’ютера (я використовував дросель дф-90 пц)
Провід для намотування узятий був зі старої бритви
Акумулятори формату 16850-3шт
Реле на 12 в 10а
Макетна плата, дроти, олово, каніфоль, паяльник, ну і прямі руки.

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

Діоди я взяв з умножителя ун9/27-1. 3 а намотувальний провід зі старої бритви

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

У умножителе діоди стоять так:

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

Трансформатор я мотав так:
4 + 4 витків проводом 0,6 складеним 3 рази первинна обмотка
900 витків проводом 0,5-0,2 мм вторинна, через кожні 100-110 витків перемотував скотчем

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

Харчування на електрошокера треба комутувати через реле і дросель

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

Для живлення я використовував 3 акумулятора формату 16850
Але електрошокер непогано працює і від 2-вух
Для заряду я використовую плату на tp4056

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

у відео весь процес розбирання збірки і запуску

Забезпечення безпеки людини відіграє важливу роль, саме з цієї причини багато хто вибирає різні засоби захисту. Пневматична або ж, наприклад, вогнепальна зброя не завжди доступна, до того ж небезпечна. Електрошокер відноситься до засобів самооборони, для яких не потрібна ліцензія. З цієї причини такий тип захисту користується досить великою популярністю вже протягом багатьох років.

Вибір подібних пристосувань зараз досить широкий, але можна зробити електрошокер своїми руками. Схема, представлена нижче, допоможе легко і швидко у всьому розібратися. Саморобний електрошокер не несе ніякої небезпеки для оточуючих і може використовуватися тільки для самооборони. У статті ми поговоримо про те, що являє собою цей пристрій, як воно діє. Крім цього, ми розповімо, як зробити в чому особливості його використання.

Види електрошокерів

Сучасні заводські електрошокери бувають різних видів . Зовні вони можуть бути різних розмірів, відрізнятися за потужністю і навіть мати корпус у вигляді таких предметів, як ліхтарик, ручка, пістолет, губна помада і т.д. Харчування в пристрої може бути за рахунок батарейок або ж акумулятора. Елементи живлення встановлюють в менш потужні моделі. Іскроутворення в електрошокері може бути низько — або високочастотним. Пристрої з частотою 50-80 гц завдають біль в першу секунду, але сильної шкоди не завдають. Як правило, вони можуть тільки налякати. Прилади з частотою понад 100 гц дозволяють на час знешкодити нападника. Відрізняються між собою електрошокери тим, що низькочастотні видають тріск, високочастотні — дзижчання. Самостійно визначити, який електрошокер перед вами, можна і досвідченим шляхом: більш потужні пристосування здатні підпалити папір.

Такі пристрої застосовуються для самооборони з метою знешкодження нападника за допомогою подачі електричного розряду. Електрошокер створює сильний больовий ефект і діє на м’язи, паралізуючи нападника на певний час. Використовувати цей пристрій дозволяється тільки особам, які досягли повноліття. Купувати електрошокер в спеціалізованому магазині або ж зробити його самостійно — кожен вирішує індивідуально. Купити готовий пристрій досить затратно, але просто. Є альтернативний варіант-спробувати зробити електрошокер своїми руками. Схема такого пристосування наочно показує, з чим нам доведеться зіткнутися.

Вибір таких приладів дуже великий. Відрізняються вони не тільки за зовнішнім виглядом і потужності, а також і за вартістю. Схема найпростішого електрошокера не вимагає високих знань в області електроніки, необхідні деталі також доступні для придбання. Виготовлення такого засобу дляЗнадобиться стріляюча система і спеціальні дроти. До недоліків такого електрошокера потрібно також віднести і те, що пристрій необхідно перезаряджати після використання. Якщо буде кілька нападників, можуть виникнути деякі труднощі, і електрошокер не забезпечить належний захист.

Безпека при використанні електрошокера

Важливо пам’ятати, що використовувати пристрій потрібно тільки за призначенням і при виникненні небезпеки. Удар електрошокером не є смертельним. Але якщо людина страждає хворобами серця, він може загинути. Удар струмом в область грудей несе небезпеку навіть для здорової людини. Безпечно і ефективно використовувати пристрій в області м’язів преса, де знаходяться відповідають за координацію руху. Таке застосування дозволить вивести на деякий час порушника з ладу.

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

Неправильне використання електрошокера може завдати шкоди власнику. Наприклад, при вологій погоді можна самому отримати електрошокер заборонено використовувати у воді, біля відкритого вогню, а також неподалік від вибухонебезпечних предметів. Товщина одягу нападника не впливає на якість роботи пристрою. Важливо дотримуватися час впливу електрошокера на людину. Для втрати орієнтації і виклику больових відчуттів досить 1-2 секунди використовувати пристрій. Тривале його застосування неприпустимо, так як може привести до ураження струмом зі смертельним результатом. Ефект від використання пристосування тримається в середньому 20 хвилин. При цьому потрібно уникати контактів з наступними зонами:

  • область грудей. Серце може відмовити, і застосував інкримінують перевищення необхідної самооборони, що спричинило смерть.
  • сонячне сплетіння. Людина може задихнутися.
  • голова. Можливо крововилив в мозок.

Способів створення електрошокера в домашніх умовах досить багато, і ми розглянули тільки один з них. У кожному випадку потрібно враховувати певні особливості і тонкощі, щоб не зіпсувати деталі і не переробляти роботу по кілька разів. Матеріал для виготовлення електрошокера і результат зусиль залежать від майстерності і досвіду фахівця. Можна купити необхідні деталі або дістати їх з іншої непотрібної техніки. Додатково пристрій для зручності можна оснастити ліхтариком. Це вже залежить від особистих побажань.

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

На ринку представлена велика кількість різних моделей електрошокерів, які між собою також відрізняються за потужністю. З метою самозахисту дозволяється використовувати електрошокер до 3 вт, і тільки після досягнення повноліття. Пристрої з більш високою потужністю дозволені тільки для спецслужб. Тепер ви знаєте, як зробити електрошокер в домашніх умовах. Сподіваємося, наша стаття стане корисною і допоможе своїми руками зробити якісний засіб самозахисту, яке повністю буде відповідати вашим очікуванням і прослужить довгий час.

У мережі можна знайти чимало відеороликів і текстових матеріалів з виготовлення. Виготовлення більшості з них вимагає чималих грошових коштів і знань. У цьому матеріалі ми розглянемо спосіб виготовлення напевно одного з найдешевших і простих електрошокерів. В результаті ми отримаємо непоганий засіб самооборони.

Ознайомимося з відеороликом по виготовленню електрошокера

Отже, нам знадобиться:
— електрична мухобойка;
— дві пальчикові батарейки;
— коробочка;
— прозорі шланги;
— саморізи.

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

На відміну від більшості аналогів, що виготовляються на основі п’єзоелементів, цей електрошокер буде виготовлений із серйозних матеріалів, тому потрібно бути гранично обережним. Приступивши.

Насамперед беремо електронну мухобойку і розбираємо її. Після успішної розбирання рукоятки мухобойки перед нами відкриється вся електроніка.

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

Все, що нам знадобиться, це плата, яка розташована на самому верху рукоятки. На платі стоїть сам трансформатор, харчування, кнопка запуску, яку ми пізніше виведемо назовні, лід-індикатор, який показує, що пристрій включено, а також конденсатори, виходи яких знаходяться на задній частині плати.

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

Так як заводське рішення місцезнаходження кнопки може бути не таким зручним при установці плати в коробочці, тому можна подовжити контакти кнопки проводами і встановити власний вимикач або кнопку.

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

Точне місце кнопки потрібно вибирати на свій розсуд, в залежності від типу і розміру коробки.

В якості контактів ми будемо використовувати самі звичайні саморізи. При їх пошуку потрібно подбати про те, щоб вони були максимально однаковими. Що стосується шлангів, то ми будемо використовувати їх для ізоляції контактів.

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

На коробочці потрібно виконати два отвори під контакти. Якщо коробочка, як у автора, металева, то обов’язково потрібно подбати про ізоляцію контактів.

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

Нарешті, можна зробити електрошокер заряджається. Для цього можна замінити пальчикові батарейки на акумуляторні.

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

Також можна замінити заводський конденсатор на платі, конденсатором, знятим з спалаху фотоапарата, однак цього ми робити не будемо.

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

Ізолюємо внутрішню частину коробки, щоб запобігти замикання.

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

Проробляємо отвір на бічній частині під кнопку, на верхній частині під саморізи і фарбуємо її.

Клеїмо на дно коробки двосторонній скотч і збираємо всю конструкцію плати, разом з акумуляторною батареєю і контактами в коробочці.

Серед засобів самозахисту електрошокові пристрої (ешу) — не на останньому місці, особливо за силою психологічного впливу на зловмисників. Однак і вартість мають чималу, що спонукає радіоаматорів до створення електрошокера своїми руками їх аналогів.

Не претендуючи на надоригінальність і суперновизну ідей, пропоную свою розробку, повторити яку під силу будь — кому, хто хоча б раз в житті мав справу з намотуванням трансформатора і монтажем найпростіших пристроїв типу детекторного радіоприймача з підсилювачем на одному-двох транзисторах.

Основу пропонованого мною електрошокера своїми руками складають (рис. 1а) транзисторний генератор, що перетворює постійну напругу від джерела електроживлення типу гальванічної батареї «крона» («корунд», 6plf22) або акумулятора «ніка» в підвищене змінне, з типовим помножувачем u. Дуже важливим елементом ешу є саморобний трансформатор (рис. 1б і рис. 2). Магнітопроводом для нього є феритовий сердечник діаметром 8 і довжиною 50 мм. Такий сердечник можна відколоти, наприклад, від магнітної антени радіоприймача, попередньо надпилявши вихідний по колу краєм абразивного каменю. Але ефективніше працює трансформатор, якщо ферит — від телевізійного твз. Правда, в цьому випадку доведеться з базового п-образного муздрамтеатру виточувати циліндричний стрижень необхідних розмірів.

Трубкою-основою каркаса для розміщення на ньому трансформаторних обмоток служить 50-мм відрізок пластмасового корпусу від вже відпрацьованого своє фломастера, внутрішній діаметр якого відповідає вищеназваному феритового стрижня. Щічки розміром 40×40 мм вирізують з 3-мм листа вініпласта або оргскла. З трубкою-відрізком корпусу фломастера їх міцно з’єднують, попередньо змастивши посадочні місця дихлоретаном.

Для трансформаторних обмоток використовується в даному випадку мідний дріт в емалевої високоміцної ізоляції на основі вініфлекса. Первинна 1 містить 2×14 витків пев2-0.5. У обмотки 2 їх майже вдвічі менше. Точніше, в ній — 2×6 витків того ж проводу. Зате високовольтна 3 має 10 000 витків більш тонкого пев2-0,15.

В якості міжшарової ізоляції замість плівки з політетрафторетилену (фторопласту) або поліетилентерефталату (лавсану), зазвичай рекомендованих для таких обмоток, цілком прийнятно використання 0,035-мм міжелектродного конденсаторного паперу. Нею доцільно запастися заздалегідь: наприклад, витягти з 4-мікрофарадних лсе1-400 або лсм-400 від настановної старої арматури під лампи денного світла, давно виробила, здавалося б, свій ресурс, і розрізати точно по робочій ширині каркаса майбутнього трансформатора.

Після кожних трьох «дротяних» шарів в авторському варіанті широким пензлем неодмінно виконувалася «промазка» виходить обмотки епоксидним клеєм, злегка розведеним ацетоном (щоб «епоксидка» була не дуже в’язкою) і в 2 шари прокладалася конденсаторнобумажная ізоляція. Далі, не чекаючи затвердіння, намотування тривала.

Щоб уникнути обриву проводу внаслідок нерівномірності обертання каркаса при намотуванні, пев2-0.15 пропускався через кільце. Останнє висіло на пружині зі сталевого дроту діаметром 0,2-0,3 мм, кілька відтягуючи провід догори. Між високовольтної і іншими обмотками встановлювалася антипробійний захист-6 шарів тієї ж конденсаторного паперу з «епоксидкою».

Кінці обмоток припаяні до штирькам, пропущеним через отвори в щічках. Однак висновки можна зробити, не розриваючи дроти обмотки, з того ж пев2, складаючи в 2, 4, 8 разів (в залежності від діаметра проводу) і скручуючи їх.

Готовий трансформатор обмотують одним шаром склотканини і заливають епоксидною смолою. Висновки обмоток при монтажі притискають до щічок і укладають з максимальним розведенням кінців один від одного (особливо у високовольтної обмотки) у відповідний відсік корпусу. В результаті навіть при 10-хвилинній роботі (а більш тривалого безперервного використання захисному електрошокеру своїми руками і не потрібно) пробої у трансформатора виключаються.

У початковому варіанті конструкції генератор ешу розроблявся з орієнтуванням на застосування транзисторів кт818. Однак заміна їх на кт816 з будь-яким літерним індексом в найменуванні і установка на невеликі пластинчасті радіатори дозволила зменшити вагу і розміри всього пристрою. Тому ж сприяло і використання в умножителе напруги добре зарекомендували себе діодів кц106в (кц106г) з високовольтними керамічними конденсаторами к15-13 (220 пф, 10 кв). В результаті вдалося практично все вмістити (без урахування запобіжних вусів і штирів розрядника) в пластмасовий корпус типу мильниці розміром 135x58x36 мм. Вага захисного ешу в зборі — близько 300 г.

У корпусі між трансформатором і помножувачем, а також у електродів з боку пайки необхідні перегородки з досить міцної пластмаси — як міра по зміцненню конструкції в цілому і обережність, що дозволяє уникнути проскакування іскри з одного радіоелемента монтажу на інший, а також як засіб запобігання самого трансформатора від пробоїв. З зовнішньої частини під електродами кріпляться вуса з латуні для зменшення відстані між електродами, що полегшує утворення захисного розряду.

Захисна іскра утворюється і без «вусів«: між вістрями штирів — робочими органами, але при цьому посилюється небезпека пробою трансформатора,» прошивки» монтажу всередині корпусу.

Взагалі-то ідея «вусів» запозичена у «фірмових» моделей і розробок. Взято, що називається, на озброєння і таке технічне рішення, як використання вимикача неодмінно ползункового типу: щоб уникнути самовключення, коли електрошоковий засіб захисту спочиває, скажімо, в нагрудній або бічній кишені у його власника.

Не зайве, думається, попередити радіоаматорів про необхідність обережного поводження з захисним ешу як в період конструювання і налагодження, так і при ходінні з готовим електрошокером своїми руками. Пам’ятайте, що воно спрямоване проти хулігана, злочинця. Не перевищуйте меж необхідної самооборони!

Є безліч способів відчувати себе впевнено в темній підворітті або на вузьких неосвітлених вулицях, але більшість з них або незаконні, або вимагають великої кількості часу. Не кожен може запросто витратити 20-30 тисяч рублів на травматичну зброю та ще й витратити пару місяців на навчання та отримання ліцензії. Те ж відноситься і до бойових мистецтв – кілька років відпрацьовування прийомів в залі не гарантує захисту, а навчитися битися за місяць неможливо.

Одним з кращих варіантів для захисту себе і близьких від зазіхань зловмисників – електрошокер. Він не вимагає ліцензії на носіння і не підлягає реєстрації в мвс, легко вміщається в кишені або дамській сумочці. Купити його може будь-який повнолітній громадянин росії, але не всім це по кишені. Ми розглянемо один з численних способів як своїми руками зібрати простий і потужний електрошокер, зі схемами і картинками, що ілюструють процес створення.

Перед тим як почати

Саморобні електрошокери фактично заборонені, так як для використання на території російської федерації допускаються тільки пристрої російського виробництва, що мають ліцензію. Сам факт володіння таким виробом може привернути інтерес правоохоронних органів.

що таке електрошокер

Типовий представник електричного пристрою для самооборони складається з п’яти вузлів: елемента живлення, перетворювача напруги, конденсатора, розрядника і трансформатора. Механізм роботи такий: конденсатор з деякою періодичністю розряджає накопичений заряд на трансформатор, на виході якого відбувається розряд – та сама іскра. Проблема такої конструкції — цей трансформатор, який створюється в заводських умовах з особливих матеріалів за таємною схемою, яку не знайти на просторах інтернету.

Тому схема буде дещо іншою – заснованої на парі підпалює і бойового конденсаторів. Суть така:

  • після натискання кнопки підпалює конденсатор діє так само, як і в оригінальній схемі – розряджається на трансформатор, а той – дає іскру. Ця іскра-іонізований шар повітря, з набагато меншим опором, ніж звичайне повітря.
  • у момент появи іскри спрацьовує бойовий конденсатор, який б’є всією накопиченою потужністю через цей канал практично без втрат.

Як результат – при меншій загальній потужності вироби і економії на трансформаторі виходить такий же, якщо не зліше, електрошокер, при цьому в півтора рази менше.

Як можна зробити найпростіший електрошокер будинку: з чого почати

Виготовлення починається з найскладнішого – трансформатора. Причина цього — в складності його намотування, так що якщо збирач не витерпить і вибере більш простий спосіб отримання пристрою самооборони (його покупки), то не будуть витрачені сили на виготовлення інших частин.

Основою стане магнітний броньовий сердечник б22 з фериту 2000нм. Броньовим він називається тому, що це закрита з усіх боків штука з двома висновками. Виглядає як звичайна котушка, на зразок тієї, яка вставляється в швейну машинку. Правда, замість ниток в нього намотується тонкий лакований провід діаметром приблизно 0,1 міліметр. Його можна купити на радіоринку або дістати з будильника. Перед початком намотування припаяйте до кінців проводу висновки, щоб зробити конструкцію міцніше і стійкіше до обриву.

Мотати потрібно вручну до того, як вільного простору на котушці не залишиться близько 1,5 міліметра. Для досягнення найкращого ефекту краще мотати шарами, ізолюючи їх один від одного ізоляційною стрічкою або іншим діелектриком. А якщо знайдете провід пелшо, то і зовсім ніякої ізоляції не буде потрібно – вона вже є в конструкції проводу: просто мотайте внавал і прокапайте трохи машинним маслом.

Після закінчення намотування заізоліруйте витки парою мотків ізоляційної стрічки і поверх намотайте 6 витків більш товстого дроту (0,7-0,9 міліметрів). На середині намотування потрібно зробити відведення — просто зробіть скрутку і виведіть її назовні. Весь дріт краще зафіксувати ціаноакрилатом, а дві половинки котушки зафіксуйте один з одним ціаноакрилатом або ізолентою,

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

робимо вихідний трансформатор

Це найскладніша частина створення електрошокера своїми руками. Так як стандартний шаровий трансформатор зробити вдома не вийде, то спростимо конструкцію – зробимо її секційної.

В якості основи візьмемо звичайну пропіленову трубку діаметром 2 сантиметри. Якщо у вас залишилися такі після ремонту у ванній-пора ними скористатися, якщо немає – купіть в магазині сантехніки. Головне, щоб вона не була армована металом. Нам буде потрібно відрізок довжиною 5-6 сантиметрів.

Зробити з неї секційний каркас просто – зафіксуйте заготовку і наріжте по її діаметру канавки шириною і глибиною 2 міліметри через кожні два міліметри. Будьте уважні-трубу прорізати не можна. Після цього уздовж каркаса проріжте канавку шириною 3 міліметри.

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

Залишилося тільки зробити намотування. Вона виконується з дроту діаметром 2 міліметри, який намотується на всі секції в межах трубки. До початку проводу слід припаяти висновок і зафіксувати його клеєм, щоб уникнути випадкового обриву.

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

В якості сердечника для трансформатора підійде феритовий стрижень діаметром 1 сантиметр і довжиною приблизно 5 сантиметрів. Відповідний матеріал можна знайти в трансформаторах рядкової розгортки в старих радянських телевізорах-потрібно тільки підігнати його під розміри і обточити до досягнення форми, власне, стрижня. Це досить пильна робота, так що не варто виконувати її вдома і без респіратора. Якщо майстерні або гаража поблизу немає – скористайтеся феритовими кільцями, склеївши їх між собою, або купите на радіоринку.

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

Стрижень потрібно обмотати ізоляційною стрічкою і зробити на ньому обмотку з дроту 0,8 (його ми використовували для другої обмотки трансформатора перетворювача. Обмотка робиться по всій довжині сердечника, не доходячи до країв 5-10 міліметрів, і фіксується ізоляційною стрічкою.

Обмотка сердечника намотується в ту ж сторону, що і обмотка на пропіленової трубці-поГодинниковою стрілкою або проти.

Після цього заізоліруйте сердечник ізолентою, але стежте за діаметром – він повинен щільно проходити в трубку. З того боку, де у намотування на трубці немає припаяного проводу, спаяйте дві намотування (зовнішню і внутрішню) разом. Таким чином у вас вийде три висновки-два крайники намоток і загальна точка.

Якщо вам незрозумілий процес, можете подивитися відео на ютубі про те, як зробити електрошокер своїми руками в домашніх умовах.

Завершальний етап-заливка парафіном. Підійде будь – який-головне не кип’ятити його, щоб уникнути пошкодження внутрішніх елементів трансформатора. Зробіть невеликий короб висотою трохи більше висоти трансформатора. Помістіть в нього трансформатор, дроти виведіть назовні і залийте точки виходу клеєм. Після цього залийте парафін в коробок і поставте на батарею для того, щоб парафін не охолов, а все бульбашки повітря вийшли. Запас по висоті нам потрібен через усадки остигає парафіну. Зайве приберіть ножем.

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

Електрошокер своїми руками з підручних матеріалів: розпаювання

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

Тепер пора поглянути на принципову схему електрошокера. Вона виглядає наступним чином:

  • через діодний міст заряджається підпалює конденсатор
  • через додаткові діоди заряджається бойовий конденсатор.

Для перетворювача підійдуть практично будь-які mosfet-транзистори по 330 ом, вибір резисторів теж некритичний. Конденсатори на 3300 пікофарад потрібні для обмеження сили струму при запуску пристрою, тобто для захисту перетворювача. Якщо ви використовуєте потужні транзистори (на зразок irfz44+), то такий захист не потрібно. І ви можете обійтися без установки таких конденсаторів.

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

У схемі є одна особливість: при короткому замиканні контактів (наприклад, при дотику до шкіри, а не до одягу) шокер не працює коректно, так як бойовий конденсатор не встигає зарядитися. Якщо ж ви хочете позбутися від такого недоліку – поставте другий розрядник послідовно з одним з виходів.

Вся схема (при правильному компонуванні елементів на платі) цілком уміщається на майданчику 4 на 5 сантиметрів. Для живлення візьмемо 6 нікель-кадмієвих акумуляторів ємністю в 300 міліампер-годин розміром в половину пальчикової батарейки потужністю приблизно 15 ват. Таким чином весь пристрій поміщається в корпус розміром з сигаретну пачку.

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

Для контактів найкраще взяти алюмінієві заклепки. Вони володіють достатньою токопроводностью і мають сталевий средечник. Він дає відразу дві переваги: міцність контактів значно збільшується і не виникає проблем з пайкою алюмінію. Якщо їх немає, то підійдуть і звичайні сталеві пластинки будь-якої форми.

Збірку робити можна або на витравленої текстолітової платі, або розпаювати елементи проводами. Але для початку краще зібрати це на макеті для того, щоб не витрачати сили і час на переробку плати в разі, якщо щось піде не так. Високовольтні висновки варто зафіксувати на невеликій відстані (близько півтора сантиметрів) щоб не згорів трансформатор.

Після розпаювання включаємо пристрій. Харчування потрібно брати відразу з акумуляторів – не слід використовувати блоки живлення. Налаштування йому не буде потрібно і він повинен заробити відразу після включення, частота утворення іскор – приблизно 35 герц. Якщо вона значно менше-причина швидше за все в неправильно намотаному трансформаторі або в неправильних транзисторах.

Якщо все працює коректно, то розведіть вихідні контакти на сантиметр і запустіть пристрій ще раз. У стандартного шокера відстань між контактами 2,5 сантиметрів. Якщо все працює правильно, то розведіть контакти ще на сантиметр і протестуйте пристрій ще раз. Якщо воно працює все добре-зведіть їх назад на стандартні 2,5 сантиметра. Такий запас потужності потрібен для того, щоб пристрій працював в будь-яких умовах вологості і тиску.

Якщо деталі не димлять і не плавляться — все добре, можете запаювати елементи на плату і переходите до останнього етапу – створення корпусу.

Корпус для електрошокера в домашніх умовах

Так як штампування корпусу в домашніх умовах недоступна, а 3d-принтери доступні не скрізь і не всім, то скористаємося народним засобом – епоксидною смолою. Формування такого короба-кропіткий процес, але у такого матеріалу є ряд переваг:

  • монолітність;
  • герметичність;
  • електроізоляція.

Для створення потрібно сама епоксидна смола, картон в якості каркаса, клейовий пістолет і деякі дрібниці.

Процес краще починати з вирізання з картону задньої кришки корпусу з попередньо накресленим планом розташування деталей, після чого обклеїти його смужками картону по периметру за допомогою клейового пістолета. Смужки повинні бути довжиною з ширину шокера (приблизно 3 сантиметри) плюс запас для наклейки. Клеїти потрібно із зовнішнього боку основи,при цьому уважно стежте за тим, щоб шов був герметичний.

Шокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметів

Після того як всі смужки будуть приклеєні, помістіть всередину елементи схеми і оцініть правильність їх компонування. Також визначте, де у вас буде розташовуватися кнопка запуску і роз’єм для зарядки акумуляторів. Якщо все влаштовує, то перевірте коректність з’єднання елементів між собою і роботу шокера ще раз. Особливу увагу приділіть герметичності корпусу-епоксидка вміє проникати в непомітні щілини і залишати складні плями на будь-якій поверхні.

Пора приступати до заливання форми епоксидною смолою. Залиту форму відставте в сторону і почекайте 6-8 годин. Після цього часу вона не стане твердою, але буде досить пластичною для того, щоб надати корпусу бажану ергономічну форму. Після повного застигання обробіть епоксидку наждачним папером і залакуйте будь-яким лаком, наприклад, цапонлаком.

В результаті ви отримаєте надійний і міцний пристрій, що не боїться ударів, падінь і води. Як його протестувати? візьміть запобіжник на 0,25 ампер і розташуйте між контактами. Після запуску пристрою запобіжник згорить-це показує, що потужність пристрою перевищує 250 міліампер, що є значною міццю, яка може зупинити навіть самого завзятого і габаритного зловмисника.

Як зробити електрошокер?

Якщо розглядати засоби самооборони з точки зору ефективності, зручності придбання і використання, то найкращим варіантом можна визнати електрошокер. Він не вимагає ліцензій і дозволів в органах мвс, а завдяки невеликим розмірам і вазі його зручно носити в кишені і дамській сумочці.

У даній статті ми розглянемо, як влаштований електрошокер, і опишемо, як можна зробити цей прилад своїми руками.

З чого складається електрошокер

Основними елементами електрошокера є вузли перетворювача, розрядника, конденсатора і трансформатора. Діє він дуже просто. При натисканні на кнопку заряд, накопичений в конденсаторі, надходить в трансформатор, в якому його потужність підвищується, і між двома контактами можна побачити розряд.

Складність самостійного виготовлення електрошокера полягає в трансформаторі. Його практично неможливо виготовити в домашніх умовах, оскільки для цього потрібні спеціальні інструменти, матеріали і розрахунки, яких просто не існує в широкому доступі. Тому розглянемо спосіб виготовлення електрошокера за іншою схемою.

Наш електрошокер складатиметься з:

  • палючого конденсатора;
  • вихідного трансформатора;
  • бойового конденсатора.

Як зробити трансформатор перетворювача

Трансформатор є найскладнішою частиною виробу, тому почнемо саме з нього. Намотування проводу на сердечник трансформатора — це дуже довгий, одноманітний і тонкий процес, який вимагає терпіння і акуратності. Для початку нам буде потрібно броньовий сердечник б22 з фериту 2000нм.

Броньовий сердечник — це закрита конструкція, в якій є тільки отвори дляШокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметівпроводів. Виглядає такий сердечник, як дві невеликі чашечки, між якими знаходиться шпулька, як в швейній машинці. Намотати на нього потрібно тонкий емальований провід діаметром 0,1 мм.його можна знайти, наприклад, в електронному будильнику. Намотувати потрібно акуратно, поки не залишиться близько 1,5 мм вільного місця.

Для більшої ефективності роботи трансформатора дріт краще мотати шарами, прокладаючи між ними тонку ізоляційну стрічку. Таким чином у вас вийде близько 5-6 шарів. Після цього потрібно заізолювати все двома шарами звичайної ізоляційної стрічки і намотати 6 витків дроту діаметром 0,7 — 0,9 мм.на третьому витку робимо відведення і домативаем інші три. На завершення склеюємо чашки між собою або обмотуємо ізоляційною стрічкою.

Робимо вихідний трансформатор

Для цього намЗнадобиться:

  • 5 — 6 см поліпропіленової труби діаметром 20 мм;
  • різак;
  • провід діаметром близько 0,2 мм;
  • феритовий стрижень 2000нм діаметром 10 мм і довжиною 5-6 см;
  • ізолента.

По колу нашої труби потрібно виконати канавки глибиною 2 мм і шириною 2 мм.далі беремо провід діаметром 0,2 мм і намотуємо його на всі секції. На кінці дроту краще приклеїти або припаяти багатожильний провід для більш зручногоШокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметівз’єднання.

Тепер потрібно взяти феритовий стрижень діаметром 100 мм і довжиною 5 — 6 см. Цей стрижень потрібно обмотати ізоляційною стрічкою і намотати 20 витків дроту перетином 0,8 мм.ми залишаємо по краях 5 — 10 мм і ізолюємо все ізолентою в кілька шарів так, щоб він входив всередину трубки досить щільно.

Тепер потрібно з’єднати дві обмотки разом з того боку, де закінчується нv-обмотка. Таким чином, у нас вийде 3 виходи замість 4-х: загальна точка, кінець першої обмотки і нv-висновок.

Трансформатори найкраще помістити в коробку і залити парафіном. Головне — не заливати трансформатори гарячим парафіном, а після заливки потрібно поставити коробки біля тепловентилятора, щоб видалити бульбашки повітря.

Як зібрати електрошокер?

Нам знадобиться радіатор з комп’ютера, на який потрібно встановити транзистор. Радіатори потрібно заізолювати, а якщо це два радіатора, то потрібно, щоб вони не стикалися один з одним. В якості елементів живлення можна використовуватиШокер своїми руками в домашніх умовах. Як зробити електрошокер в домашніх умовах? електрошокер своїми руками з батарейки, запальнички та інших предметівакумулятори nicd типорозміру ½ аа. Приєднуємо наш акумулятор до конденсатора, потім до транзисторів і трансформаторів. Передбачаємо кнопку включення / вимикання і поміщаємо все це в корпус з епоксидки. Саме цей матеріал найкраще допоможе вам зробити як електрошокер звичайних розмірів, так і міні електрошокер.

Як зробити грунтозацепи з автомобільних дисків

Автомобільні ланцюги протиковзання – це, щось типу змінного протектора, що дає можливість перетворити звичайну шосейну шину в шину для ожеледиці або бездоріжжя. Конструктивно це ланцюг протиковзання складається з двох поздовжніх ланцюгів або тросів – в

Як зробити електрошокер

Привіт шановний відвідувачі нашого навчального порталу. Цей навчальний відео урок від майстра самоделкіна романа урсу розповість про чудову ідеї «як зробити електрошокер своїми руками домашніх умовах».

З цього відео уроку ви зможете самостійно вдома зробити міні електрошокер. За назвою міні багатьом може здатися, що раз він маленький значить він слабенький, але не в цей раз. Роман виготовить своїми руками потужний електрошокер і зможемо похвалитися навіть ніж магазинні, заводського виробництва. Для прикладу можемо взяти магазинний електрошокер такі як» джміль «або як його всі називають» оса 618 » вихідна його потужність близько близько 300 тисяч вольт. А у саморобного якого ми виготовимо самостійно вихідна потужність буде близько близько 800 тисяч вольт. Є дуже потужним і гучним електрошокером, за допомогою його можна буде захиститися не тільки від недоброзичливців, але і також налякати собак.

Як зробити електрошокер в домашніх умовах

Отже, для виготовлення такого шокера нам знадобитися два перетворювача. Один з перетворювачів перетворює від 3,6 вольт в 400 тисяч вольт, таким чином два перетворювача нам дадуть на виході 800 тисяч вольт. Більш докладно про те як де їх купити і які краще взяти ви зможете дізнатися з другого відео уроку. Для виготовлення міні електрошокера нам також знадобляться два міні перехідника у вигляді розеток, тактова кнопка, а також коннектор для батарейок 18650. Ну і звичайно самі акумуляторні батареї 18650 на 6000 міліампер, 3,7 вольт.

Насамперед за допомогою гарячого клею, ми повинні склеїти між собою два перетворювача, а також два коннектора для батарейок. Далі мінус від коннектора з’єднуємо з мінусом від перетворювача і також це робимо з другими. Як тільки ми їх з’єднали між собою, беремо клей і склеюємо між собою. Потім припаюємо плюс від одного коннектора з перетворювачем до тактової кнопки і також повторюємо з другими.

Тепер ми беремо один з перехідників, розбираємо і підключаємо, один провід від перетворювача до однієї вилки, а другий проводок до другої вилки. Розбираємо перехідник повністю, приєднуємо дроти, приклеюємо до перетворювача, виробляємо збірку. Все теж саме проробляємо з другим перехідником.

Наш електрошокер готовий, можемо приступити до випробувань. Для початку вставляємо батареї і тестуємо. Звук видаваного електрошокера дуже гучний, але звук передається через камеру виходить тихим. На цьому будемо прощатися, не забувайте порекомендувати дане відео своїм знайомим і друзям. Підписуйтесь в наші соціальні групи і стежте за новинками.

Знаєте чи ви?

На заході електрошокери використовуються з початок 20 століття. Електрошокери полюбили співробітники правоохоронних органів, так як він допомагає затримати підозрюваного, не завдаючи йому травм. Пізніше заповзятливі виробники стали випускати шокери і для «цивільних».

Що потрібно для виготовлення електрошокера

У цьому відео ви дізнаєтеся, що потрібно для виготовлення електрошокера в домашніх умовах. Роман урсу спеціально записав дане відео де детально розповість про придбані вироби для електрошокера. Нам потрібно паяльник pro 60 вт 220 в, модуль 400000v , коннектор для 18650, 2 штутки 18650 3.7 в 6000 маг акумулятор.